Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: The Burning Crusade - Cytadela Ognia Piekielnego

57 postów w tym temacie

takich szczegółów będzie można się czepiać wtedy, kiedy WoW będzie w PL, (czyli prawdopodobnie nigdy), ^^ale zawsze jest to, ale może kiedyś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:43, TTBoS napisał:

takich szczegółów będzie można się czepiać wtedy, kiedy WoW będzie w PL, (czyli prawdopodobnie
nigdy), ^^ale zawsze jest to, ale może kiedyś ;]

A po co ma byc WoW PL ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:43, TTBoS napisał:

takich szczegółów będzie można się czepiać wtedy, kiedy WoW będzie w PL, (czyli prawdopodobnie
nigdy), ^^ale zawsze jest to, ale może kiedyś ;]


Ale W3 i dodatek były w PL, więc w polskich dyskusjach można używać nazw z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie mogę się powstrzymać. Znowu zapowiadana lokacja jest "PUSTA i OPUSZCZONA". Przy okzaji któregoś innego news''a o BC napisałem i dostałem taką odpowiedź:

Mój post:
> "Wszystkie pokazują Karazhan, dawną siedzibę Medivha, człowieka, który otworzył Mroczny Portal."
> - lipa... wszystkie siedziby w tej grze są dawne i puste. Zapełniają je tylko hordy herosów
> co jest bzdurą, bo czy w świecie Azeroth żyją tylko herosi i potwory z którymi walczą?! Gdzie
> normalni, przeciętni ludzie??
Odpowiedź:
Wyczuwam w powietrzu antyfana WoW( czytaj: Guild Wars fanboya:P)

Więc może jednak ja na to patrze obiektywnie a nie ten gość co mi odpowiadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli mowimy tu o guild wars --> :P mam wow i gw ale wow ma lepsze pvp lepiej sie lvluje itd... moze i gw ma lepsza grafike ale wkurza to ze nie mozna sobie zeskoczyc ze skarpy poplywac itd. moim zdaniem grafika nie buduje fabuly, rozgrywki i tego glownego klimatu
a nawet i dobrze bo wow szybciej mi chodzi niz gw :P jedyne co w gw dobre to za free sie gra i czasami fajne akcje sa :P ale WoW i tak kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:56, L33T napisał:

> takich szczegółów będzie można się czepiać wtedy, kiedy WoW będzie w PL, (czyli prawdopodobnie

> nigdy), ^^ale zawsze jest to, ale może kiedyś ;]
A po co ma byc WoW PL ??


Jak hiszpania dostała swoja wersje to polska tez moze miec co nie ? ^^ zawsze to jakies wyruznienie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 14:20, Radzisz napisał:

jezeli mowimy tu o guild wars


Nie nie mówimi tutaj o GuildWars. Więc swoje dwa grosze schowaj do kieszeni.
Te Newsy nie są po to żeby tylko móc skrytykować kogoś za pisownie, albo wychwalać "coś tam". Są natomiast do tego żeby wywoływać dyskusję.
A mój POST dodałem bo myślę że miałem wtedy rację, a przez to że odważyłem się skrytykować to co chcą nam zaoferować w dodatku zostałem zdebtany i posądzony o stronniczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Mamy już wieze Medhiva, a teraz to... Jezeli dobrze pojdzie to
do premiery dungeonow pojawi sie jeszcze wiecej.
Jestem tez ciekawy jakie nowe BG wprowadzi Blizzard, a zapowiadal dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kogoś z duuużo postów powyżej. Wydaje mi sie że cytadela ognia piekielnego o której pisze news nie ma za wiele wspólnego z cytadelą którą zdobył Ilidan, Kael i Vash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 14:26, TTBoS napisał:

> > takich szczegółów będzie można się czepiać wtedy, kiedy WoW będzie w PL, (czyli prawdopodobnie

>
> > nigdy), ^^ale zawsze jest to, ale może kiedyś ;]
> A po co ma byc WoW PL ??

Jak hiszpania dostała swoja wersje to polska tez moze miec co nie ? ^^ zawsze to jakies wyruznienie
:]

taa tylko weź i przetłumacz częśc nazw XD Nocne Elfy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować