Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: The River of Time w pre-orderze w sklepie gram.pl

22 postów w tym temacie

gram.pl

Zachęcamy do składania zamówień przedpremierowych na grę RPG o nazwie Drakensang: The River of Time, będącą prequelem niezwykle ciepło przyjętego Drakensang: The Dark Eye. Gra jest dostępna zarówno w edycji standardowej, jak i kolekcjonerskiej.

Przeczytaj cały tekst "Drakensang: The River of Time w pre-orderze w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy ta część będzie lepsza od poprzedniej? Chodzi mi tu głównie o takie rzeczy jak:
-Czy jest więcej rodzajów stworów do eksterminacji?i ( 2 miliony takich samych pająków w jednej grze to przesada)
- Czy dialogi nie przyprawiają o ból zębów swoją cukierkowatością przy ogólnym braku wpływu na przebieg rozmowy?
- Czy (wszyscy) towarzysze mają własne questy i da się z nimi pogadać?
- Czy zwiększono poziom trudności?
- Czy niektóre umiejętności przestały mieć marginalne znaczenie?
Po mocno średniej jedynce nie wiem czy mam ochotę wracać do tego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zamawiać będę , jedynka bardzo mi podeszła i odświeżam ją na wakacje , a taka cena a jaka kolekcjonerka , ŻYĆ nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:50, NITRO_Techland napisał:

Dziękować :)


Dziękować? To ja dziękuję Techlandowi, że za te wszystkie obsuwy w związku z wydaniem tej gry w Polsce puszcza na rynek taką edycję kolekcjonerską. Aż braknie słów! Tam jest nawet podręcznik do RPGa. W ilu edycjach kolekcjonerskich dodano podręcznik do gry na bazie której powstała komputerowa produkcja. Salutuję i gratuluję. :)

Jak tylko to zobaczyłem z miejsca zamówiłem swój egzemplarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło w końcu zobaczyć jakąś sensowną premierówkę w cenie poniżej stówy - od jakiegoś czasu mam wrażenie, że 120+ złotych jest już standardem. A edycja kolekcjonerska bardzo bogata i też za rozsądne pieniądze. Jeśli sama gra będzie tak dobra, jak się wydaje, to tylko pogratulować takiego wydania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną zpierwszych gier jakie kupiłem na PC byłą wydana w 96r "Realms of Arkania III: Shadows over Riva" - gra z tego samego systemu. Na Drakensang czekałem długo, jednak nie zachwyciła mnie.. może dam jeszcze jedna szansę ? :)

Edycja kolekcjonerska - zasluguje w pełni na to miano. Brawa dla Techlandu.
Z innej beczki, pamietam, ze zamówiełem raz EK Loki, z ksiazką bezpośrednio w Techlandzie i pocztą przyszła zwykla wersja (ktoś pomylił się w przesyłkach), na szczęscie po telefonie sprawa się wyjasniła pozytywnie.

PS. W produkcji jest kolejna odsłona gry z systemu The Dark Eye: Demonicon ( http://www.demonicon.de/EN/index.html ) Czy Techland również to wyda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe, doskonałe, doskonałe. Takie edycje kolekcjonerskie to ja rozumiem. Szczególna wartość dla mnie jako MG, pasjonata eRPeGów p&p. Podręcznik do DSA pozwoli zapoznać się nieco z systemem, który w komputerowej adaptacji bardzo mnie zaciekawił.

Brawo dla wydawcy. Doskonała gra w doskonałym wydaniu. Techland nie ma takiego katalogu jak dwójka największych polskich branżowych wydawców, ale jak coś robi, to porządnie, co czasem innym nie zawsze się udaje.

Właśnie wróciłem z pracy - ten news poprawił mi nastrój na cały nadchodzący dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten dukacik to przepraszam z czego ? ( waham się czy kupić, to znaczy oczywiście EK jest super i w świetnej cenie ale chciałbym jeszcze to wiedzieć i się upewnić ) Odpowiedź prawdopodobnie poznam po premierze i wtedy również kupię kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 09:47, czapol napisał:

A ten dukacik to przepraszam z czego ?


Z giętkiego metalu, a w środku czekoladka na osłodę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować