Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Próba wbicia dniówki ST-I
Według schematu: chore losowanie MM, rykoszet, ryszoszet, strzał za 0 dmg, chory MM, downy w teamie, rykoszet, strzał za 0 dmg, downy w teamie, pożar, rykoszet, chory MM, strzał za 0, strzał za 0, downy w teamie, pożar, lagi.

Podwójne zarobki na V tierze trochę kuszą, ale wizja jeżdżenia KV-1 jakoś mnie odrzuca.

20130413004631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 00:48, UnionPacific napisał:

Próba wbicia dniówki ST-I
Według schematu: chore losowanie MM, rykoszet, ryszoszet, strzał za 0 dmg, chory MM,
downy w teamie, rykoszet, strzał za 0 dmg, downy w teamie, pożar, rykoszet, chory MM,
strzał za 0, strzał za 0, downy w teamie, pożar, lagi.


W takim przypadku sprawdza się najlepiej metoda zmiany czołgu :) odkąd nie gram podrząd ciągle jednym tankiem skończyły się długie serie porażek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW. Potwierdzona przez devsów informacja na temat MM:
- można być tylko 3 razy pod rząd na dole listy, w czwartej bitwie musisz być na topie albo na środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna bitwa się trafiła :P

Victory!
Battle:: Lakeville 13 kwietnia 2013 08:35:07
Vehicle:: StuG III
Exp:: 7 155 (x5)
+ Credits: 101 272
Achievements: : Radley-Walters''s Medal, Kolobanov''s Medal, Top Gun, Cool-Headed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 02:29, Monti0512 napisał:

BTW. Potwierdzona przez devsów informacja na temat MM:
- można być tylko 3 razy pod rząd na dole listy, w czwartej bitwie musisz być na topie
albo na środku

Tak samo potwierdzona jak odległość gdzie powinno się widzieć przeciwnika na 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś dodam od siebie :P

Service Record:
Technical Engineer, Germany.


Dodam że niemiaszki to ulubione czołgi i z niecierpliwością czekam na nową linie medów (TD w przyszłości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 11:41, meryphillia napisał:

Ja też się pochwalę, że nie licząc Lowe, wszystkie niemieckie HT wygrzewają się w moim
garażu. ;]


Też o tym myślałem ale obecnie kredytów brakuje :D Będę miał z HT na bank IX oraz X, potem myślę nad powrotem do tygrysa jak i KT, przyjemne czołgi. Ogólnie każdym niemiaszkiem mi się dobrze grało, nawet VK 3002 DB z 132 penetracjo :3

Dodam że oprócz tego że każda niemiecka maszyna wybadana to każda jest u mnie elitarna w drzewku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam dzisiaj granie, losowania MM są fatalne, o ile wczoraj było nieźle to dziś jest katastrofa, pełno noobków i to na wyższych tierach również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 13:21, Paoro napisał:

Odradzam dzisiaj granie, losowania MM są fatalne, o ile wczoraj było nieźle to dziś jest
katastrofa, pełno noobków i to na wyższych tierach również.


Ja mam odwrotnie - wczoraj KW grałem niemal zawsze z tier VII, teraz z V nie wychodzę. W sumie bez różnicy, bo i tak nie umiem nim grać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 13:25, Nephren-Ka napisał:

Ja mam odwrotnie - wczoraj KW grałem niemal zawsze z tier VII, teraz z V nie wychodzę.
W sumie bez różnicy, bo i tak nie umiem nim grać.:P

KW nie trzeba umieć grać, ten czołg gra za ciebie i jeszcze poprawia twoje błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 13:25, Nephren-Ka napisał:

Ja mam odwrotnie - wczoraj KW grałem niemal zawsze z tier VII, teraz z V nie wychodzę.
W sumie bez różnicy, bo i tak nie umiem nim grać.:P

Tu już nie chodzi o tiery, bo to szło wczoraj przeżyć, ale jak widzę, że mam w drużynie noobków z zerowym effi i to na topce, a ja mam tier niższy tank to nie ma szans na wygraną.. powiedzmy jade sobie typkiem 38, a tu 4 moje KW1S legitymują się 0 effi, a w drużynie przeciwnej są przyzwoici gracze, plus ogarnięta fioletowa M4 czy Pz4 z goldem. Baa dzisiaj to nawet KW1 nie idzie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się lepiej sprawdza na t54

Gun D-54 czy D10T2C - jakoś bardziej przemawia za mną ten D10T2C, ale słabsza pena o 19 mm, ale celniejsze więc brał bym tego D10T2C, chyba że o czymś nie wiem,
Nie zależy mi na szybkim grindzie do t62 btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah.
Choc spadlo z nocnych 70%, to jednak do teraz utrzymalo mi sie ogolne WR na poziomie 61% przy blisko 80 bitwach.
A co znamienne, to jezdzilem cala masa pojazdow TV-TX.
19 godzin nollajfienia bylo mile, kupilem dwa TVIII, nabilem 25k exp na lorr spg i zgromadzilem jeszcze 800k kaski.
Premka darmowa wykorzystana w pelni praktycznie.
Mozna isc spac spelnionym. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 13:55, meryphillia napisał:

Nah.
Choc spadlo z nocnych 70%, to jednak do teraz utrzymalo mi sie ogolne WR na poziomie
61% przy blisko 80 bitwach.
A co znamienne, to jezdzilem cala masa pojazdow TV-TX.
19 godzin nollajfienia bylo mile, kupilem dwa TVIII, nabilem 25k exp na lorr spg i zgromadzilem
jeszcze 800k kaski.
Premka darmowa wykorzystana w pelni praktycznie.
Mozna isc spac spelnionym. ;D

a ja mam 3 dni premki , chcesz za mnie w nocy pojeździć XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować