Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2013 o 11:39, Kerigun napisał:

To może ja coś dodam od siebie :P

Service Record:
Technical Engineer, Germany.


Dodam że niemiaszki to ulubione czołgi i z niecierpliwością czekam na nową linie medów
(TD w przyszłości)


Good news. Mam nadzieję, że będą w przyszłym patchu.

Niech brytyjskie oszukane, stolco-podobne TDki się chowają... Nadchodzą prawdziwe niszczyciele czołgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 20:40, Darkstar181 napisał:

co warto brac z 8 tieru na ciezkie czolgi ? linia IS (is 3) , tygrys II, t32, czy tez
może cos od chinoli, brytoli ?


Wszystko (prócz żóltka, bo tego nie znam) z HT na VIII tierze jest dobrze zbalansowane, szczególnie wobec siebie.

Dnia 13.04.2013 o 20:40, Darkstar181 napisał:

Francuzami tchórzami nie gram.


Pff, na nich trzeba to dopiero umieć grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 20:40, Darkstar181 napisał:

Francuzami tchórzami nie gram.


ale sprawiaja najwiecej radochy ;) nie ma jak wywalic calutki magazynek w pierwsze kolko jakiejs 9 czy 10 :D no i sa najtrudniejsze w prowadzeniu, bardzo czesto padasz jak szmata na strzala od artylerii i po zabawie. a w garazu mam lub mialem:

(to co bylo przed t32 na t8), tygrysa 2, isa3, kv4, amx 50 100. brytole sie robia. chinoli olalem bo nie wyobrazam sobie gry z takim wychylem dziala.

w kolejnosci z t8 najfajniejsze dla mnie kv4, tygrys, amx 50 100, is3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, w końcu udało się 10k za pierwszą wygraną :D
Victory!
Battle: Mountain Pass 13 kwietnia 2013 22:56:06
Vehicle: Caernarvon
Experience received: 10 595 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 73 772
Battle Achievements: Steel Wall, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 10:05, RafiXxx napisał:

A kto wysyłał im kartke z życzeniami?

Haha ! Zajebista !
Ode mnie miał być co najmniej wyróżnienie :D Tyle że ja mam do siebie dystans, nie wiem jak panowie z WG, chociaz to chyba i tak miało iść do oddziału we Francji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 12:18, Ichvander napisał:

Po edicie :/ ktos jeszcze od 2-3h ma lagi? Ping w okolicach 50-70 a opoznienia 1-2 sekundowe...

Też, do tego straszne noobki, z dnia na dzień gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 12:18, Ichvander napisał:

Po edicie :/ ktos jeszcze od 2-3h ma lagi? Ping w okolicach 50-70 a opoznienia 1-2 sekundowe...

Zmień na serwer 2 to jest lepiej, co się dzisiaj dzieje? takich noobów jak dzisiaj to nie było ostatnio dawno, to co się działo wczoraj to pikuś przy tym co teraz ma miejsce. Głupota ludzka nie ma granic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 12:18, Ichvander napisał:

Po edicie :/ ktos jeszcze od 2-3h ma lagi? Ping w okolicach 50-70 a opoznienia 1-2 sekundowe...


Ping 50-70 jest wysoki? W domu na łączu 1Mb mam w okolicach 80-90 i rozgrywka jest płynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 14:18, Becamer napisał:

> Po edicie :/ ktos jeszcze od 2-3h ma lagi? Ping w okolicach 50-70 a opoznienia 1-2
sekundowe...

Ping 50-70 jest wysoki? W domu na łączu 1Mb mam w okolicach 80-90 i rozgrywka jest płynna.


Panie, przeczytajcie jeszcze raz tamtego posta ze zrozumieniem.:>


Ogółem dzisiaj pewnie przypadnie szczyt obciążenia serwerów na EU, więc nie dziwiłbym się ani jakimś problemom technicznym, ani wielkim stadom makaków.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 14:18, Becamer napisał:

> Po edicie :/ ktos jeszcze od 2-3h ma lagi? Ping w okolicach 50-70 a opoznienia 1-2
sekundowe...

Ping 50-70 jest wysoki? W domu na łączu 1Mb mam w okolicach 80-90 i rozgrywka jest płynna.

Chodziło mu o te opóźnienia w reakcji, też to miałem na EU1, ale na EU2 tego problemu już nie było. Wiesz ruszasz się w prawo, a czołg reaguje z 2-3 sek opóźnieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie ponad 10 bitew starałem się znaleźć w KV-1 ta jego legendarną moc i siłę. Niestety nie znalazłem jej. Zarobki po 14-17 tysięcy za bitwę i to przy bonusie to jakiś dowcip, podobnie jak to że ja strzelając po dupie drugiemu KV zadaje 0 obrażeń (na serię 2-3 strzałów, żaden nie zadaje dmg). No i nie opuszczający mnie chyba pech przy doborze drużyn, gdzie natężenie downów przekracza wszelkie normy i to z reguły tylko w mojej drużynie. No i jeszcze parametry KV-1, potężny ponoć pancerz w którym można mieć nadzieję jedynie na rykoszet lub pochłonięcie DMG przez gąsienicę, bo armor z przodu to jakaś tragedia a i z boków wcale nie ma rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować