Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Nie mam pojęcia.
Nie uczestnicze nigdy w testach, bo nie mam na nie czasu i chęci.
A to jak w ogóle można grać jakimkolwiek niemieckim gównem w tej grze to pytanie do developerów, a głównie SerB''a. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 20:48, KuroNeko napisał:

Czy jakaś mądra głowa pokroju Meryphilli może mi wyjaśnić jak przyszła Pantera zwiadowcza
VII tieru może działać? Z tego, co widziałem na reviewach to będzie takie gó.... że aż
szkoda gadać.

To nadaje się raczej tylko na scout huntera. Niestety jest to zdecydowanie za duże na normalnego scouta, a ma za słabe działo konisch jak na swój tier do zrobienia jakichś poważnych obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2013 o 19:14, meryphillia napisał:

To jak do tego "realizmu" mają sie strzały za pełny dmg w chociażby kopułki dowódcze
w wiekszości pojazdów?

po prawdzie, w którejś z gazetek typu technika wojskowa czy inny poligon było kiedyś zdjęcie z oryginalnego podręcznika zwalczania czołgów i co ciekawe kopułki oraz wizjery kierowców faktycznie były tam oznaczone jako miękkie punkty w które należy celować by wyłączyć trepa z akcji.

A co do FaiLowe - bylby ok, gdyby nie byl wymysłem z dupy. No bo jakim cudem leichte lowe moze być większy i cięższy od będącego juz w grze schwere lowe? :| Mogli dac po prostu tiger-mausa (E100 z wieza mausa i dzialem 150mm) ale po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2013 o 21:09, Tomoya-kun napisał:

To nadaje się raczej tylko na scout huntera. Niestety jest to zdecydowanie za duże na
normalnego scouta, a ma za słabe działo konisch jak na swój tier do zrobienia jakichś
poważnych obrażeń.


to działo byłoby jeszcze ok, gdyby nie gigantyczny nerf.
Ale wbrew pozorom AZ TAK tragiczny nie jest, trzyma to swoje 60km/h, plotki go nie spowalniaja, nawet ladnie jak na swoj rozmiar sie kreci.. tylko wlasnie rozmiar. Jedyny scout ktorego bez problemu wszyscy trafiaja nawet z 300 metrow gdy ostro kręci. Ale zabawny, szkoda tylko ze nadaje sie jedynie do gry na tescie gdzie nic to nikogo nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 21:12, dark_master napisał:

to działo byłoby jeszcze ok, gdyby nie gigantyczny nerf.

Cóż to normalne że jak coś działa w niemieckich maszynach trzeba to nerfić. Dlatego wątpię w cel grindu Leoparda który teraz jest niezły, ale pewnie max po 8,6 znerfią go na śmierć.

Dnia 09.04.2013 o 21:12, dark_master napisał:

Ale wbrew pozorom AZ TAK tragiczny nie jest, trzyma to swoje 60km/h, plotki go nie spowalniaja,
nawet ladnie jak na swoj rozmiar sie kreci.. tylko wlasnie rozmiar. Jedyny scout ktorego
bez problemu wszyscy trafiaja nawet z 300 metrow gdy ostro kręci. Ale zabawny, szkoda
tylko ze nadaje sie jedynie do gry na tescie gdzie nic to nikogo nie kosztuje

Przez ten rozmiar jeszcze tylko nadaje się świetnie do ramowania innych scoutów.Ale jeśli cokolwiek go zauważy lub co gorsza sniper to po nim,zwłaszcza że zauważyłem że jest równie łatwopalny co zwykła pantera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale raczej trafienie kopułki dowódcy nie przyczyniało się do eliminacji czołgu...
Nawet gdyby dowódca zginał, to zbytnio niespanikowana załoga jest dalej w stanie prowadzić walkę, a sam czołg po odstrzeleniu wizjerów dowódcy nie odnosił dużych uszkodzeń

Nie mówię tu o kierowcach, bo to logiczne, że eleiminacja jednego z wazniejszych członków załogi moga stanowić duże prowdopodobieństwo jego rezygnacji z walki. Już nawet nie wspominając o tym, że pocisk po przebiciu frontu pojazdu, wpadał do środka, gdzie skutecznie miał możliwość eliminacji całego pojazdu, czy zabicia w środku całej załogi.

W WoT działą to wybiórczo jednakże i nie ma nic wspólnego z realizmem z czego chyba każdy sobie zdaje sprawę.
Po uszkodzeniu działa w realnych warunkach, człog nie nadawał się już całkowicie do walki, jak jest w Wot wiemy chyba.

No i co stanowi o tym, że "uszka" T29 pochłaniają cały dmg, a wierzchołek kopuły dowódcy w takim T34 nie pochłania uszkodzeń w ogóle i może wyłapać tam nawet i 1000+ dmg od Jpzr E100 (chyba że przeciwnik trafi pod kątem i pocisk zwyczajnie zrykoszetuje)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę to tak, że kopułka to część wieży, której przebicie równa się (nie zawsze jak wiadomo) dmg. Uszy T29 są dodatkiem, za którym zresztą nie ma już niczego, więc nie ma dmg. Podobnie ma się z kadłubem, bowiem jedynie pocisk (poza HE) uderzający w sam kadłub ma szansę na uszkodzenie celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah.
Pewnie SerB akurat jeździł dużo T29 i go te uszy irytowały.
Mle. 46 nie jeździł, więc w wielką lornetę na łbie można walić ile się chce bo na pewno tam uszkodzimy, a z frontem nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 22:13, meryphillia napisał:

Nah.
Pewnie SerB akurat jeździł dużo T29 i go te uszy irytowały.


SerB jest zajęty trollowaniem i banowaniem w Q&A, a Wiktorek rushuje swoją mychą środek Himka.

Dnia 09.04.2013 o 22:13, meryphillia napisał:

Mle. 46 nie jeździł, więc w wielką lornetę na łbie można walić ile się chce bo na pewno
tam uszkodzimy, a z frontem nigdy nic nie wiadomo.


Akurat mleczom walnięcie w rogi nie szkodzi, jedynie trafienie w środek powoduje dmg (o ile czegoś nie zmieniali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 22:13, meryphillia napisał:

Nah.
Pewnie SerB akurat jeździł dużo T29 i go te uszy irytowały.
Mle. 46 nie jeździł, więc w wielką lornetę na łbie można walić ile się chce bo na pewno
tam uszkodzimy, a z frontem nigdy nic nie wiadomo.

Z lornetą to na dwoje babka wróżyła :D centralna część jest wrażliwa i jak w nią dostaniemy to jest dmg. Za to uszka/skrzydełka lornetki są jak uszy u T29, niezniszczalne :D

Qrde, zaraz Mausa wybadam a tu kasiory na niego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 22:23, Kerigun napisał:

Qrde, zaraz Mausa wybadam a tu kasiory na niego nie ma :(


Zapomnij.
Kup sobie jakiegoś T57 Heavy czy Batmana jak chcesz się na randomie bawić dziesiątkami.
Maus od pół roku jest zazwyczaj tylko łatwymi 3000HP dla przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 22:29, meryphillia napisał:

> Qrde, zaraz Mausa wybadam a tu kasiory na niego nie ma :(

Zapomnij.
Kup sobie jakiegoś T57 Heavy czy Batmana jak chcesz się na randomie bawić dziesiątkami.
Maus od pół roku jest zazwyczaj tylko łatwymi 3000HP dla przeciwnika.


W sumie najbliżej mi do T-62A, ale Maus tak fajnie by sie prezentował, poza tym faworyzuje niemiaszków, pewnie jak wejdzie nowa linia medów to zaraz tam przepultam całą kase na mausa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 15:43, Tomoya-kun napisał:

Jednak patrząc po amerykanach to ten specjal jest całkiem niezły. W tym tekście po protu
olali zmiany cen i przychodów pojazdów http://worldoftanks.com/news/2207-world-tanks-2nd-anniversary-weekend/

Ja sobie gorszego specjala jak na Święta Bożego Narodzenia nie wyobrażam. 5, 6, 7 o połowę taniej, plus 8 30% taniej i jest gitara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 17:30, Paoro napisał:

> Jednak patrząc po amerykanach to ten specjal jest całkiem niezły. W tym tekście
po protu
> olali zmiany cen i przychodów pojazdów http://worldoftanks.com/news/2207-world-tanks-2nd-anniversary-weekend/

Ja sobie gorszego specjala jak na Święta Bożego Narodzenia nie wyobrażam. 5, 6, 7 o połowę
taniej, plus 8 30% taniej i jest gitara :D

Wut ? Ja w święta grałem codziennie i sporo na tamtym specjalu zyskałem. Konta premium też wtedy były tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 17:40, Darkstar181 napisał:

Wut ? Ja w święta grałem codziennie i sporo na tamtym specjalu zyskałem. Konta premium
też wtedy były tańsze...

Ja się odniosłem tylko do zniżek na pojazdy, a przydałaby się jeszcze zniżka na wszystkie czołgi premium, zniżke na przeszkolenie załogi, amunicje i konta premium. Może jeszcze 1 dzień konta premium za freeko :) to byłyby udane urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą mi 100% większe zarobki na sporej ilości pojazdów tier V to może i skorzystam z promocji na 3 dni premium(drugi raz w życiu bym je kupił), żeby się obłowić sreberkami.xD

Poza tym jak zwykle fajna zabawa Matyldą, tym razem pod nazwą ''bronię sam jednej strony mapy''.xD Miałem już Churchilla III na rozkładzie(koleś nie celował chyba w ogóle, bo trafił mnie może raz), ale SU-85 z trollem się wtrącił, i jak już strzelił to się ze mnie wiele nie zostało.

20130410174948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 17:51, Nephren-Ka napisał:

Jak dadzą mi 100% większe zarobki na sporej ilości pojazdów tier V to może i skorzystam
z promocji na 3 dni premium(drugi raz w życiu bym je kupił), żeby się obłowić sreberkami.xD

Poza tym jak zwykle fajna zabawa Matyldą, tym razem pod nazwą ''bronię sam jednej strony
mapy''.xD Miałem już Churchilla III na rozkładzie(koleś nie celował chyba w ogóle, bo
trafił mnie może raz), ale SU-85 z trollem się wtrącił, i jak już strzelił to się ze
mnie wiele nie zostało.

jeszcze tylko promocja na złote pestki na pzIV i KW razem z premką, to możnaby wykręcić 30.000 +30.000 +15.000 za premkę więc 75k za bitwę to zacny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować