Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2013 o 16:18, Radekl2 napisał:

Do zarabiania pasuje mi jednak tylko KV-1, bo Pz-IV mi już dawno popsuli :(

Nie popsuli, tylko gra się nim teraz tak jak Shermanem, troll z goldem i nikt ci nie podskoczy. Oczywiście można golda używać na zmianę z odłamkowymi i wtedy idzie pozarabiać, ale ogólnie na twardzieli w stylu KV-1 lub wyższych tierów to bierzemy golda i gra się przyjemnie. Strzał za zasłonę, przeładowanie, strzał i gostka nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEAT-y z minitrolli dostają nerfy - niemieckie będą miały penę 104mm, amerykańskie 101. Obrażeń (to jest dopiero głupie) nie ruszali jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę kolejny raz- może z goldem gra się przyjemnie jak ktoś ma golda, lub kasę w grze, za którą może kupić te naboje :D
Dawniej fajnie grało mi się Pz-IV i KV-1. Teraz fajnie gra mi się TYLKO KV-1, a Pz-IV zostawiłem tylko dlatego, że przy większych kłopotach, ale zawsze coś zarobić można. Nie chce się kłócić, ale chyba trudno zarobić strzelając goldem do przeciwnika na V tierze...
Nie lubię tej amunicji, bo w WoT nigdy na tyle bogaty, żeby jej używać nie byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 18:57, McFlash napisał:

HEAT-y z minitrolli dostają nerfy - niemieckie będą miały penę 104mm, amerykańskie 101.
Obrażeń (to jest dopiero głupie) nie ruszali jak na razie.

Niech se zrobią nerfa na mózg, bo już mnie wkurzają, tymi ciągłymi zmianami i osłabianiem fajnych maszyn, mogli by poprawić działa innym gablotom, to bym się na nie wtedy przesiadł, a tak nie długo nie będzie czym jeździć.. mało, że usunęli tą super wieże z tym fajnym działem z pz4? to jeszcze takie cos? tu chodzi o męczarnie czy o przyjemność z gry? Rozumiem "optymalizacja", ale dlaczego częściej słyszę o nerfach?

Radekl2@
Tu nie chodzi, żebyś naparzał z golda w arty czy jakieś małe gówienka bez pancerza.. wystarczy trochę się wysilić i zmienić ammo, gdy widzisz ciężko opancerzonego KV, albo gdy masz pecha i trafiasz do bitwy z wyższymi tierami i jesteś na dole. Wtedy zawsze możesz coś zrobić z goldem na takim minitrollu, a nie jest to przecież 152-ka na KV2 gdzie ładuje 19 sekund, tylko działo dużo szybciej przeładowujące, więc jest czas na decyzje i wybór ammo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć WG ma w dalekich planach kompletny rebalans gry, ale to odległe plany i WG. Na ten moment dobrze, że minitrolle na V obrywają, bo są zdecydowanie za mocne. Z tego powodu obniżyłbym im także dmg, bo na HEAT jest przesadzony i to sporo. Szkoda, że przy okazji oberwie się zwiadowczej VK, która dostanie też nerfa do depresji działa o dwa stopnie (to nic potwierdzonego oficjalnie, bo z testu, ale wielce prawdopodobnego).
---------------
I czas małe podsumowanie eventu. Całkiem udany, przygotowałem się na kupienie E-50 (przeszkolenie załogi z GWP, kupienie modułów), chociaż nie śpieszy mi się do nabycia go. Z walk kilka wybranych i bardziej udanych.

20130514233550

20130514233603

20130514233613

20130514233624

20130514233637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pierwszy raz chyba jakiś random podziękował mi po bitwie za wygraną.xD Widać po statach, że gra nieco gorzej ode mnie(chociaż nie żałuje kasy na prem-tanki), ale i tak miło.
Ogółem zabawna sytuacja, bo na mapie zostaje VK3601(h) z pełnym hp, SuperPers z 4% i KT z 20%. No i w połowie zdrowy Iszak z 2 pociskami - oba poszły na VK, E4 dobiłem drugim odłamkiem, dostałem od KT, po czym wjechałem w niego i ''siłując się'' wieża w wieżę zaaplikowałem mu 3 odłamki, po których padł. Fart niesamowity, ale grunt że fajna bitwa zaliczona na plus.:D

20130515020351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 20:25, Radekl2 napisał:

Piszę kolejny raz- może z goldem gra się przyjemnie jak ktoś ma golda, lub kasę w grze,
za którą może kupić te naboje :D
Dawniej fajnie grało mi się Pz-IV i KV-1. Teraz fajnie gra mi się TYLKO KV-1, a Pz-IV
zostawiłem tylko dlatego, że przy większych kłopotach, ale zawsze coś zarobić można.
Nie chce się kłócić, ale chyba trudno zarobić strzelając goldem do przeciwnika na V tierze...
Nie lubię tej amunicji, bo w WoT nigdy na tyle bogaty, żeby jej używać nie byłem :)

aj tam ja też nie jestem na tyle bogaty ale od jakiegoś czasu pakuję do hetzera tylko gold ammo powiem że gra się naprawdę zacnie i idealnie odstresuje, zwłaszcza niszczenie tVI :) fakt straty sięgają do 20k, ale nie o to chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzbieram kasę na IS-7, który mnie bardzo kusi to może kupię parę tych złotych pestek do jakiegoś czołgu, ale na razie cena odstrasza :)
I jakbym tracił do 20k na Hetzerze to chyba bym tego nie wytrzymał :D Zbyt duzo czołgów odblokowanych, a zbyt mało kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 20:38, Paoro napisał:

Niech se zrobią nerfa na mózg, bo już mnie wkurzają, tymi ciągłymi zmianami i osłabianiem
fajnych maszyn, mogli by poprawić działa innym gablotom, to bym się na nie wtedy przesiadł,
a tak nie długo nie będzie czym jeździć.. mało, że usunęli tą super wieże z tym fajnym
działem z pz4? to jeszcze takie cos? tu chodzi o męczarnie czy o przyjemność z gry? Rozumiem
"optymalizacja", ale dlaczego częściej słyszę o nerfach?

To jest najpewniej po to aby teraz KV1 i KV1S nie były już załatwiane przez PzIV i Shermany. Bo bądźmy szczerzy na tym tierze to tylko im robi różnicę bo większość pojazdów IV nadal będzie tak samo łatwo załatwiana tak samo jak medy/td/lekkie V i VI tieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 17:14, Mafioso_PL napisał:

Nerf Pz4 żeby nie bił KV1, to po no Nerfili KV1 w pierwszej kolejności ? :D

Musisz mi przypomnieć najpierw kiedy był jakiś znaczący nerf KV1 bo naprawdę nie kojarzę żadnych takowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 17:17, Tomoya-kun napisał:

> Nerf Pz4 żeby nie bił KV1, to po no Nerfili KV1 w pierwszej kolejności ? :D
Musisz mi przypomnieć najpierw kiedy był jakiś znaczący nerf KV1 bo naprawdę nie kojarzę
żadnych takowych.

było rozdzielenie czołgu KW na KW1 i KW2, wcześniej KW był krową prawie nie do tknięcia, i dlatego dostał nerfa bo z trollem 155 gryzł wszystko, no ale wtedy był też inny mm i mógł trafić na IXt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 17:22, kindziukxxx napisał:

było rozdzielenie czołgu KW na KW1 i KW2, wcześniej KW był krową prawie nie do tknięcia,
i dlatego dostał nerfa bo z trollem 155 gryzł wszystko, no ale wtedy był też inny mm
i mógł trafić na IXt.

To właśnie był jedyny nerf który pamiętam, ale przed nim PzIV to był jeden z jego najmniejszych problemów bo one-hitował go. Do tego pamiętajmy że PzIV już raz mocno dostał po 4 literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2013 o 17:30, Tomoya-kun napisał:

To właśnie był jedyny nerf który pamiętam, ale przed nim PzIV to był jeden z jego najmniejszych
problemów bo one-hitował go. Do tego pamiętajmy że PzIV już raz mocno dostał po 4 literach.

sam pamiętam dostał po wieży i dziale, początkowo tak mnie to zdenerwowało że go sprzedałem, ale jednak trzeba było zmienić taktykę, szkoda że znowu dostanie nerfa, ale WG ma w dupie graczy i robi co chce, więc trzeba się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 18:04, kindziukxxx napisał:

sam pamiętam dostał po wieży i dziale, początkowo tak mnie to zdenerwowało że go sprzedałem,
ale jednak trzeba było zmienić taktykę, szkoda że znowu dostanie nerfa, ale WG ma w dupie
graczy i robi co chce, więc trzeba się dostosować.

Można powiedzieć że tak samo jak KV, tylko o ile w przypadku niego to jeszcze było zrozumiałe. I rozbili go na 2 pojazdy z czego trolla dali dla VI tieru. To przerobienie PzIV z tej formy na pojazd premium było po prostu bezczelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 18:15, Reffanov napisał:

Swoją drogą, zna ktoś jakiegoś moda który zmieniałby głosy załogi? Tj. chciałbym żeby
na niemieckich czołgach załoga nawijała po niemiecku, w rosyjskich po rosyjsku etc.


Niestety czegoś takiego nie ma, chociaż WG obiecywało swego czasu (niby jest to zbyt pracochłonne, jak wszystko zresztą poza dodawaniem kolejnych klonów). Istnieją tylko moderskie paczki (obecnie u mnie Imperial Guard od Capricorna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 17:04, Tomoya-kun napisał:

To jest najpewniej po to aby teraz KV1 i KV1S nie były już załatwiane przez PzIV i Shermany.

Wiadomo ruskie tanki muszą być najlepsze, a niemieckie najgorsze... patrz Tiger - podczas WW2 postrach innych maszyn, w grze lipa?! takie pytanie przy okazji Tiger P był w ogóle lepszy od Tigera, chyba nie, w ogóle jakoś bardzo się te czołgi różniły, czy tylko tym, że ten z P był od Porsche? bez zachowanie proporcji i z taką polityką to daleko nie zajdą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować