Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Panowie... Dziękuję za wspólną grę i gratuluję zwycięstwa. Ta edycja przejdzie do historii i obrośnie legendą. :D Żegnam także zdrahcę, VBone''a... Zapewnimy Ci wygodną toaletę. :P Mam tu gdzieś wietnamską ryżówkę... A tak, jest. Za zdrowie mieszkańców! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam formalności dopełniłem wczoraj dzisiaj tylko potwierdzenie, a ten ryż wcale taki zły nie jest. Fajny na ostro zrobiony z takim sosikiem dobrym... Ktoś ma może przepis? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:38, Bumber napisał:

Ta edycja przejdzie do historii i obrośnie legendą. :D

- Jaka edycje, ech nagra sie taki w Forumowa Mafie, a potem mysli ze praca w CDP to to samo ;p

Seba - Dali Ci normalny gotowany ryz z ketchupem, jak sie postarasz zrobisz taki bez przepisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:42, LifaR napisał:

Seba - Dali Ci normalny gotowany ryz z ketchupem, jak sie postarasz zrobisz taki bez
przepisu ;)


Ej no ej... Ty mi tutaj kitów nie wciskaj... Przecież ewidentnie czuję, że tutaj jest coś więcej, coś extra, coś wyjątkowego i nie jest to... ketchup ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:42, LifaR napisał:

> Ta edycja przejdzie do historii i obrośnie legendą. :D
- Jaka edycje, ech nagra sie taki w Forumowa Mafie, a potem mysli ze praca w CDP to to samo


To źle wpływa na głowę... Już mi się wszystko myli. Ale można sobiw wyobrazić, że to była FM? A właśnie... Posadki są dwie, a nas jest kilku... Losowanie bedzie, czy co?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:44, Bumber napisał:

A właśnie... Posadki są dwie, a nas jest kilku... Losowanie bedzie, czy co?


No posadkę dostaje katani nie? :D Ja tak myślę przynajmniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 22:44, Ninja Seba napisał:

Ej no ej... Ty mi tutaj kitów nie wciskaj... Przecież ewidentnie czuję, że tutaj jest coś więcej,
coś extra, coś wyjątkowego i nie jest to... ketchup ^^


O nie... wypluj co masz w buzi i nie jedz więcej. Aha i rezerwuj se tojkę zaraz po VBonie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:45, Ninja Seba napisał:

> A właśnie... Posadki są dwie, a nas jest kilku... Losowanie bedzie, czy co?

No posadkę dostaje katani nie? :D Ja tak myślę przynajmniej :P


Ekhm... Niech zdecyduje szefostwo, że się tak wyrażę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 22:45, Ninja Seba napisał:

No posadkę dostaje katani nie? :D Ja tak myślę przynajmniej :P


Nieeee, posadke dostaje gość z najwyższa ilością postów na forum, te testy to ściema była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:44, Ninja Seba napisał:

Ej no ej... Ty mi tutaj kitów nie wciskaj... Przecież ewidentnie czuję, że tutaj jest coś więcej, coś extra, coś wyjątkowego i nie jest to... ketchup ^^

- Moze kucharz dal cos od siebie ;D

Bumber - nie, jak Budo i Seba beda sie cieszyc wygrana to ich wykosze, od poczatku byli podejrzani ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień kuchni wietnamskiej upływał pod znakiem eksperymentów gastrycznych. Nikt nie miał zbyt dużego zaufania do kucharza szczególnie po ostatniej warszawskiej aferze ze znikającymi z ulic psami.
- Łeptowina, to być prawdziwa łeptowina – przekonywał żółtek pełniący role głównego kuchty – my piesiny nie gotujemy.
Postanowili więc uwierzyć mu na słowo i próbowali różnych specyfików tej egzotycznej (to chyba mało powiedziane) kuchni.

***
Popołudniową porą zjawił się bus, który znajomą już trasą dowiózł ich do siedziby CDP
- Witam wszystkich na kolejnym dniu testów – zaczął Tudd
W tym momencie podeszli do niego Seba, Bumber, Budo i Lifar. Zaczęli coś mówić po cichu, wskazując jednocześnie w stronę VBone. Tudd wysłuchał ich po czym zwrócił się do siedzących moderatorów:
- Przeszukać go – wskazał na VBone – podejrzewamy, że może grać nieuczciwie.
VBone zaskoczony trochę tym obrotem sprawy nie stawiał oporu. Volvox i Roben zaczęli przeszukiwać mu kieszenie. Po chwili Roben triumfalnie wyciągnął gameboy’a z kieszeni VBone.
- To cheeter! – zawołała Sol – brać go!
W tym momencie Vbone odzyskał pewność siebie. Odepchnął modków, którzy stali przy nim i zaczął uciekać. Wszyscy moderatorzy ruszyli za nim. Bone wybiegł na korytarz, potem na zewnątrz. Wydawało mu się, że zgubił modków wbiegł więc w wąską uliczkę między dwoma kamienicami. Niestety była ślepa - już miał zawrócić kiedy zobaczył TYHE, która odcięła mu wyjście. Dobiegł do końca i z przerażeniem w oczach spoglądał na zbliżającą się TYHE. Szła już powoli, wiedziała że VBone nie ucieknie. Pewnym krokiem podeszła na taką odległość, że mogła zimnym, lodowatym spojrzeniem zajrzeć mu w oczy. Po chwili dało się słyszeć tylko jedno ciche słowo: BAN.

***
- Skoro zostało cztery osoby to nie ma już sensu przeprowadzać więcej testów – powiedział Tudd – dostajecie angaż. Sol, daj umowy do podpisania.
Euforia ogarnęła wszystkich więc posłusznie podpisali. Po chwili zaczęli dopiero je czytać.
- Stanowisko: „konserwator powierzchni płaskich”? Co to ma być?
- No tak nazywamy fachowo posadę sprzątaczki – zaśmiał się Tudd – nie wspominaliśmy wam na jakie stanowisko mamy was przyjąć? Widocznie zapomnieliśmy. Cóż, bywa. Skoro jednak podpisaliście umowę to zapraszam na jutro na godzinę siódmą.
- Nieeee – dało się słyszeć krzyk wydobywający się z czterech gardeł.
A i wiatr wiejący od strony siedziby GameOrgasm przyniósł smętne słowa Nu pagadi, ja wam jeszcze pokażę...pokażę....pokażę.

Lincz=> VBone – winny – wolno Ci pisać co chcesz ;)

Rozkład głosów

1.
2.
3.
4. LifaR=> VBone
5.
6.
7. Ninja Seba=>VBone
8.
9. VBone=>VBone(brak głosu-na siebie)
10. Bumber=>VBone
11.
12.
13. Budo=>VBone
14.

VBone - 5 głosów

Lista
1.
2.
3.
4. LifaR
5.
6.
7. Ninja Seba
8.
9.
10. Bumber
11.
12.
13. Budo
14.

Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Gratuluję zwyciętswa, no. Piękna rozgrywka. I, kurna, wierzyć mi nie chcieli! A ja prawdę gadał! Brawo dla mafii za dobrą grę (chociaż końcówka kiepska) i dla MG za wzorowe prowadzenie. To tyle... I jestem dumny, że mogę pracować w CDP. Nawet, gdybym miał ze szmatą latać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jestem sprzątaczką w cdp jes jes jes!!!!
:DDDDDDDDDDd

A btw, to jedna z moich lepszych edycji, gratulacje dla mg za prowadzenie i pomysły, dla mafii za świetną grę i dla całej załogi za pomoc (patrz---> ari :P) w zwycięstwie, a szczególne graty dla Seby za to żeeee wiadomo za co ;]
Ogólnie wczorajszy dzień to niezły rotfl, jaja jak berety, etc etc
świetnie sie bawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro oficjalnie mamy koniec, gratuluje mieszkancom, kataniemu (brawo! :) i mafii bo dlugo wytrwala. Zaluje ze nie moge po tej edycji usunac jeszcze czesci podpisu, ale bede probowal dalej :) Gratki tez dla skylera za fabule i za opisy "smierci", szczegolnie podobal mi sie dzisiejszy sposob na eliminacje VBone''a :)

No chlopaki, to jutro wczesnie wstajemy, mamy upragniona robote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa i to by było jakby na tyle. Dziękuje pięknie wszystkim za grę, wytrwałość i niech mi mafia powie co czuła wczoraj o 22:28 :P. Gratulacje dla Skylera za świetne prowadzenie cierpliwość co do naszych osób. Mafia grała bardzo dobrze nie da się ukryć, ale tym razem to mieszkańcy górą ^^
Czas rozpocząć zapisy na następną edycję? :D

MG -

1. Ninja Seba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę słów od MG
Wszystkim za grę dziękuje, ze wszystkimi współpracowało się dobrze.
Miesz(k)ańcom gratuluję zwycięstwa.
Kataniemu gratuluję wygrania edycji, bo gdyby nie on mafia wygrałaby bez strat- miał dużo szczęścia ale też dużo myślał-taki katani jest zawsze dla mafii groźny :)
Mafii gratuluję bardzo dobrej gry – gdyby nie błąd z pozostawieniem Seby przy życiu to spacerkiem do końca ;)

„Honorowa nagroda trzeciego” za nieocenioną pomoc mafii w tej edycji z czystym sumieniem mogłaby trafić do kilku osób, jednak ja jako MG decyduję wręczyć ją samemu fundatorowi czyli ariwedercziemu. Jego zagranie ustawiło mafię na kilka pierwszych dni ;)

To tyle. Jak coś sobie przypomnę to napiszę.

=>Budo kiedy ostatni raz przeżyłeś do końca jako mieszkaniec ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 22:51, LifaR napisał:

No chlopaki, to jutro wczesnie wstajemy, mamy upragniona robote ;)


rozmowy na początek tygodnia

"LifaR, spadaj ja robię hol, ty masz kible dzisiaj"
"nieprawda, załatwiłem Ci przeniesienie"

"oddawaj tą szmatę"
"Spadaj to mój mop"

"panie inżynierze, pan idzie do domu"

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wypada pogratulowac to : gratki dla mafii oraz mieszkańców : ) aha i jeszcze :

MG- ?
1. DaZzy
2. Walgierz ( tym razem bedziesz na 2 miejscu : ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się