Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2014 o 00:18, meryphillia napisał:

Dzisiaj już serwer nieco się ogarnął i idzie jakoś grać, bo wczoraj siedziałem tylko
an Lefhu, bo granie zwykłymi pojazdami było bezsensu z racji ciągłych lagów.


To przewidziałem, i nie dotykałem się przezornie do gry nawet w celach testowych aż do dzisiaj wieczór.xD

Dnia 18.04.2014 o 00:18, meryphillia napisał:

Pojazdy HD wyglądają znaczine lepiej nawet na moim krzemiaku i mają więcej szczegółów
(z posiadanych najbardziej podoba mi sie M103).


Znajomy ma, i tam faktycznie chyba najlepiej to wygląda. Ale jak oglądnąłem sobie Panterę, Tygrysa czy T-34-85 to jakoś tak...mało tych zmian na lepsze.

Dnia 18.04.2014 o 00:18, meryphillia napisał:

Ustawiłem już praktycznie wszystko na minimum i grać jakoś idzie, więc będę dalej bluzgał
i marudził na maupki w mojej ukochanej gierce miernej, znienawidzonej. :3


Hehe.xD Ja muszę teraz się zastanowić jak by tu mieć normalną liczbę klatek na średnich ustawieniach(jak przed łatką), to może nawet spróbuję sobie miejsce w garażu odblokować za misję. Plus zakupić trzeba nowe PZ IV i Stuga z 4 tierów do kolekcji, zwłaszcza że łaskawe WG od razu wrzuciło mi je wyelitowane do drzewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 00:42, Nephren-Ka napisał:

Znajomy ma, i tam faktycznie chyba najlepiej to wygląda. Ale jak oglądnąłem sobie Panterę,
Tygrysa czy T-34-85 to jakoś tak...mało tych zmian na lepsze.


Oczywiście że wyglądają lepiej i mają więcej szczegółów.
Przełącz sobie na standardową grafikę, ustaw minimalne tekstury i zobacz jak wygląda pojazd HD, a jak zwykły.
Zobaczysz na czym polega różnica w wykonaniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie: ta gra jest gorzej zoptymalizowana niż GTA IV podczas premiery na PC...

Ja nie wiem co oni robią, ale z każdym patchem mimo niewielkich zmian jest coraz gorzej. Tym razem jednak WG przeszło samych siebie.

Od jakiegoś czasu (0.8.10, 0.8.11), do gry wchodziłem dopiero wraz ze startem bitwy, ale niestety trzeba doliczyć do tego, że mimo braku lagów i tego, że widziałem jak inne czołgi już się poruszają (poprawnie) mój czołg stał i jedynie wydawał dźwięk poruszania się przez najbliższe 10 sekund, po których to mogłem nim normalnie sterować.

Po tym patchu jest jeszcze lepiej, bo do gry wchodzę 30 sekund po starcie + mój "freeze" opisany wcześniej...
Do tego po zniszczeniu jakiegokolwiek czołgu na mapie gra zwiesza mi się na minimum sekundę lub dwie i nawet nie ważne jest czy w obrębie widzenia, czy chociażby zasięgu rysowania...

Nie wiem czy mi się popsuły tekstury niektórych czołgów. T32, T29, T69, to tylko przykłady beżowych czołgów, przy czym np. taki T54E1 pozostał bez zmian. Całe niemal jednokolorowe, zdecydowanie jaśniejsze niż wcześniej bez żadnych oddziaływań światła itp.
Hellcat zauważyłem, że wygląda ładniej, ale w garażu również żadnych odziaływań światła (za gąskami jest tak samo jasno jak na masce) i to tyczy się wielu czołgów różnych nacji. Niektóre pozostały bez zmian, jak było wcześniej, mimo że wszystko mam na miminum, a z innymi dzieją się właśnie takie dziwne rzeczy.

Zamiast dodawać nowe rzeczy błagam, niech nawet nie dodają nic przez rok, ale zrobią porządną optymalizację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 11:06, Barnette napisał:

Zamiast dodawać nowe rzeczy błagam, niech nawet nie dodają nic przez rok, ale zrobią
porządną optymalizację...


Z gówna bata nie ukręcisz...

Problemem jest tutaj silnik gry i skoro przez cztery lata nie zdołali go opnanować, to i wątpliwe że uda się ta sztuka kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 11:10, meryphillia napisał:

Z gówna bata nie ukręcisz...

Problemem jest tutaj silnik gry i skoro przez cztery lata nie zdołali go opnanować, to
i wątpliwe że uda się ta sztuka kiedykolwiek.


To niech napiszą od nowa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 18:06, Reffan napisał:

Pochwalę się, bo pierwszy raz udało mi się taki wynik zrobić (i to bez topowego działa).


A co do silnika, to u mnie ilość FPSów wzrosła po paczu. :P


Możesz podesłać powtórkę? Na wotreplays.eu albo wotreplays.org najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaznaczyć w opcjach gry zapisywanie powtórek (najlepiej wszystkie). Ich rozmiar zależy od długości bitwy i maksymalnie dochodzi do 2MB, czyli bardzo niewiele, ponieważ jest to zapis informacji, a nie forma video. Wszystkie znajdują się w folderze replays i otwiera się je za pomocą klienta gry (najlepiej, aby to była ta sama wersja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 11:10, meryphillia napisał:

> Zamiast dodawać nowe rzeczy błagam, niech nawet nie dodają nic przez rok, ale zrobią

> porządną optymalizację...

Z gówna bata nie ukręcisz...

Problemem jest tutaj silnik gry i skoro przez cztery lata nie zdołali go opnanować, to
i wątpliwe że uda się ta sztuka kiedykolwiek.

A prawda jest taka,że gra nadal kożysta z jednego rdzenia ,więc jak ktoś ma stary procek znaczy więcej mhz to gra działa mu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 20:49, McFlash napisał:

Musisz zaznaczyć w opcjach gry zapisywanie powtórek (najlepiej wszystkie). Ich rozmiar
zależy od długości bitwy i maksymalnie dochodzi do 2MB, czyli bardzo niewiele, ponieważ
jest to zapis informacji, a nie forma video. Wszystkie znajdują się w folderze replays
i otwiera się je za pomocą klienta gry (najlepiej, aby to była ta sama wersja).


Ah... no to niestety nie ma potwórki, bo takiej opcji nie miałem zaznaczonej. :P A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wszystko fajnie, więcej fpsów, nowe dźwięki super, fajny garaż, tylko czemu cholera w trybie snajperskim jest zielono? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 23:37, Budo napisał:

Wszystko fajnie, więcej fpsów, nowe dźwięki super, fajny garaż, tylko czemu cholera w
trybie snajperskim jest zielono? O_O


Dla mnie ta nowa "HD" grafa wygląda na tyle plastikowo, że zdecydowanie wolę tryb snajperski niż obserwowanie otoczenia w trybie TPS ;).
Nawet przy ustawieniu max. detali gra mi się znacznie gorzej niż w poprzednich patchach ... z czasem pewnie przywyknę, ale na razie jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 12:43, Darkstar181 napisał:

Dasz mi trochę tych milionów sreberek ? :D


Często słyszę to samo od znajomych z gry.xD Niestety WG jakoś nie kwapi się, żeby wprowadzić opcję dzielenia się kredytami, czy czymkolwiek innym.xD
Anyway, nie wiem w czym taki problem z tym zarobkami, wystarczy grać dużo na V tierze i się takie miliony spokojnie wbija, a i sama gra jest(czy raczej była) przyjemna.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2014 o 13:26, Nephren-Ka napisał:

Anyway, nie wiem w czym taki problem z tym zarobkami, wystarczy grać dużo na V tierze
i się takie miliony spokojnie wbija, a i sama gra jest(czy raczej była) przyjemna.;p

Brak czasu bracie... najwięcej ile miałem to jakieś 3 miliony, poszły na IS-3 którym obecnie nawet nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha po tym jak zobaczyłem staty bitwy by Nephren-Ka postanowiłem odkupić sobie T1 co by kiedyś w końcu wbić Ace''a :).
Rezultat pierwszej bitwy, a kiedyś tak tego czołgu nie lubiłem.

20140419135650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 13:58, drblase napisał:

Ha po tym jak zobaczyłem staty bitwy by Nephren-Ka postanowiłem odkupić sobie T1 co by
kiedyś w końcu wbić Ace''a :).
Rezultat pierwszej bitwy, a kiedyś tak tego czołgu nie lubiłem.


No ja właśnie nie wiem, jak można tego czołgu nie lubić, mobilne toto, celne i świetnie opancerzone od przodu.:D
Sam patrząc na swoje konto mam nim chyba jedne z lepszych statów(na koncie ofc), i chociaż na niektórych pojazdach więcej bitew rozegranych, to chyba tutaj mam najwięcej skilli rozwiniętych(bo już 3 leci od jakiegoś czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować