Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2013 o 16:49, meryphillia napisał:

Porównywać Is do Is-3...

LOL

No a niby czemu nie, w końcu ta sama linia ? Choć oczywiście zgodzę się że to różne tiery, no ale mimo wszystko.
Nie jestem w tej grze Alfą i Omegą, poza tym niejednokrotnie przekonywałem się już że co innego statsytyki pojadu na tzw. papierze, a co innego w normalnej rozgrywce. \
Dlatego pytam tutaj o opinie osób które posiadały te pojazdy, coś w tym złego ? Daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 01:13, Ichvander napisał:

chyba, ze czyste cyfry na papierze czegos nie oddaja.


Tak ogólnie to statystyki pancerza z klienta gry są tylko delikatną wskazówką. Prawdziwe dane wyciągają moderzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dawno nie grałem:
Za co dawali tego upgrejdowanego amerykańskiego lolka (T1 coś tam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 16:18, Dux napisał:

Bo dawno nie grałem:
Za co dawali tego upgrejdowanego amerykańskiego lolka (T1 coś tam)?

Od Mikołaja na Święta Bożego Narodzenia.. dawno nie grałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tego, że to ta sama linia skoro oba czołgi są całkowicie odmienne od siebie i wymagają odmiennego stylu gry.
Is jest powolnym klockiem, a Is-3 dość szybkim czołgiem, co już motywuje do całkiem odmiennego grania.
Już nie wspominając o różnicy tierowej, a za czym idzie większej wytrzymałości na ogień przeciwnika i ogromnej różnicy w topowym uzbrojeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem zmuszony reinstalowac WoTa po formacie. I zdziwilem sie, jak zauwazylem, ze moge oddalic widok mapy tak daleko, ze prawie widze calutka mape. Jakbym w helikopterze siedzial :/ a z modow instalowalem tylko J1mbo, KKK i Pogs Icon. Wprowadzili to w nowym patchu i nie zauwazylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem dlaczego to mam. J1mbo raczej nie dodal tej opcji, KKK tym bardziej... z pogsa korzystam od dawna i tez tak nie bylo.Sprobuje wywalic pogs icon i zobacze czy to... jesli tak to szkoda. Bardzo fajne ikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!
Bitwa: Murowanka 3 maja 2013 09:50:50
Czołg: IS-3
Doświadczenia: 4 272 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 79 294
Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

w gaski za jakies 3000 przyjalem, mega szczescie czyli ponadprzecietna glupota malp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 10:13, Tomoya-kun napisał:

http://worldoftanks.com/news/2285-walter-christie-weekend/
Patrząc po serwerze NA to czeka nas ciężki weekend... -50% na Premium Ammo...

To ja sobie dzisiaj pogram, a weekend odpuszczam.. przychody na T-34 się sumują? jak jest to czołg miesiąca i jeszcze będzie w tym evencie?
Liczyłem na lepsze tanki niż II, III tier :/ a z tych wyższych to żaden mnie nie interesuje, no może Cromka, ale daleko mi do jej odkrycia.
No i kredek na gold ammo trzeba nazbierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 10:24, Paoro napisał:

To ja sobie dzisiaj pogram, a weekend odpuszczam.. przychody na T-34 się sumują? jak
jest to czołg miesiąca i jeszcze będzie w tym evencie?

W evencie jest promocja na Typa-34 a nie T-34. Pomyliły ci się maszyny.

Dnia 03.05.2013 o 10:24, Paoro napisał:

Liczyłem na lepsze tanki niż II, III tier :/ a z tych wyższych to żaden mnie nie interesuje,
no może Cromka, ale daleko mi do jej odkrycia.

Niestety sam też chciałbym mieć Cromka ale nie mogę przemęczyć Covenantera, a wygląda na to że Crusader jest taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2013 o 11:30, Tomoya-kun napisał:

Niestety sam też chciałbym mieć Cromka ale nie mogę przemęczyć Covenantera, a wygląda
na to że Crusader jest taki sam...

Coventer jeszcze ujdzie, ale Crusader jest jeszcze gorszy. To takie nie wiadomo co. Na scouta ciut za wolny, opancerzenie i działo nijakie, w zasadzie nie wiem jak nim grać. Darowałem sobie póki co. Podejrzewam że cromwella długo w swym garażu nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już z doświadczenia wiem, że ciężko gra się na IV, a takim czymś to w ogóle, Crusader też bardzo słaby :/ ja mam nadzieje, wykorzystać wolny exp na te tanki ale potrzeba 40k :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 11:38, Darkstar181 napisał:


> Niestety sam też chciałbym mieć Cromka ale nie mogę przemęczyć Covenantera, a wygląda

> na to że Crusader jest taki sam...
Coventer jeszcze ujdzie, ale Crusader jest jeszcze gorszy. To takie nie wiadomo co. Na
scouta ciut za wolny, opancerzenie i działo nijakie, w zasadzie nie wiem jak nim grać.
Darowałem sobie póki co. Podejrzewam że cromwella długo w swym garażu nie zobaczę.

Mnie tam się nimi dobrze grało - no Cromwel to już klasa sama w sobie bardzo miły med, w sumie pierwszy brytol na jakim się zawiodłem to Comet ! ALe do Cromwela to polecam się dobić - kupa frajdy - szybki, zwrotny, działo przyjemne ale bez pancerza - ale po co komu pancerz na tym medzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2013 o 11:30, Tomoya-kun napisał:

Niestety sam też chciałbym mieć Cromka ale nie mogę przemęczyć Covenantera, a wygląda
na to że Crusader jest taki sam...

O ile Convenanterem mi się strasznie źle jeździło, to Crusadera właśnię kończę i grało mi się nim naprawdę dobrze. Cały czas wysoko mnie rzuca ( góra - środek ) i dzięki temu praktycznie wszystko przebijam. Ja szczerze polecam granie nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 10:13, Tomoya-kun napisał:

http://worldoftanks.com/news/2285-walter-christie-weekend/
Patrząc po serwerze NA to czeka nas ciężki weekend... -50% na Premium Ammo...


Nice nice - zapas do haubic się kończy więc bedzie szansa na uzupełnienie.
Nie mam prem tanków do zarabiania wiec stosuję tę metodę - T5 + haubica + gold noob ammo = $$$$$$ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 13:56, Kubson023 napisał:

Wytłumaczy mi ktoś jak to jest skoro gram kv1 i tocze walke z kv1 on bez niczego mnie
przebija a ja nie?

Po pierwsze pewnie celuje po prostu w twoje weakspoty a ty w jego już nie, a po 2 może też używać złotego ammo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować