Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft bez abonamentu?

54 postów w tym temacie

Brak abonamentu = masa dzieci neo w WoW''ie. :( Tibia była fajna jak dzieci neo nie było, a jak się pojawiło, to stał to się niezły shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie uważam żeby zniesienie abonamentu wychodziło MMO na dobre gdyż niesie ze sobą cholernie duże ograniczenia dla graczy.
Wadą darmowych MMO (a konkretnie tych które odchodzą od abonamentu) jest to że wtedy zaczynają grać w nie wszelkiej maści kretyni którzy nic nie umieją przez co gra staje się dla bardziej "hardcorowych" graczy zupełnie nie do zniesienia:/
Mam nadzieję że WoW nigdy nie stanie się darmowym MMO, już szczerze mówiąc wolałbym zeby w ogóle zamknęli wszystkie serwery niż wpadli na tak kretyński pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Blizz sobie może. Przecież abonament WoWa to 70% przychodów Activision i Cotick na pewno nie da sobie odciąć takiego przypływu gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byloby dobrze bo i tak powoli sklepik blizza udowadnia ze oplacanie abonamentu nie wystarcza...Tak naprawde nigdy nie zrozumiem dlaczego te duperele ze sklepiku nie sa dostepne dla graczy oplacajacych abonament tylko ze za zloto w grze(tak ze w ciaz byla by mozliwosc zdobycia ich w normalny sposob).

Jesli chodzi o ludzi bojacych sie najazdu dzieciakow to musze oznajmic ze ten juz dawno sie zaczal bo dla dziecka nie trudno jest wyludzic od rodzicow 50 zeta na miesiac(szczegolnie dla tych z bogatszych krajow niz Polska).

Musze przyznac ze oczekuje nowego mmo blizza i gdy tylko ono wyjdzie kupie w ciemno kolekcjonerke:P. A..i odstawie inne mmosy do kata. GW 2 tez sie niezle zapowiada, a malo co wierze w to ze ten szumnie zapomniany mmo Star Wars bedzie super..juz kilka razy sie zawiodlam(czytaj np. Lotr, age of conan etc):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost Nie wierzę, w cuda a zwłaszcza w to, że Blizzard zniesie abonament z gry, która przynosi ogromne zyski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłby koniec WoWa gdyby to wprowadzili, przynajmniej dla mnie. Nie dość, że większość swiatów została by zalana przez plagę 12 letnich Tibijczyków to jeszcze co gorsza Blizzard musiałby wprowadzić jakiś system mikropłatności (a to niestety jest porażka, wolę płacić abonament i mieć dostęp do wszystkich przedmiotów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najbardziej sensowne posunięcie z ich strony. Jak wypuszczą nowego MMO`sa, to zniosą abonament z WOW`a dla tych co przedtem nie chcieli płacić, ale system "mikropłatności" zostanie i to im wystarczy.
Faktem jest to, że serwery będą zapchane na 110% i w 80% małolatami ale trudno. Liczy się potencjalny klient i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniesienie abonamentu to jak poderżnięcie kury niosącej złote jaka, nawet jakby to było po wypuszczeniu następnego tytułu...
Nawet jako osoba, która nie gra i nie zamierza grać - jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Runes Of Magic i mimo ze abonamentu nie ma to na polskich serwach nie jest tak zle, chyba ze mowimy o poczatkowych strefach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 19:59, Niewiernus napisał:

Zniesienie abonamentu to jak poderżnięcie kury niosącej złote jaka, nawet jakby to było
po wypuszczeniu następnego tytułu...
Nawet jako osoba, która nie gra i nie zamierza grać - jestem na nie.


Aż mi się ciśnie na usta: "I widzisz co żeś Wąski narobił! Urwałeś kurze złote jaja!!" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już koniecznie chcą zrobić coś w tym stylu, to niech obniżą cenę abonamentu, ale pomysł z darmowym WoWem raczej mi się nie podoba. Próbowałem znaleźć darmową alternatywę w Runes of Magic, ale nie można tego porównywać z WoWem, IMO RoM to słaba gra. Może kiedyś się do niej przekonam, ale wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, Blizzard mówi że jest gotów w pewnym momencie udostępnić swój hit i wiodące MMO za darmo a ludzie narzekają. Zawsze źle. Płatnie - źle, mikropłatności - źle, za darmo - źle. Jacy ludzie są idiotyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:38, Nagaroth napisał:

Zawsze źle. Płatnie - źle, mikropłatności - źle, za darmo
- źle. Jacy ludzie są idiotyczni.

Uważasz, że opowiadający przeciwko abenamentowi i przeciwko udostepnieniu gry za darmo to te same osoby?

Przecież to logiczne, że jednym pasuje pierwsza wersja, innym zaś inna. Każdy ma swój gust.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 21:02, Kadaj napisał:

> Zawsze źle. Płatnie - źle, mikropłatności - źle, za darmo
> - źle. Jacy ludzie są idiotyczni.
Uważasz, że opowiadający przeciwko abenamentowi i przeciwko udostepnieniu gry za darmo
to te same osoby?

Przecież to logiczne, że jednym pasuje pierwsza wersja, innym zaś inna. Każdy ma swój
gust.


Nie mówię o konkretnych osobach a o ludziach ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować