Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2013 o 10:20, Budo napisał:

Ponawiam pytanie o ruski lekki czołg mt-25- dobre to? Jak przestałem grać, to jeszcze
go nie było.

MT-25 to zastępca T-50-2, ogólnie szybkie i zwrotne z śmiesznym działem, dużo nie poszalejesz ty ale to zwiadowca wiec szelec działem nie musisz.

Dnia 08.10.2013 o 10:20, Budo napisał:

No i kolejne pytanie- kv-1s, kv-1 i T49 to obecnie moje główne zarabiarki, więc chcę
je wyposażyć odpowiednio- co się opłaca kupić? Na kv-1 mam rammer i toolbox, na T49 tylko
siatkę póki co. Myślałem o optyce na obie maszyny. Kv-1s na pewno dostanie rammer, bo
17 sekund przeładowania to jakiś żart.

Co do wyposażenia. U mnie na 99% czołgów wyposażonych w coś to ma ventsy (5% lepiej wszystko), rammer, i stabilizator. Typowo bojowo/naporowe ustawienie bo dzięki temu szybciej celujesz i ładujesz. Arta tylko ma u mnie camo i zamiast stabilizatora cos co przyspiesza celowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 12:45, Reffan napisał:

http://worldof-tanks.com/wwiihwa-gunsounds-real-surround-5-1-for-0-8-5/

Osobiście korzystam z tego moda na dźwięki, jest tam paczka do silników i do dział +
ambienty wojenne ale z tego nie korzystałem. W linku masz jeszcze filmik który pokazuje
jak to wszystko brzmi.

Łomatko, z ciekawości przetestowałem tego moda, chyba pierwszy mod zainstalowany odkąd w grze dali opcje wyświetlania dmg i paska życia (XVM). O ile nie narzekałem na odgłosy wystrzałów to te są niesamowite, strzelając TPP jest normalnie i fajnie, jak jest sniper mode to są jeszcze odgłosy przeładowania :D Odgłosy silników mi nie podeszły, za głośne i zagłuszają nawet wystrzał :D Zaraz tego ambienta przetestuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 10:20, Budo napisał:

No i kolejne pytanie- kv-1s, kv-1 i T49 to obecnie moje główne zarabiarki, więc chcę
je wyposażyć odpowiednio- co się opłaca kupić? Na kv-1 mam rammer i toolbox, na T49 tylko
siatkę póki co. Myślałem o optyce na obie maszyny. Kv-1s na pewno dostanie rammer, bo
17 sekund przeładowania to jakiś żart.

KV-1 i KV-1S przede wszystkim wyszkol załogi w naprawie wtedy nie będziesz musiał używać toolboxów. A co do innych rzeczy to na każdym czołgu o ile się da montuj rammer, do tego rozważ ulepszony system naprowadzania bo te +10% do celowania na KV1s daje sporo + wentylacja jeśli chcesz rzucać się do bezpośredniej walki. Optyka dużo nie pomoże bo te czołgi i tak są ślepe jak kret.
Na T49 weź tradycyjny zestaw TD - Rammer, siatka i lornetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki za porady. Tyle, że popatrzyłem na ceny czołgów i się przeżegnałem, hellcat 800 000, is 1 400 000... kupię rammer dla kv-1s i reszta chyba będzie musiała poczekać O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 13:47, Budo napisał:

Dzięki za porady. Tyle, że popatrzyłem na ceny czołgów i się przeżegnałem, hellcat 800
000, is 1 400 000... kupię rammer dla kv-1s i reszta chyba będzie musiała poczekać O_O


Kup KV-1, graj/zarabiaj, wymaksuj go modułami, wyposazeniem, graj dalej, zarabiaj wiecej, kup co sobie chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 11:58, Kerigun napisał:

Łomatko, z ciekawości przetestowałem tego moda, chyba pierwszy mod zainstalowany odkąd
w grze dali opcje wyświetlania dmg i paska życia (XVM). O ile nie narzekałem na odgłosy
wystrzałów to te są niesamowite, strzelając TPP jest normalnie i fajnie, jak jest sniper
mode to są jeszcze odgłosy przeładowania :D Odgłosy silników mi nie podeszły, za głośne
i zagłuszają nawet wystrzał :D Zaraz tego ambienta przetestuje :D


Ściągąłem ze 3-4 mody na dźwięki i jak dla mnie to ten jest najlepszy, nie gram bez tych dźwięków w WoTa. :) A silniki fakt, są głośne i na dłuższą metę męczą uszy, choć i tak je lubię. Jak ściągniesz ambient i potestujesz to napisz co o tym myślisz bo jeszcze nigdy tego nie zainstalowałem więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 14:07, Reffan napisał:

Ściągąłem ze 3-4 mody na dźwięki i jak dla mnie to ten jest najlepszy, nie gram bez tych
dźwięków w WoTa. :) A silniki fakt, są głośne i na dłuższą metę męczą uszy, choć i tak
je lubię. Jak ściągniesz ambient i potestujesz to napisz co o tym myślisz bo jeszcze
nigdy tego nie zainstalowałem więc nie wiem.


Ambient z twojego linka juz nie istnieje, cos jest nie tak z serwerem i go po prostu nie ma, ale znalazłem ten sam praktycznie, same dzwięki bitwy, naprawdę fajnie zrobiony. Odgłosy przelatujących samolotów, jakaś seria z karabinu, ostrzał artyleryjski. Żadnej muzyczki czy dialogów.
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/70712-086-nobleplatoons-music-and-voice-and-other-random-mods/
A tam Music mods =>Ambient Battle Sounds "music" mod with only the battle sounds during combat, klikamy i przenosi nas do pliku. Bardzo, bardzo fajny mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 14:06, Budo napisał:

No mam kv-1, ale kredytów leci znacznie mniej od expa i w związku z tym mam dziurę budżetową
xD


A mnie się dziwili, że mam tyle(45 aktualnie) milionów sreberek na koncie. Po prostu dbam o to żeby w przyszłości nie mieć problemów z dziura budżetową.xD

W ogóle to polecam dojść sobie do M10 Wolverine w amerykańskim drzewku(skoro masz już T49 to daleko chyba nie będziesz miał, bo to jego kolega z tego samego drzewka). Nie jest aż tak szybki, ale ma pancerz którym można coś odbić, również obrotową wierzę i dobry rof - dla mnie jeden z lepszych zarabiaczy w grze.
Podobnie fajny w graniu jest francuski S 35 CA - z tym że tam specyfika zupełnie inna - nie obraca się, rzadko kiedy coś odbije i się długo ładuje - ale jak już walniesz to jest pięknie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2013 o 14:36, Nephren-Ka napisał:

W ogóle to polecam dojść sobie do M10 Wolverine w amerykańskim drzewku(skoro masz już
T49 to daleko chyba nie będziesz miał, bo to jego kolega z tego samego drzewka). Nie
jest aż tak szybki, ale ma pancerz którym można coś odbić, również obrotową wierzę i
dobry rof - dla mnie jeden z lepszych zarabiaczy w grze.
Podobnie fajny w graniu jest francuski S 35 CA - z tym że tam specyfika zupełnie inna
- nie obraca się, rzadko kiedy coś odbije i się długo ładuje - ale jak już walniesz to
jest pięknie.xD

U mnie zarabiarki najlepsze to M4 i Pz Iv why?
Bo widzisz z dmg-u zarbisz, ale tymi medami jeszcze się coś odkrywa i podświetla i wtedy więcej sałaty jeszcze jest.
No ale taki już jest mój styl gry ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 14:52, scott napisał:

U mnie zarabiarki najlepsze to M4 i Pz Iv why?
Bo widzisz z dmg-u zarbisz, ale tymi medami jeszcze się coś odkrywa i podświetla i wtedy
więcej sałaty jeszcze jest.
No ale taki już jest mój styl gry ....


Przecież M4 i PZ IV też mam(i sporo bitew na nich), podobnie jak T-34, T1 Heavy i większość innych pojazdów tier V. Po prostu niszczycielami ostatnio grało mi się fajnie, często robiłem duży dmg w bitwach jak na moje mierne umiejętności.

@Budo - wiem że nie to, ale droga do niego jest dość przyjemna i zarazem szybka - T 82 i T 40 to imo bardzo przyjemne pojazdy(zwłaszcza ten drugi, którego mam i grywam sobie co jakiś czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem do gry po 2 miesiacach. I mam takie WTF na twarzy, ze szok. Przyklady z 3 ostatnich bitew IS-3 i 2 Sluggerem :

-front T25/2 jest nie do przebicia. Ni *^%.
-Dupa T29 tak samo. Pancerna.
-front IS magiczny, bo na 6 strzalow 6 rykoszetow.
-M36 mimo siatki i camo na 100% widoczny jest z 500 metrow.

Z "plusow" dla mnie:
-M36 ZAWSZE przebija Tigera II i IS-3. Zawsze, obojetnie w co oO
-lighty wybuchaja po plaskaczu od IS-3.

No panie i panowie, beka taka, ze bez piwa mozna grac i plakac ze smiechu.

EDIT: i czy tylko mi J1mbo pokazuje inny celownik w menusach a inny jest w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 19:53, Ichvander napisał:

Wrocilem do gry po 2 miesiacach. I mam takie WTF na twarzy, ze szok. Przyklady z 3 ostatnich
bitew IS-3 i 2 Sluggerem :

Dnia 08.10.2013 o 19:53, Ichvander napisał:

-front T25/2 jest nie do przebicia. Ni *^%.

Raczej tu miałeś pecha, chyba że poszło w jarzmo, ono jest pancerne. Reszta to papier.

Dnia 08.10.2013 o 19:53, Ichvander napisał:

-Dupa T29 tak samo. Pancerna.

Tu chyba jedynie jeśli strzelisz pod chorym kątem. Amerykańce mają tyłki papierowe.

Dnia 08.10.2013 o 19:53, Ichvander napisał:

-front IS magiczny, bo na 6 strzalow 6 rykoszetow.

To jest norma u wszystkiego co rosyjskie. Strzelasz w działa z 300 peny w bok IS - We just dinged them.

Dnia 08.10.2013 o 19:53, Ichvander napisał:

-M36 mimo siatki i camo na 100% widoczny jest z 500 metrow.

Prawdopodobnie gdzieś siedział niewidzialny scout. Ale też zauważyłem że coś od ostatniego patcha jest większa losowość camo, np. Su-152 potrafi być pół gry nie wykryty a w teorii jeden z lepszych camo w VII tierze czyli Su-122-44 świeci się jak diabli.

Dnia 08.10.2013 o 19:53, Ichvander napisał:

No panie i panowie, beka taka, ze bez piwa mozna grac i plakac ze smiechu.

Da się ale po piwie jest przyjemniej :P

Dnia 08.10.2013 o 19:53, Ichvander napisał:

EDIT: i czy tylko mi J1mbo pokazuje inny celownik w menusach a inny jest w grze?

To z tego co widziałem jest przy każdym celowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry początek "dnia" w małpiarni...

Powinienem chyba bez premium grać.
Bo jak mam to mi się nie chce już po pierwszej takiej bitwie, a gdy nie mam to nawet jeszcze większe porażki mnie nie strasze. ;D

20131008225923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego, na czołgu który jest przerośniętym scoutem ze 125 penetracji :D 71 strzałów, 45 trafień (z 10 strzałów poszło w zabudowę by pozbawić wroga osłony), ponad 3500 dmg'a na takiej psikawce :D Taka bitwa raz dziennie i już żaden makak mi dnia nie zepsuje, co mi się dziwnie dość rzadko i tak zdarza :P

20131009145811

20131009145815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 15:00, Kerigun napisał:

Coś pięknego, na czołgu który jest przerośniętym scoutem ze 125 penetracji :D 71 strzałów,
45 trafień (z 10 strzałów poszło w zabudowę by pozbawić wroga osłony), ponad 3500 dmg''a
na takiej psikawce :D Taka bitwa raz dziennie i już żaden makak mi dnia nie zepsuje,
co mi się dziwnie dość rzadko i tak zdarza :P

Te nowe medy ruskie są cienkie? chciałem nimi pograć, ale po twoich słowach to już nie wiem. Pytam ogólnie o wszystkie od VI-VIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 19:11, Paoro napisał:

Do T-44 można najpierw kupić wieżę i będę mógł zainstalować to lepsze działo, czy potrzebne
jest zawieszenie?


Doktor Matematyka uważa, że bez gąsek (lub dodatku zwiększającego udźwig) nawet wieża nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować