Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2013 o 03:12, meryphillia napisał:

30K and rising.
Łącznie z betą ponad 41 tysięcy bitew.

Słowa uznania dla WG, że potrafiło stworzyć coś tak miernego, a co jednak tak trzyma
przy sobie. ;]

Właśnie sprawdzałem ostatnio Ciebie i widziałem, że się zbliżasz :>
Jedyne co mam chyba lepiej od Ciebie, to ilość zbadanych czołgów amerykańskich, bo 50/52, brakuje T110E4 i T92.
Gratzy za bitwy i ogólnie ogarnięte staty, mi do Ciebie ciągle brakuje 6k bitew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 01:08, Budo napisał:

/.../

Nie no, na Toga to mnie nikt nie namówi xD
Kv-1 to już jest dla mnie bariera, przestałem grać tym czołgiem w ogóle ze względu na
powolność (mimo, że przecież to bardzo dobry sprzęt).



Są po prostu ludzie lubiący grać wolno i toczyć się majestatycznie a są i ludzie lubiący szybkie manewry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 03:12, meryphillia napisał:

30K and rising.
Łącznie z betą ponad 41 tysięcy bitew.

Słowa uznania dla WG, że potrafiło stworzyć coś tak miernego, a co jednak tak trzyma
przy sobie. ;]

A win ratio nadal twardo w okolicach 50% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 03:12, meryphillia napisał:

30K and rising.
Łącznie z betą ponad 41 tysięcy bitew.

Słowa uznania dla WG, że potrafiło stworzyć coś tak miernego, a co jednak tak trzyma
przy sobie. ;]


30 tysięcy bitew? Grasz w ogóle w coś innego niż WoT? :P Ja mam ledwie 5k. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 01:08, Budo napisał:

Nie no, na Toga to mnie nikt nie namówi xD
Kv-1 to już jest dla mnie bariera, przestałem grać tym czołgiem w ogóle ze względu na
powolność (mimo, że przecież to bardzo dobry sprzęt).


O dziwo w przypadku TOGa problemem nie jest jego prędkość bo to da się znieść. Największą wadą jest całkowity brak pancerza który powoduje, że każdy pojazd na polu bitwy może Cię łotać. No i żeby coś TOGiem nawojować trzeba mieć pomoc, jak się zostaje samemu przeciw kilku pojazdom wroga to już z reguły jest przegrana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mase innych gier.
Co zabawniejsze mając od kilku miesięcy dostęp do WoTa 24/7 gram w niego rzadziej, niż grałem tylko w weekendy.
No ale główną tego przyczyną jest zalew małpiszonów, które skutecznie obrzydzają grę nawet na pare tygodni.

Koniec końców 30k bitew dla konta aktywnego od pierwszej minuty po release, to nie jest jakiś wyjątkowy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 12:56, Reffan napisał:

30 tysięcy bitew? Grasz w ogóle w coś innego niż WoT? :P Ja mam ledwie 5k. :<

Jeżeli masz XVM to mógłbyś zauważyć, że dość często spotyka się ludzi z ok. 30 tysiącami bitew. Wg mnie tyle od początku można było osiągnąć grając spokojnie, regularnie. Ja mam 8300 bitew na karku, ale zacząłem ponad rok po premierze i często robiłem sobie przerwy na długo, przez ostatnie parę miesięcy to już w ogóle gram okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 10:13, Paoro napisał:

Jeżeli masz XVM to mógłbyś zauważyć, że dość często spotyka się ludzi z ok. 30 tysiącami
bitew. Wg mnie tyle od początku można było osiągnąć grając spokojnie, regularnie. Ja
mam 8300 bitew na karku, ale zacząłem ponad rok po premierze i często robiłem sobie przerwy
na długo, przez ostatnie parę miesięcy to już w ogóle gram okazjonalnie.


Ostatnio widziałem kolesia co miał ich 42 tysiące więc nic mnie już nie zdziwi. No ale ja to gram od święta (bo bez premium grać nie lubię), stąd taki mały wynik u mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość często się spotka, bo... dużo grają. ;)
Nie jest to takie hop siup, bowiem gdyby było to takie proste, to nie byłbym na aktualnie 4292 miejscu pod względem stoczonych bitew.
Spędziłem przy grze potworne ilości czasu, często przecież ten rok/dwa lata temu spędzałem przy grze po 60+ godzin w ciągu weekendu. gdy był grind do T34, to w grze byłem chyba nonstop po kilkanaście godzin przez cztery czy pięć dni.

Spokojna i regularna gra od release, to te średnie 10/12 tysięcy bitew, które ma największy przedział graczy, którzy dotrwali do teraz w grindzie i się nie znudzili po drodze.

Osoba z powyżej 20k na koncie na serio albo ma dostanie życie albo nie ma co ze sobą innego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Tygrys 2 ma najbardziej gówniany silnik jaki widziałem w grze. Pali się jak wietnamskie wiochy potraktowane napalmem, byle tyrpnięcie w przód czołgu i jest uszkodzony albo zniszczony... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie by było odnośnie japońskich czołgów, mianowicie IV tieru. Czy czołg lekki Ke-Ho przechodzi przez tradycyjna męke nękającą (lekkie) pojazdy tego tieru związaną z match-makingiem? Wybierając Chi-He da się tego uniknąć?
Poza tym lażyło dzisiaj srogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem dość sporo w WoT i muszę stwierdzić, że panują tam strasznie antypolskie nastroje :)
Strasznie wielu graczy przegraną obarczają "siemkowiczów" i "polaks". Z takimi ludźmi nawet dyskutować się nie da i tak się zastanawiam czy są to zakompleksione 8-latki, czy może oni tak na serio.
Brutalny świat w World of Tanks :)

PS. Trudno się czasami z tym jednak nie zgodzić, ale mimo wszystko głupio mi się czyta takie opinie...
Chyba przez nadmiar wolnego czasu przedawkowałem użytkowanie WoTa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 21:12, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Takie pytanie by było odnośnie japońskich czołgów, mianowicie IV tieru. Czy czołg lekki
Ke-Ho przechodzi przez tradycyjna męke nękającą (lekkie) pojazdy tego tieru związaną
z match-makingiem? Wybierając Chi-He da się tego uniknąć?
Poza tym lażyło dzisiaj srogo ;)


A Ke-Ho to nie V tier?

W każdym razie gram teraz lekkim japońcem IV tieru i właśnie o dziwo nie ląduję cały czas na jakichś wysokich tierach. Przeważnie są to V i VI, nie trafiłem na pewno na wyższy niż VII (o ile na takowy w ogóle trafiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ke-Ho ma chyba normalny mm, bo nie pamiętam bym walczył z czymś wyżej niż TVI.
Tak czy inaczej w miare sprawnie dziaął i na VI bo ma całkiem dobrze kąsające działo, choć nie ukrywam że woże 28 noobammo, które gęsto później lata.

Chi-He raczej na pewno ma normalny MM, nie wiem dokładniej bo nie pamiętam ile ja tym bitew zagrałem (raczej nie więcej na razie niz kilka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrina nie mam.

Defeat
Map: Siewierogorsk 2014-01-02 10:35:48
Vehicle: M8A1
Exp: 1 885 Credits: 34 959
Battle Achievements: Snajper, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"

Total: 14 170

2000 dmg nabite, 3vs3, już mam Sportowi wsadzić kolejnego strzała w dupala żeby go posłać do garażu iii... myszka przestaje działać. No nie wierzę, po prostu nie wierzę _-_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 10:58, Reffan napisał:

Skrina nie mam.

Defeat
Map: Siewierogorsk 2014-01-02 10:35:48
Vehicle: M8A1
Exp: 1 885 Credits: 34 959
Battle Achievements: Snajper, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:
"As pancerny"

Total: 14 170

2000 dmg nabite, 3vs3, już mam Sportowi wsadzić kolejnego strzała w dupala żeby go posłać
do garażu iii... myszka przestaje działać. No nie wierzę, po prostu nie wierzę _-_


He he, spisek MM sięga daleko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 10:58, Reffan napisał:

Skrina nie mam.

Defeat
Map: Siewierogorsk 2014-01-02 10:35:48
Vehicle: M8A1
Exp: 1 885 Credits: 34 959
Battle Achievements: Snajper, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:
"As pancerny"

Total: 14 170

2000 dmg nabite, 3vs3, już mam Sportowi wsadzić kolejnego strzała w dupala żeby go posłać
do garażu iii... myszka przestaje działać. No nie wierzę, po prostu nie wierzę _-_

Za dobrze ci szło w tej bitwie, więc WG wysłało impuls elektromagnetyczny do twojej myszki, zapobiegając osiągnięciu przez ciebie kosmicznego wyniku (to znaczy ponad przeciętnego, WG żyje w świecie komuny, wszyscy równi, a że małp na serwerach 3/4 to równają do ich poziomu, SerB czuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2014 o 11:23, meryphillia napisał:

Osoba z powyżej 20k na koncie na serio albo ma dostanie życie albo nie ma co ze sobą
innego zrobić.


Albo grają z kimś z rodziny, patrz: ja :)

Co do lightów japońskich, to jest mega przyjemna gra. Na dodatek na końcu Ke-Ho, na którym w ósmej bitwie zrobiłem asa pancernego :) Maszyna bardzo dobra z całkiem normalnym losowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować