Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2013 o 21:02, Nephren-Ka napisał:

Właśnie dlatego pytałem ''do kiedy'' on działa.;>

Przepraszam.Event End: 01 February, 2013 (Saturday) @ 00:00 UTC+8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 21:11, prf napisał:

> Właśnie dlatego pytałem ''do kiedy'' on działa.;>
Przepraszam.Event End: 01 February, 2013 (Saturday) @ 00:00 UTC+8


Uuu, długo. Ale to dobrze, może mi ochota do gry wróci, żeby to wykorzystać.xD Dzięki.;>

A żeby nie zginęło na poprzedniej stronie:
''jakie dodatkowe moduły opłaca się założyć na skauty(Leopard, Chaffee, MT-25)? Grać to ja tym nie gram, ale skoro jest zniżka, to zakupić by można.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok, problemem była przeglądarka. Zakupiłem 2,5k golda i co z nim zrobić, to ogarnę, ale chyba będzie czołg + miejsca w garażu :)
T-25 wydaje się dobrym wyborem, jako że idę w kierunku niemieckich medów, więc załogi przejdą już wyszkolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, kupiłem zarówno T-25, jak i Chi-Nu Kai. Oba całkiem spoko, Niemiec chyba lepszy, bo ma więcej hpeków i więcej wybacza takiemu cieniakowi jak ja. Generalnie spoko wybór i zarabiają lepiej niż normalne czołgi u mnie. Drogie nie były, więc jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 13:03, UnionPacific napisał:

Albo mam takie dziwne wrażenie albo Churchill 3 daje jakoś wiecej frajdy z walki niż
KV-1. A nie powinno tak być - słabszy i wolniejszy a jednak...

Frajda a skuteczność to dwie różne rzeczy... poza tym kv1 wcale nie jest taki znowu OP, swoje słabe strony ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 01:10, Budo napisał:

Dobra, kupiłem zarówno T-25, jak i Chi-Nu Kai. Oba całkiem spoko, Niemiec chyba lepszy,
bo ma więcej hpeków i więcej wybacza takiemu cieniakowi jak ja. Generalnie spoko wybór
i zarabiają lepiej niż normalne czołgi u mnie. Drogie nie były, więc jest ok .

Kurczę szkoda, że wcześniej nie zajrzałem bym ci doradził byś Churchila 3 kupił, wiadomo średnio się opłacają te V, ale jeśli już ma się to ciśnienie na kupno taniego prem tanka to najlepiej Churchila 3, z dosyłaczem, naprowadzaniem i wentyalcją jest wg mnie lepszy niż KW1, i co najważniejsze ma chyba jeszcze lepszy MM, bo jak tłumaczyć moje 67% zwycięstw na nim? Dobra idąc na kompromis Churchil to tak samo fajny czołg jak KW1, więc jak Kawulec się komuś znudził to jak najbardziej warto Churchila kupić.

Co do świątecznego grania jestem zaskoczony - ponad 70% bitew wygranych, gram na niższych tierach to może dlatego, może małpy siedzą na wyższych ;) Naprawdę warto zagrać, premka z kodu, japońce, zniżki na prawie wszystko nic tylko grać! :) Małpiarnia naprawdę nieprzeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 16:57, Paoro napisał:

Co do świątecznego grania jestem zaskoczony - ponad 70% bitew wygranych, gram na niższych
tierach to może dlatego, może małpy siedzą na wyższych ;) Naprawdę warto zagrać, premka
z kodu, japońce, zniżki na prawie wszystko nic tylko grać! :) Małpiarnia naprawdę nieprzeszkadza.

Najwięcje małpiarni teraz siedzi na VI tierze i łudzi się że wykona misję IS-6 mając na dzisiaj max po 10k epxa. Niestety przez to ja muszę się z nimi użerać (na szczęście wczoraj jak byli w moich teamach to dzisiaj lecą do przeciwników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam od groma ciężkich czołgów i kw-1 znudził mi się już totalnie. Problem jest taki, że lubię czołgi mobilne, więc churchill odpada. Zrobiłem sobie mały research przed zakupami i wiele osób chwaliło churchilla, ale ile można tych hewików mieć. T-25 jeździ mi się bardzo dobrze, tylko nie wiem jaki sprzęt do niego- mam zawężanie kółka, lornetę i ostatnie miejsce wolne... albo rammer, albo wentylacja.

ps. chi-nu kai na razie średnio mi podchodzi... za wolny i za papierowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 18:34, Budo napisał:

/.../

Mam od groma ciężkich czołgów i kw-1 znudził mi się już totalnie. Problem jest taki,
że lubię czołgi mobilne, więc churchill odpada. Zrobiłem sobie mały research przed zakupami
i wiele osób chwaliło churchilla, ale ile można tych hewików mieć. T-25 jeździ mi się
bardzo dobrze, tylko nie wiem jaki sprzęt do niego- mam zawężanie kółka, lornetę i ostatnie
miejsce wolne... albo rammer, albo wentylacja.

To rozważ kiedyś kupno Su-122-44 którym gra się w sumie jak medem bez wieży. Albo E-25 które mobilność ma wręcz szaloną, porównywalną z lekkimi czołgami.

Dnia 26.12.2013 o 18:34, Budo napisał:

ps. chi-nu kai na razie średnio mi podchodzi... za wolny i za papierowy.

To niestety się nie zmieni. Ta maszyna to typowy sniper jak na swój tier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 18:49, Tomoya-kun napisał:

To rozważ kiedyś kupno Su-122-44 którym gra się w sumie jak medem bez wieży. Albo E-25
które mobilność ma wręcz szaloną, porównywalną z lekkimi czołgami.


Za drogie. Poza tym po co mam grać medem bez wieży, skoro mam medy z wieżą :P

Dnia 26.12.2013 o 18:49, Tomoya-kun napisał:

To niestety się nie zmieni. Ta maszyna to typowy sniper jak na swój tier.


No właśnie, problem jest taki, że T-25 ma niemal tak samo mocną armatę, a jest szybszy, lepiej opancerzony i ma więcej hpeków. Szczerze to myślałem, że różnica w dziale będzie większa na korzyść Japońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 14:39, Darkstar181 napisał:

Frajda a skuteczność to dwie różne rzeczy... poza tym kv1 wcale nie jest taki znowu OP,
swoje słabe strony ma.


Raczej nie ma co kwestionować skuteczności topowego działa w KV-1 a wiatrówki którą dysponuje Churchill. Mam wrażenie że ludzie są mniej obeznani z Churchillem i piorą po nim tam gdzie pocisk raczej nie ma prawa przejść. No i matchmaking który dla Churcha jest bardzo litościwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 16:12, McFlash napisał:

Gwiazdki x5 tylko dzisiaj. 28-30 grudnia znowu exp x2 za każdą bitwę (oby to działało).

Cóż nie ukrywam że w praktyce to kolejne utrudnienei do zrobienia misji. Na gwiazdkach 5x dało się bez problemu zrobić 8-9k expa a teraz znowu podwójne dowiadczenie idealne do grindu beznadzieje do misji bo go nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 16:42, Tomoya-kun napisał:

Cóż nie ukrywam że w praktyce to kolejne utrudnienei do zrobienia misji. Na gwiazdkach
5x dało się bez problemu zrobić 8-9k expa a teraz znowu podwójne dowiadczenie idealne
do grindu beznadzieje do misji bo go nie liczy.


Dorzucili ten exp x2 do eventu na IS-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 19:13, McFlash napisał:

Dorzucili ten exp x2 do eventu na IS-6.

Przyznam że namieszali strasznie ale teraz poza tym nic nie można im zarzucić. Obecnie jest najlepiej jak się dało i zrechabilitowali się za straszną wtopę z zeszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować