Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Trochę mnie to dzisiaj dobiło że w bitwie na VI-VIII tier gdzie mieliśmy na topie 3xT34 miałem 3 największy dmg w bitwie jadąc AMX 12t. I pewnie to by jeszcze bardziej podskoczyło gdyby nie to że życzliwie zdjął mnie sojuszniczy Hellcat kiedy byłem w dogefight''cie z AMX12t przeciwnika(na dziada brakowało mi 1 strzału miał mniej niż 100 hp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 02:19, Ichvander napisał:

Pochwale sie a co :D

Mecz zycia ISem :D


No to powiem Ci, że jeszcze nie wykorzystałeś do końca potencjału tej maszyny ;> Stać ją na dużo więcej i to jest dobra wiadomość. Ot, jeszcze na poprzednim patchu na przegranej (przejęta baza przez mniej więcej współpracującego przeciwnika) udało mi się zrobić coś takiego. Szkoda, że teraz ledwie do 4k dmg dobijam. Może Tobie się uda ;]

Heimdallr & Paoro
Ten patch jest zadedykowany artom z prostego powodu - jest jej za dużo na randomach i jest za silna. Devsi nie tylko chcą rozciągnąć drzewka do X, ale też poważnie zmienić jej charakterystykę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo nawet The_Chieftain nie jest do wszystkiego przekonany.

20130430135202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze, ze jestem pro ;) mysle, ze wrecz przeciwnie. Gram bardzo przecietnie :P ale fakt- z gry na gre ISem coraz lepiej mi idzie... zazwyczaj. Wiekszosc weakspotow na szczescie znam i jakos gra idzie ;) (choc nadal mam trudnosci z przebijaniem innych isow -.- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 14:39, Ichvander napisał:

Nie twierdze, ze jestem pro ;) mysle, ze wrecz przeciwnie. Gram bardzo przecietnie :P
ale fakt- z gry na gre ISem coraz lepiej mi idzie... zazwyczaj. Wiekszosc weakspotow
na szczescie znam i jakos gra idzie ;) (choc nadal mam trudnosci z przebijaniem innych
isow -.- )


Po analizie osiągnięć innych graczy i ich gry (powtórki, filmiki) stwierdzam, że i mi wiele brakuje do pewnego sensownego poziomu, a teraz nabijam sobie staty takimi czołgami jak IS-3 ^^ Z weakspotów pamiętaj o ammoracku z boku i z przodu - wściekle przydatne w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 11:19, PsyhoSpider napisał:

> Ostatnio też było coś o japońskim drzewku jako kolejnym, ale nie wiem z którą wersją

> miałoby się pojawić.

Zamiast japońskiego drzewka jest chińskie. Mówili że za mało czołgów by wyszło a chińczycy
kopiują wszystko więc sporo żelastwa jest. Japończycy pewnie tylko gałąź będą mieli.


Ostatnio na oficjalnym fanpage''u World of Tanks pojawiło się zdjęcie japońskiego czołgu z pytaniem jaka nacja dołączy w kolejnym drzewku (nie jaką byśmy chcieli), więc stąd moje przypuszczenia i myślę, że całkiem logiczne :)

Edit.: Obczaiłem tamten wpis dokładnie i jednak nie ma mowy o drzewku. Pytanie było: "Jaka nacja będzie dodana w następnej kolejności? Domyślacie się?", więc możliwe, że masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnych źródeł?

Na serio interesują się wotem. 24k bitwy chyba o tym świadczą, jak i chociażby spam w tym temacie.
Dziwi mnie, że ktos gra w grę, interesuje się nią, a nie stara się zaglądać regularnie na coś tak trywialnego jak oficjalna strona internetowa czy forum gry.

Japońskie drzewko będzie.
W planach jest na mniej więcej koniec tego roku.
Polskie tankietki będą najprawdopodobniej częścią drzewka PL/HUN/CZ, które pojawi się dopiero w 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe normalnie chciałem przestać grać, bo pisanie, obrona pracy mgr, do tego ładna pogoda i ogólnie nie ma co marnować czasu na WoTa, ale jak sobie zajrzałem na stronkę i rozkład jazdy na maj to chyba wygospodaruje tą godzinkę dziennie ;) Czołgi miesiąca T-34 i Rudy, w końcu jakieś normalne (takie dla mnie), którymi będę miał okazję pojeździć i więcej pozarabiać :) do tego intrygujące oferty specjalne na VIII, IX i X?! No, no ciekaw jest co to będzie. Nolifić nie zamierzam, ale tak 1 h dziennie znajde dla WoTa, wystarczy, że cały weekend w ogóle nie wchodziłem:P

Proszę o pomoc w przypadku czołgów, tzn. jakie najlepsze działa dla nich, na co najlepiej wydawać w pierwszej kolejności expa.
* VK P - to powinno być łatwo - rozumiem, że najpierw zawieszenie, potem wieża, działo już mam, na koniec silnik
* T-150 jak wyżej z VK, bo działo już mam
* Churchil 7 - jak wyżej
* Jumbo - ktoś kiedyś pisał, że nie warto kupować tu wieży? z jakim działem jeździć, z tym samym co na poprzednim Shermanie?
* T-50 - które działo, jeździłem na A-20 trochę, to chyba najlepsze było 37, dobrze mówię?
* T-44 - w co najpierw walić expa, wieża>działo czy silnik, chyba to pierwsze, nie?
* T-34 - typkiem 34 nie dało się grać bez dosyłacza, bo działo słabe, a dodatkowe wyposażenie dawało chociaż możliwość zasypania wroga pociskami praktycznie co sekunde. Mam nadzieje, że ruski ma lepsze działo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 16:49, Paoro napisał:

* T-34 - typkiem 34 nie dało się grać bez dosyłacza, bo działo słabe, a dodatkowe wyposażenie
dawało chociaż możliwość zasypania wroga pociskami praktycznie co sekunde. Mam nadzieje,
że ruski ma lepsze działo..

Najlepsze według mnie działo do T-34 jest 57mm, czyli dokładnie takie samo jak do type t-34. Obydwa czołgi są moimi ulubionymi i na type t-34 właśnie miałem swój dotychczasowy rekord tj. 930 exp. nie wiem dlaczego wszyscy tak na niego jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 17:09, Antek100100 napisał:

Najlepsze według mnie działo do T-34 jest 57mm, czyli dokładnie takie samo jak do type
t-34. Obydwa czołgi są moimi ulubionymi i na type t-34 właśnie miałem swój dotychczasowy
rekord tj. 930 exp. nie wiem dlaczego wszyscy tak na niego jeżdżą.

Na typku 34 mam 1200 expa ;P tylko wiesz ja jeżdżę czasem po dobrych tankach, tylko dlatego, że ciężko mi się nimi wygrywało, a wygrane jak wiadomo wcale od tego jak dobrze gramy daną maszyną nie zależą, tylko od szczęścia w losowaniu ;) a grając typkiem losowało mnie jakoś słabo, tzn. ja biłem sporo fargów, expa też całkiem dużo zdobywałem, a topowe tanki w moim teamie zazwyczaj dawały ciała i przegrywaliśmy ;D ale mniejsza z tym, może na ruskim T-34 będzie więcej szczęścia, a jednego jestem pewny będzie więcej kredek więc mi jakoś ujdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 16:49, Paoro napisał:

* VK P - to powinno być łatwo - rozumiem, że najpierw zawieszenie, potem wieża, działo
już mam, na koniec silnik

Cóż zawieszenie możesz odłożyć na potem jeśli zamontujesz Enhanced Longitudinal Torsion Bars. I wtedy warto po wieży zamontować lepszy silnik bo VKP ma co prawda gorszy pancerz niż 3601 ale za to jest mobilniejszy. No a działo to oczywiście 88. Jak na każdym z 3 VK.

Dnia 30.04.2013 o 16:49, Paoro napisał:

* Jumbo - ktoś kiedyś pisał, że nie warto kupować tu wieży? z jakim działem jeździć,
z tym samym co na poprzednim Shermanie?

Tu trochę zależy jak wolisz grać. Jumbo to med którym gra się jak HT o ile na bitwie nie ma VII tierów to bez golda niewiele pojazdów może cię przebić od frontu tym bardziej lekko skontowanego. A pierwsza wieża ma pancerz właściwie dla tego tieru nie do przebicia i jeśli staniesz w hull down to zaczyna się zabawa :) Wtedy haubica ma może gorszy rof ale pozwala gryźć wszystko co napotkasz zadając znośne obrażenia. 2 wieża ma gorszy pancerz ale pozwala ci zamontować szybkostrzelną 76mm która na wymaksowanej załodze ma strzał co ok 3 sec. Tyle że posiada też za słabą penkę przez co z przodu większość nawet już 6 tierów będziesz tylko dingać, przez co lepiej wypada ona na E8 który jest flankerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 16:49, Paoro napisał:

* T-44 - w co najpierw walić expa, wieża>działo czy silnik, chyba to pierwsze, nie?


Polecam najpierw zawieszenie, wieżyczka z działem 100mm D-10T, następnie wszystkie silniki, by na końcu wyposażyć się w 100mm LB-1. 122mm jest słabym działem, nie spełniającym swojej roli. Zresztą, praktycznie każdy posiadacz T-44 jeździ z setką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 17:38, meryphillia napisał:

http://worldoftanks.eu/news/7108-special-big-and-heavy/

Miodzio.
Is-3 zawita znowu w moim garażu i tym samym do kompletnej kolekcji sowieckich Iszaków
zabraknie mi tylko Is-6. ;]


O, to mam 15 dni żeby odkryć sobie IS-3(z IS na którym za wiele nie mam i grać nie umiem).:D

Btw, przypomni ktoś jak nazywała się ta rosyjska strona z wielką ilością wszelkich modyfikacji do gry? Kilka razy już ją w temacie widziałem, tylko linka zapominam zapisać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 18:43, Nephren-Ka napisał:

Btw, przypomni ktoś jak nazywała się ta rosyjska strona z wielką ilością wszelkich modyfikacji
do gry? Kilka razy już ją w temacie widziałem, tylko linka zapominam zapisać.:/

O tą chodzi? http://drongo-lab.ru/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 17:38, meryphillia napisał:

Miodzio.
Is-3 zawita znowu w moim garażu i tym samym do kompletnej kolekcji sowieckich Iszaków
zabraknie mi tylko Is-6. ;]


ble, nie lubie go. duzo fajniej jezdzi mi sie kv4. ale te pare groszy wiecej to zawsze jakas mobilizacja by dobic w koncu do bl9...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 19:20, Nalfein napisał:

O tą chodzi? http://drongo-lab.ru/


Nie, ale też może być.:P


Btw, kkk miały kiedyś taką wersję z niebieskim tekstem w okienku podsumowującym bitwę, jest jeszcze takie coś w ogóle? Wgrałem sobie teraz jakąś ich wersję pod 8.5 i nie ma tego.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko ta nowa aktualizacja to jakaś tragedia...

Czyli gram SU-5. Ekspię na SU-14, ale rozumiem, że wpadną nowe arcie i przed SU-14, będzie SU-14-1...
No chyba, że exp potrzebny na kolejne arty się zmniejszy. Wtedy będzie logicznie i wcześniej przejdę na kolejny tier a po prostu straci się na kredytach, które będą potrzebne na nowe artylerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować