Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2006 o 09:14, alibi100 napisał:

> Jaki czlowiek ma prawo przewidywac kiedy bedzie koniec swiata, o koniec swiata moze tylko
zadeczydowac
> Bog i zaden czlowiek nie ma prawa spekulowac kiedy bedzie koniec zaden Nostradamus i zadni

> majowie. I ludzie tez nie powini zglebiac przyczyn powstania wszechswiata (JAn Pawel II
zabronil
> wraz z Bogiem). A jednak jeden niepełnosprawny naukowiec (nie moge se przypomniec nazwiska)

> zglebia ta tajemnicy. To wszystko jest przykre co robia ludzie. I wlasnie przez takie
rzeczy
> moze nastapic koniec swiata ale to zalezy tylko od Boga.
>
> Koniec.

konie c ziemi może w każdej chwili ale jest przepowidziane że prztrwaa to wszystko


oczywiście ludzkośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 09:14, Arclight napisał:

Jeśli ktoś nie wierzy w boga, to Twoja teoria jest zła.


kto p[owiedzaał że ktoś tu nie wierzy w boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja. I jego teoria w tym wypadku jest do niczego. Napisał, że to zależy od boga. Ale dla mnie bóg nie istnieje. Ale to nie jest temat na dywagacje religijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o tym nie słyszałem, ale za kilka lat (ok. albo 2012) ma być tsunami na polskę w wyniku czego ma zginąć 400tys. ludzi! Może to właśnie ta powódź, która nie zaleje tylko Wielkiej Brytanii! Chciałbym też powiedzieć, że ta informacja została potwierdzona przez specjalistów z Polski, Niemczech i Danii! Koniec Świata nadchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 09:53, speedraid napisał:

Ja tam o tym nie słyszałem, ale za kilka lat (ok. albo 2012) ma być tsunami na polskę w wyniku
czego ma zginąć 400tys. ludzi! Może to właśnie ta powódź, która nie zaleje tylko Wielkiej Brytanii!
Chciałbym też powiedzieć, że ta informacja została potwierdzona przez specjalistów z Polski,
Niemczech i Danii! Koniec Świata nadchodzi!


Buhahaha.... Tsunami nad Polską?! Jasne. Za 3-4 miliardy lat kiedy kontynenty się poprzesuwają. Tsunami to nie powodź. I niesłyszałem nigdy aby naukowcy potwierdzili koniec świata. Słyszałem tylko o odniesieniu się wód na całym świecie. Nawet o 300 metrów. Takie z tego tsunami jak i wybuch wulkanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to może być prawda z rokiem 2012, ale nie musi:D
Jeśli miałbym zaufać jednemu z tych wszystkich przepowiedni, to chyba tylko Nostradamusowi, choć i w tym przypadku mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 09:59, Dar15 napisał:

Moim zdaniem to może być prawda z rokiem 2012, ale nie musi:D
Jeśli miałbym zaufać jednemu z tych wszystkich przepowiedni, to chyba tylko Nostradamusowi,
choć i w tym przypadku mam wątpliwości.


A nie lepiej zaufać rązsądkowi? Jakoś świat istnieje kilka ładnych miliardów lat. I raczej niemożliwe jest aby zagłada nastąpiła z dnia na dzień. Wszystkie poprzednie gatunki dominujące schodziły powoli, ale jednak. Ale człowiek? Pewnie bakterie go wygryzą. I wszystko zacznie się od początku. Ale to nie będzie z dnia na dzień. Najpierw te bakterie muszą troche poewoluawać. Czyli jeszcze jakieś minimum kilkaset lat...
W to że człowiek wykończy się sam wątpie.
A meteoryt itp. ? Równie dobrze może spaść za 15 minut, jak i w 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 09:53, speedraid napisał:

Ja tam o tym nie słyszałem, ale za kilka lat (ok. albo 2012) ma być tsunami na polskę w wyniku
czego ma zginąć 400tys. ludzi! Może to właśnie ta powódź, która nie zaleje tylko Wielkiej Brytanii!
Chciałbym też powiedzieć, że ta informacja została potwierdzona przez specjalistów z Polski,
Niemczech i Danii! Koniec Świata nadchodzi!


Aaa wszyscy zginiemy! Dla mnie te wszyskie teorie o końcu świata są wyssane z palca. Skoro ta informacja zostala potwierdzona to moze podasz mi jakąś strone internetową gdzie rzeczywiscie naukowcy potwierdzili to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 09:53, speedraid napisał:

Ja tam o tym nie słyszałem, ale za kilka lat (ok. albo 2012) ma być tsunami na polskę w wyniku
czego ma zginąć 400tys. ludzi! Może to właśnie ta powódź, która nie zaleje tylko Wielkiej Brytanii!
Chciałbym też powiedzieć, że ta informacja została potwierdzona przez specjalistów z Polski,
Niemczech i Danii! Koniec Świata nadchodzi!


taaak, taaaaaak, a jak poprowadzisz linię hiszpania-francja-wlochy-czechy-rumunia-ukraina to powstanie taka falka ktora z pewnoscia oznacza Zapowiedź Wielkiego Tsunami, laboga. co wiecej jak zsumujesz ilosc mieszkancow tych krajow oraz odejmiesz od tego odległość z ziemi do księżyca wyrażoną w liczbie arbuzów stojących jeden na drugim to właśnie wyjdzie ci 400 tysięcy! tak, nie ma dla nas ratunku, wszyscy zginiemy!!!!

ps: a tak poważnie - a od kiedy istnieją specjaliście od prognozowania końca świata? szczerze ci powiem kiepscy z nich "specjaliści" bo jak do dnia dzisiejszego przegrywają ze wszechświatem jakieś 0 do stu tysięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten kalendarz kończy się niby w roku 2012....ale weźcie pod uwagę że ludzie "biali" którzy zasiedlali te ziemie wyniszczyli ich kulturę i tym samym oni nie mogli kontynuować prowadzenia kalendarza...a poza tym nie wiemy kiedy zaczeli go prowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 10:42, Arclight napisał:

A co jeśli w 2012 ogłoszą, że z przyczyn technicznych koniec świata przełożony zostaje na czas
nieokreślony?


Pożyjemy trochę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 10:42, Arclight napisał:

A co jeśli w 2012 ogłoszą, że z przyczyn technicznych koniec świata przełożony zostaje na czas
nieokreślony?


sądzę że będzie to bardzo w interesie "specjalistów od końca świata". szkoda byłoby gdyby zbijanie kokosów na milionach naiwnych zwolennikach wróżb i przepowiedni miało się tak nagle skończyć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły słyszałem, że koniec świata nastąpi przez uderzenie wielkiego meteorytu w ziemię. Nie wiem czy to jest prawda, ale jeśli cała ta historia o końcu świata będzie wymyślona to powstanie pewnie jakaś nowa gra na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 11:16, Ttomekt napisał:

Ja z reguły słyszałem, że koniec świata nastąpi przez uderzenie wielkiego meteorytu w ziemię.
Nie wiem czy to jest prawda, ale jeśli cała ta historia o końcu świata będzie wymyślona to
powstanie pewnie jakaś nowa gra na ten temat. :)

Większość gier jest przecież o końcu świata. Tylko nigdy do niego nie dochodzi, bo zawsze znajduje się jeden człowiek, który może je powstrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy mó2wicie o końcu Świata?? Należy rozróżnić koniec cywilizacji od końca Świata. Gdy Bóg zniszczył Sodom i Gomrę unicestwił tym samym pewną cywilizację by inna, lepsza mogła się rozwijać. I o tym samym mówią podania Majów. Bogowie nie chcą niszczyć dla samego niszczenia. Ich celem jest terraformowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem że koniec świata będzie w 2005.12.31 i nic. A to koniec świata według mnie to będzie na zasadzie jakiegosduzego kataklizmu np: powodz, trzęsienie ziemi, wybuch wulkanu na duży obszar cośw tym stylu. Gdyby kometa leciałan na ziemie to by już ją zobaczono teraz i w jakim kierunki leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 10:06, Arar napisał:

> Moim zdaniem to może być prawda z rokiem 2012, ale nie musi:D
> Jeśli miałbym zaufać jednemu z tych wszystkich przepowiedni, to chyba tylko Nostradamusowi,

> choć i w tym przypadku mam wątpliwości.

A nie lepiej zaufać rązsądkowi? Jakoś świat istnieje kilka ładnych miliardów lat. I raczej
niemożliwe jest aby zagłada nastąpiła z dnia na dzień. Wszystkie poprzednie gatunki dominujące
schodziły powoli, ale jednak. Ale człowiek? Pewnie bakterie go wygryzą. I wszystko zacznie
się od początku. Ale to nie będzie z dnia na dzień. Najpierw te bakterie muszą troche poewoluawać.
Czyli jeszcze jakieś minimum kilkaset lat...
W to że człowiek wykończy się sam wątpie.
A meteoryt itp. ? Równie dobrze może spaść za 15 minut, jak i w 2012.



W to, że człowiek sam się wykończy to jest pewne na 100%... Sami niszczymy ziemię. To my wymyśliliśmy bombe atomową... To my pomagamy efektom cieplarnianym, zanieczyszczamy środowisko, zabijamy się, trujemy itp. To, że się nawzajem wykończymy umyślnie czy nie to jest pewne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować