Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2013 o 19:10, UnionPacific napisał:

... nie wiedziałem nawet, że taki patent istnieje.. tak, to może być faktycznie to. Ktoś
kto to wymyślił był totalnym idiotą, z tego nie ma żadnego pożytku.

Wręcz przeciwnie, jest to bardzo fajna opcja.
Domyślnie jedziesz (przepustnica na maksa) po otwartym polu. Chcesz strzelić, wciskasz spacje, celujesz, strzelasz i od razu jedziesz dalej bez wciskania czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 21:32, meryphillia napisał:

Serwer poszedł z dymem akurat jak miałem ubić PzIV. :/

A ja kończyłem Stugiem Churchilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu że trafisz w cel i zadasz dmg. A bardzo często trafia się okazja by powtórzyć strzał, a to coś skutecznie przeszkadza. Pozostaje jedynie mieć to na uwadze i tyle.

Zdarza się wam lag podczas którego celownik przestaje podążać za lufą, nagle i bez żadnych skoków FPS? Dziś takie coś skutecznie mnie uziemiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakiś ponury żart...

Ponoć ddos mają, potęgowany tysiącami ludzi którzy próbują wejśc by pograć zwyczajnie, ale niezłe sobie świadectwo wystawiają umiejętnościami zapobiegania takim atakom i problemom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 22:54, meryphillia napisał:

No to jest jakiś ponury żart...

Ponoć ddos mają, potęgowany tysiącami ludzi którzy próbują wejśc by pograć zwyczajnie,
ale niezłe sobie świadectwo wystawiają umiejętnościami zapobiegania takim atakom i problemom...

Ja sobie od roku zadaję pytanie czemu nie postawią paru dodatkowych serwerów na każdy region. Nie wierzę że ich nie stać, ponoć same wpływy z Rosji wystarczają na utrzymanie gry, z wszystkich pozostałych krajów to już czysty zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysta ekonomia... szefostwo pewnie stwierdziło, że gracze którzy mogą dzięki nowym serwerom zacząć grać nie dadzą im tyle zysków, aby pokryć koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 22:54, meryphillia napisał:

No to jest jakiś ponury żart...

Ponoć ddos mają, potęgowany tysiącami ludzi którzy próbują wejśc by pograć zwyczajnie,
ale niezłe sobie świadectwo wystawiają umiejętnościami zapobiegania takim atakom i problemom...


Z tego co się orientuję to na DDoS nie ma sposobu aby się chronić. Wystarczy wysłanie tysięcy lub milionów rządan o zalogowanie w tym samym momencie i kaplica. Jedyne co mogą zrobić to wyłączyć serwery na jakiś czas aż ataki ustaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 16:50, UnionPacific napisał:

Brawo! Teraz już do kolekcji bezużytecznych lamusów, lagów, pro wersji pudełkowych dedykowanych
dla ciot i strzałów za 0 dmg do gry dołączył nowy, piękny DODATEK w postaci czołgu który
SAM jeździ.


Tak się składa, że posiadam wersję pudełkową WoT i ta wypowiedź jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest na miejscu.
Bo swoją debilną polityką w przypadku Polski WG przechodzi samo siebie.

Za dużo sprzedawali poprzednich edycji, w ktorych gracze już posiadający konto dostali zacne bonusy, to stwierdzili, że lepiej zarobić mniej, dając gównianą zawartość dla dotychczasowych.

Geniusz, który wymyslił coś takiego Nobla z ekonomii powinien dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 16:50, UnionPacific napisał:

Brawo! Teraz już do kolekcji bezużytecznych lamusów, lagów, pro wersji pudełkowych dedykowanych
dla ciot i strzałów za 0 dmg do gry dołączył nowy, piękny DODATEK w postaci czołgu który
SAM jeździ. Po celowaniu, czy nawet w trakcie bez dotykania klawiatury (rękę miałem
od klawiatury z daleka) czołg SAM sobie rusza do przodu i jedzie dalej, dopóki
nie zatrzymam go "S"-em albo spacją. I tyle z celowania zostaje!

Miło by było gdybyś w poście nie używał epitetów, dodatek może nie jest kierowany dla wszystkich, ale pewnie znajdą się tacy, którym się podoba więc nie wypada kierować w ich stronę epitetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jak najbardziej, bo obecna wersja pudełkowa praktycznie nie ma nic do zaoferowania graczom grającym już od jakiegoś czasu. ^^

Nowy gracz dostaje w kodzie zaproszeniowym to czego nie dostanie gracz ze starym kontem, zupełnie tak jakby nikt nie wpadł że gdyby te cacka które są w zaproszeniowym były w bonusowym, to mogliby z tego korzystać starzy gracze jak i nowi.

I druga strona medalu: Cwane zagranie, ale jakby na to nie patrzeć za cenę pudełka - 30 złotych, kupując w grze złoto i premium osobno dostaniemy nieco mniej niż oferuje obceny kod bonusowy. Pozostaje policzyć jak kosmiczną w porówaniu do tego wartością jest 2000 gold, 50 k kredytów, nowy czołg i 7 dni premium które mamy z kodu zaproszeniowego. I to wszystko za 30 złotych w pudełku.


Określenie "ciot" nie jest przesadne - adekwatnie i nawet bardzo łagodnie opisuje hołotę którą właśnie takie kosmiczne bonusy przycięgnęły i od miesięcy skutecznie pozbawiają przyjemności z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 15:08, Heimdallr napisał:

Co oferuje lepsza wieża z PZIV? Chodzi mi o to, czy tylko zasięg widzenia, czy może kształt
jest lepszy do odbijania.

20m zasięgu widzenia więcej, bezuzyteczny spaced armor i możliwość zamontowania howitzera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 16:00, KuroNeko napisał:

20m zasięgu widzenia więcej, bezuzyteczny spaced armor i możliwość zamontowania howitzera.


Trochę słabo, ale jak mam jeździć elitą, to i tak trza kupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 19:10, UnionPacific napisał:

... nie wiedziałem nawet, że taki patent istnieje.. tak, to może być faktycznie to. Ktoś
kto to wymyślił był totalnym idiotą, z tego nie ma żadnego pożytku.



Żartujesz sobie? Autorun jest w niemal każdej grze i dobrze się ma, tylko czasem użytkownicy mają za małe móżdżki, żeby z niego korzystać O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 16:53, meryphillia napisał:

Co za biedna, nieumiejąca jeździć małpa...

:D


Ja miałem kiedyś podobnie na tej samej mapce, tylko w sektorze F0. Zacząłem coś skrobać do teamu, a mój czołg nie przestał jechać (nie wciskałem R ani F), zanim się zorientowałem, byłem już w wodzie i nie udało mi się wycofać na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować