Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2013 o 11:47, meryphillia napisał:

hyhy

Niestety czasu poszło tyle, że gdy się pogniewam na grę i już chcę sprzedawać konto,
to przypominam sobie ile czasu na nią "zmarnowałem" i konto nadal jest moje. ;D
Nie licząc okresu bety, to gram od samego początku release, choc ostatnimi czasy dosyć
rzadko.

dosyć rzadko czyt. prawie każda nocka w nocnych markach opatrzona komentarzem jak to się poskaramia makaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah.
Każda weekendowa nocka, to może i tak. ;)
Ale też bywają weekendy gdy w grze mnie nie ma, a w środku tygoodnia pokazuje się rzadziej niż kiedyś.
Swego czasu były okresy że siedziałem przy grze cały tydzień praktycznie.
Grind przykładowo T34 trwał bite dwa tygodnie z kilkoma dniami przerwy tylko.

Obecny rzadkie granie odbiło się zresztą w widoczny sposób na oficjalnym rankingu, gdzie zlądowałem o ponad 500 miejsc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem w bitwie, gdzie jeden gostek w PzII J rozwalił poł mojej drużyny. Ja miałem T-26, waliłem w niego z 30 metrów, bo był zajęty wykańczaniem innych, a ja nie mogłem go nawet drasnąć (z działa 37 mm). Jakiś cziter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 13:11, Bartkula napisał:

Przed chwilą byłem w bitwie, gdzie jeden gostek w PzII J rozwalił poł mojej drużyny.
Ja miałem T-26, waliłem w niego z 30 metrów, bo był zajęty wykańczaniem innych, a ja
nie mogłem go nawet drasnąć (z działa 37 mm). Jakiś cziter?

Dla dobrego gracza załatwienie ponad połowy drużyny na III tierze naprawdę nie jest trudnym zadaniem. Sam dokonałem tego wiele razy. Jeśli chodzi o nie draśnięcie go to pomijając że napewno powchodziło ci coś za 0 to PzII J ma z przodu 80mm pancerza więc z 37mm o ile nie celowałeś w weakspoty to nie mogłeś go przebić.
No i cheatów jako takich w WoT nie trafisz co najwyżej spotkasz wiele botów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 13:11, Bartkula napisał:

Jakiś cziter?


W grze nie ma cheatów, nie licząc złotej amunicji do której zresztą każdy ma dostep. ;)
Spotkałeś po prostu pedobeara lubującego się w neewbie mięsku wotowym, siedzącego w OP tanku jak na swój tier.
Takich też można pokonać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 13:18, meryphillia napisał:

W grze nie ma cheatów, nie licząc złotej amunicji do której zresztą każdy ma dostep.
;)
Spotkałeś po prostu pedobeara lubującego się w neewbie mięsku wotowym, siedzącego w OP
tanku jak na swój tier.
Takich też można pokonać. ;)

A możesz po Polsku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 13:20, Bartkula napisał:

A możesz po Polsku?;)


Spotkałeś po prostu niecnego gwałciciela lubującego się w graniu na niskich poziomach wykoksowanym pojazdem o dużych możliwościach i maltretującego początkujących, niedoświadczonych graczy.

Teraz lepiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 13:34, meryphillia napisał:

Spotkałeś po prostu niecnego gwałciciela lubującego się w graniu na niskich poziomach
wykoksowanym pojazdem o dużych możliwościach i maltretującego początkujących, niedoświadczonych
graczy.

Teraz lepiej? ;)

Znacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 13:43, Adidas66 napisał:

> W grze nie ma cheatów
Są, wiele xD
Zdziwiony jestem że nie słyszałeś.

Szczerze sam też nie słyszałem o cheatach do WoT. Jako że właściwie wszystko w tej grze liczą serwery to cheatowanie jest w zasadzie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 13:18, meryphillia napisał:

W grze nie ma cheatów, nie licząc złotej amunicji do której zresztą każdy ma dostep.
;)


Z tego co mi wiadomo to są.

Chociażby możliwość znania od początku każdej rozgrywki pozycji pojazdów przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 13:43, Adidas66 napisał:

Są, wiele xD
Zdziwiony jestem że nie słyszałeś.


Znaczy mowa tutaj o wszelkiego typu krzaczkach, kamerze i rentgenie? Te są znane powszechnie, a czy są te ingerujące w obliczenia/mechanizmy?

Becamer
Hmm, chodzi o oznaczenia na mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie ma.
Wszystko to co było używane za pomocą modów, a co dawało przewagę na poziomie mniej więcej cheatów (tj. gołe modele pojazdów z hitboxów, usuwanie liści z krzaków czy drzew, laserpointy i opóżnione tracery) podlega permbanowi na konto, jeśli wykryje się to u użytkownika.
Część z tych modów można było uznać za cheaty, ale nadal nie dawały one tak permanentnej przewagi w grze, jak zwykły aimbot w CSie, więc trudno darmo uważać je za pełnoprawne cheaty.

Nadal w grze nie nabijesz sobie sztucznie expa czy kredytów, nie dodasz czołgów czy ostatecznie nie będziesz miał wallhacka.

Mod z oznaczeniami na mapie nie wykrywa pojazdów "od początku".
Nanosi je na mapę w miejscu gdzie zostały wykryte i pozostawia w miejscu gdzie były widziane ostatnim razem.
Mierny z tego cheat, ale faktycznie jest na tyle kontrowersyjny, że zapewne niebawem trafi na "czarną listę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ich nie znasz i nie masz dostępu nie oznacza że ich nie ma.
I nie chodzi mi o szeroko dostępne mody typu krzaki czy lasery ale o cheaty że tak to ujmę "twarde".
Przeciwnik widoczny na minimapie przez cały czas - obecny
Skrócony czas przeładowania - obecny
Pocisk lecący idealnie tam gdzie celujemy - obecny
Aimbot - obecny
Tyle znam i testowałem o reszcie nie będę plotek puszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Tylko jest ten problem że w WoT wszystkie wymienione przez ciebie efekty oblicza serwer WG i bez ingerencji w niego nie włączysz sobie żadnego takiego cheatu. To nie CS gdzie wystarczy wpisać komendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 18:54, Adidas66 napisał:

Albo trolluję, albo dzielę się swoją wiedzą, wybierajcie.


dobry trolling, zasluzyles na dokarmienie.

Tomoya-kun napisal wszsytko; server wszystko liczy na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 19:06, Adidas66 napisał:

I dlatego na RU serwie wprowadzili anty-cheat, przez mody na krzaczki ^^

na czym polegają ten anty cheaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować