Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Grand Theft Auto 5 i Guitar Hero: Air Guitar na Gamescom

37 postów w tym temacie

Mi zależy najbardziej żeby GTA 5 wyszło od razu na pc razem z konsolową wersją a nie jak trzeba było czekać jak na gta4 i pewnie też tak samo będzie z red deat redapmtion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 12:45, Pimpin_Aint_Easy napisał:

Źródło ????
to zdjęcie wyciekło do sieci czy bezpośrednio do skrzynki gram.pl bo żaden zagraniczny
serwis jeszcze chyba tego nie podał?


// i to my mówimy na gry "ex/exy" przyjęty skrót po angielsku to "excl."
Moim zdaniem fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież obecny na tej liście Codename Kingdoms to gra na wyłączność X360 od Cryteka. Przy niej nie ma w nawiasie ex. Gram.pl naprawde schodzi na psy publikując newsy kompletnie niesprawdzone, idąc na ilość, nie spoglądając na ich jakość. Robi się tylko śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli GTA5 wyjdzie tylko na X-a to szlag mnie jasny trafi ;/ mam pleja i powoli sytuacja z exami zaczyna mnie wku***ać ;/ "bierzcie sobie naszego killzone''a, GT5 i Unchartedy, wy dajcie nam swoje Gearsy, Fable i inne pierdoły"
Jestem przeciwnikiem polityki wyłączności na daną konsolę. X-a nie kupie, a Rockstar moim zdaniem zarobiłby więcej na sprzedaży na wszystkie platformy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że prawdopodobnie będzie GTA V mnie wg nie zdziwiło jak chyba zresztą większość fanów... zresztą już jest ponad 2 lata po premierze IV więc jakieś wstępne informacje na temat V mogły by się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 05:11, Gniewny1j napisał:

Tez uwazam ze FAKE. Nie podali by cenny przy liscie produktow ktore maja byc zaprezentowane.
I sobie jakos nie wyobrazam GTA na kinect

a gdzie niby jest napisane na tym obrazku, że gta ma być na Kinect?
ps.znalazłem linka potwierdzającego, że cena Kinecta zostanie ujawniona na Gamescom a także sporo nowych informacji( http://pccentre.pl/news/show/E3_Cene_Kinect_poznamy_w_Kolonii_pre_order/id=21321 ). Powtórzę się, że oczekuję na jakieś konkrety dotyczące Codename Kingdoms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 05:11, Gniewny1j napisał:

Tez uwazam ze FAKE. Nie podali by cenny przy liscie produktow ktore maja byc zaprezentowane.
I sobie jakos nie wyobrazam GTA na kinect

fajnie by się samochody kradło na kinect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować