Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Moim zdaniem następna część powinna odbyć się na Syberii lub w innym chłodnym miejscu.
Ważne jest żeby był śnieg i burza śnieżna ograniczała widoczność.

Może być także wojna pomiędzy USA a Japonią za czasów drugiej wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akcja powinna sie dziac w 1410 pod Grunwaldem :p
fajnie by bylo sie wcielic w strzelca armaty albo luku np. ;]

a tak powanie to Wietnam, ten temat jest najmniej oblatany chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że następna część powinna rozgrywać się w latach 80-tych w czasie radzieckiej interwencji w Afganistanie lub w latach 50-tych w czasie wojny w Korei.

Szkoda, że nikt z developerów nie zajął się tymi ciekawymi okresami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 19:06, MajesticTwelve napisał:

Akcja gry Medal of Honor powinna toczyć się w Sierra Leone (Operacja Barras oddziału
SAS)

Ta, sczególnie że MOH jest odznaczeniem amerykańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja powinna się toczyć w Chinach, Iranie i w Korei Północnej, przecież to oni ciągle grożą konfliktem atomowym. Rozbrajanie bomby atomowej 1 minutę przed wybuchem w podziemnych kompleksach, to jest coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś we wschodnim bloku? Jakieś kraje bloku Radzieckiego, zimna wojna, wywiad, coś w tym klimacie ;) Coś w bloku radzieckim w okresie zimnej wojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kolejna część MoH powinna rozgrywać się w Ameryce Południowej. Lasy nad Amazonką, snajper na każdym drzewie plus walka w ciasnych uliczkach dużych miast. Uważam że to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie marzy II Wojna światowa... Patrząc z perspektywy Polski świetnym scenariuszem by było Powstanie Warszawskie. Miasto w gruzach wszędzie eksplozje moxdzierzy i "ryczących krów", przechodzenie kanałami z starego miasta do śródmieścia, szturm PASTY.

Z perspektywy zachodu może powrót na pacyfik??? Krwawa Tarawa, Saipan, Iwo Jima z podnoszeniem flagi na Suribachi.

Jeżeli nie II wojna to zdecydowanie Wietnam, w tle muzyka Doorsów Hendrixa, Stonsów i wszechobecna dżungla z pułapkami oraz tunelami no i nieodzownie misja w stylu szarży helikopterów na wioskę jak w Czasie Apokalipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrym pomysłem byłby atak na USA, który poza konkretnymi celami miałby wystawić na próbę nie tylko armię walczącą na swoim terenie, lecz także troskę rządu o własnych obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować