Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie


Heh, pograłem sobie trochę po x miesiącach przerwy i nic nie pamiętam. Ltp to jakiś czołg, który za darmo był dawany zapewne, dobry jest?

btw chcę sprzedać jeden pojazd, ale wyskakuje mi, że nie ma miejsca w barakach- za to jak wbijam do baraków to jest pusto i nie mogę nawet pozwalniać ludzi, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LTP był giftem, ale słabo wypada w porównaniu z T-127.
Możesz się go pozbyć, ale pamiętaj że to pojazd gifttowy i raczej nei będziesz miał możliwości go kupić, gdy Ci się zachce.

Przy sprzedazy sprzetu masz tabelke z opcjami, co robić z załadowaną amunicją, sprzętem eksploatacyjnym, załogą i modułami.
Musisz pozaznaczac odpowiednie opcje, w Twoim przypadku jest to wyrzucenie załogi przy sprzedaży (no chyba że jednak chcesz załoge zostawić, ale nadal musisz wyczyścić baraki bo ktos na bank je zajmuje inaczej gra by nie blokowała).

Z racji że WG są mistrzami w implementacji patchy, to z barakami musisz zastosować myk z odznaczenim każdej pozycji, by cokolwiek w owych barakach zobaczyć.

Patrz na sceeny i działaj:

20131005204635

20131005204642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki za pomoc.
W ogóle najgorsze jest, że na coś na pewno zbierałem expa i kredyty, a już nie pamiętam na co teraz... i boję się wydawać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak się grało kv-1s? Bo jadę sobie, jadę, nagle dostaję strzał i mnie nie ma i tak co walkę xD
Sprzęt mam już wykupiony ten lepsiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 00:10, Budo napisał:

Jak się grało kv-1s? Bo jadę sobie, jadę, nagle dostaję strzał i mnie nie ma i tak co
walkę xD
Sprzęt mam już wykupiony ten lepsiejszy.


Jak dawno nie grałeś, to może zasiądź za sterami jakiś pierwszych tierów na jakiś czas, bo po opisie to widzę że dołączyłeś do grupy makaków lepszych ode mnie, a to już ociera się o sztukę.xD


Ale fajna ta promocja - korzystając ze zniżki zakupiłem sobie do kolekcji KW-13 i SU-100M1, kilka miejsc w garażu, i SU-100Y do zabawy i szybszego szkolenia mojej załogi z ISU. Będzie kiedyś zabawa z tym działkiem.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 00:32, Nephren-Ka napisał:

Jak dawno nie grałeś, to może zasiądź za sterami jakiś pierwszych tierów na jakiś czas,
bo po opisie to widzę że dołączyłeś do grupy makaków lepszych ode mnie, a to już ociera
się o sztukę.xD


Ciężko, bo low tiery sprzedane. Poza tym ja średnio żyję ok minuty w bitwie, więc szybko przelatuję przez wszystkie maszyny i potem mam cały garaż "in battle" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 00:41, meryphillia napisał:

Płacić kasę tym nierobom z WG i to jeszcze za tak mierną grę jaką stał się WoT...
Noob!


Panie, większość tego zakupu sponsoruje CDA.;p Zresztą tak samo jak ostatnio(tylko wtedy był Churchill III i miejsca w garażu). Poza tym tylko raz kupiłem sobie premium(na całe 3 dni, jak była promocja że kosztowało tyle co za 1 normalnie) i na tym koniec moich wydatków.
Myślę że wydałem na tankietki nieco więcej.xD

W ogóle to ostatnio sobie z ciekawości sprawdziłem - premium na miesiąc kosztuje 2,5k golda, czyli 43zł, co dalej trochę ponad 1zł za jeden dzień grania. Patrząc na to jakie korzyści daje konto premium, to nie jest zbyt wygórowana cena. Jak ktoś gra regularnie i ma jakiś źródło dochodów, to wręcz należałoby zawsze to premium mieć.xD

@Budo - Loltraktory są za 0, a przypomnieć sobie nimi mapy się da.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 01:34, Nephren-Ka napisał:

Patrząc na to jakie korzyści daje konto premium, to nie jest zbyt wygórowana cena.


Patrząc na to co wyczynia WG jest to bardzo wygórowana cena.
Odemnie już zlamanego grosza nie zobaczą nigdy, to mają jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś z was może jakiś fajny mod na dźwięki wystrzałów ?
Bo mnie coś tafia ...
Np. Germańskie działo 75/L70

Na stugu czy pz IV premkowym fajnie słychać wystrzał taki bumm trach. A na przykład na nowym miedzie t VI tym co prowadzi teraz do Panthery strzał z tej samej armaty to jakieś klapnięcie itd. puf puf

Niby szczegół ale irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Sam będę szukał modów, na pewno na oficjalnym forum jest multum fajnych modów, można zobaczyć.

ps. powiedzcie mi jeszcze czy coś nowego u ruskich się pojawiło przez ostatnie pół roku? Jakieś ciekawe czołgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 00:43, Budo napisał:

Ciężko, bo low tiery sprzedane. Poza tym ja średnio żyję ok minuty w bitwie, więc szybko
przelatuję przez wszystkie maszyny i potem mam cały garaż "in battle" xD

Wiesz zawsze możesz zagrać trening, ale do w min dwóch i obczaić mapy. A co do baraków, to pewnie masz zaznaczone, że pokazuje tylko tych z pewnej nacji, pozaznaczaj żeby pokazywał wszystkie nacje, i ludzi tylko tych w barakach, a nie w pojazdach. Ogólnie wbrew pozorom gra się nieźle, też miałem przerwę choć krótszą, ale tydzien z premką, zarobienie około 5 mln kredek przez misje, do tego wczoraj kupiłem sobie Churchila 3 i zgarniam na nim średnio dwa razy więcej expa niż na zwykłych V-VI.

A no i w końcu obaczaiłem, że na w pełni wyposażonym IS3 czyli na tych wyzszych tierach średnie EFF, WN6 i 7 w okolicach 2000 to nie problem. Najlepiej w ogóle odpuścić sobie granie na niższych tierach i grać na tych wysokich, nie wiem jak na IX i X, bo one pewnie mają swoje minusy. Paprać się na I-IV to w ogóle nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ku**a takie granie od rana, licząc na oko 15 porażek na 5 zwycięstw ISem-8, zaczynając od tak tępych i zj****ych drużyn jak ta, albo kilka innych równie wybitnych a kończąc na strzałach za 0 dmg, niekończących się rykoszetach i zasranych lagach pojawiających się w momencie walki w jakimś tam zwarciu.

Tydzień temu było prawie na odwrót - 15 zwycięstw na 5 porażek na TYM SAMYM pojeździe.

20131006102005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 07:58, scott napisał:

Zna ktoś z was może jakiś fajny mod na dźwięki wystrzałów ?
Bo mnie coś tafia ...
Np. Germańskie działo 75/L70

Na stugu czy pz IV premkowym fajnie słychać wystrzał taki bumm trach. A na przykład na
nowym miedzie t VI tym co prowadzi teraz do Panthery strzał z tej samej armaty to jakieś
klapnięcie itd. puf puf

Niby szczegół ale irytuje.


http://worldof-tanks.com/wwiihwa-gunsounds-real-surround-5-1-for-0-8-5/

Osobiście korzystam z tego moda na dźwięki, jest tam paczka do silników i do dział + ambienty wojenne ale z tego nie korzystałem. W linku masz jeszcze filmik który pokazuje jak to wszystko brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2013 o 12:45, Reffan napisał:

Osobiście korzystam z tego moda na dźwięki, jest tam paczka do silników i do dział +
ambienty wojenne ale z tego nie korzystałem. W linku masz jeszcze filmik który pokazuje
jak to wszystko brzmi.

thx sprawdzę i dam znać co i jak XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 12:45, Reffan napisał:

> Zna ktoś z was może jakiś fajny mod na dźwięki wystrzałów ?
> Bo mnie coś tafia ...
> Np. Germańskie działo 75/L70


Dnia 06.10.2013 o 12:45, Reffan napisał:

Osobiście korzystam z tego moda na dźwięki, jest tam paczka do silników i do dział +
ambienty wojenne ale z tego nie korzystałem. W linku masz jeszcze filmik który pokazuje
jak to wszystko brzmi.

Pograłem trochę i powiem że modzik fajny - thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miałem czas by wrócić pod bazę i ubić własną maupę w spg, która była zbyt tępa by trafić wrogie UFO z 17% gibające się w jednym, banalnym do trafienia miejscu przez 10 minut. ]:>

Nie mam pojęcia czemu zwierzyniec tak uparcie jeździ tymi artami skoro w ogóle nie potrafi nimi grać...

A na drugim screenie bitwa z nocy.
Skończył się spam artami teraz jest spam tedekami. ;D

20131007234623

20131007234638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o ruski lekki czołg mt-25- dobre to? Jak przestałem grać, to jeszcze go nie było.

No i kolejne pytanie- kv-1s, kv-1 i T49 to obecnie moje główne zarabiarki, więc chcę je wyposażyć odpowiednio- co się opłaca kupić? Na kv-1 mam rammer i toolbox, na T49 tylko siatkę póki co. Myślałem o optyce na obie maszyny. Kv-1s na pewno dostanie rammer, bo 17 sekund przeładowania to jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować