Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy studio Rockstar pracuje nad odświeżoną wersją GTA: Vice City?

35 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 13:15, BUNIX napisał:

a było gta 3 w HD?


Nie nie było :) Chociaż GTa San Andreas jest tworzone przez EaxHD (chyba tak to było) i powiem jak podłaczyłem komputer bo tV fullHD to san andreas jak by ożyło ,Wszystko stało sie ładniejsze i mialo więcej kolorów..
W VC chętnie bym znowu pograł :) Tomy Versetti i te misje ;p było trza kucharzy zabic w gasce :P samolocikiem bomby na budowie podkładac:) ..To była gra:) .Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 13:26, Jacobek92 napisał:

> a było gta 3 w HD?

Nie nie było :) Chociaż GTa San Andreas jest tworzone przez EaxHD (chyba tak to było)
i powiem jak podłaczyłem komputer bo tV fullHD to san andreas jak by ożyło ,Wszystko
stało sie ładniejsze i mialo więcej kolorów..
W VC chętnie bym znowu pograł :) Tomy Versetti i te misje ;p było trza kucharzy zabic
w gasce :P samolocikiem bomby na budowie podkładac:) ..To była gra:) .Pzdr

Nie chce niszczyć twoich marzeń ale EAX HD to dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, jak już odświeżają, to niech odświeżą wszystkie części z serii GTA III - GTA VCS. I dadzą mi to w paku jak GoW. :D
A jeśli to nowe GTA w ogóle - to na bank jest powtórka jak z silnikiem GTA III: LC -> VC -> SA
Czekamy! :D

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 13:26, Jacobek92 napisał:

> a było gta 3 w HD?

Nie nie było :) Chociaż GTa San Andreas jest tworzone przez EaxHD (chyba tak to było)
i powiem jak podłaczyłem komputer bo tV fullHD to san andreas jak by ożyło ,Wszystko
stało sie ładniejsze i mialo więcej kolorów..
W VC chętnie bym znowu pograł :) Tomy Versetti i te misje ;p było trza kucharzy zabic
w gasce :P samolocikiem bomby na budowie podkładac:) ..To była gra:) .Pzdr

Ja też nie chcę niszczyć twoich marzeń ale bomby się podkładało helikopterkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 13:26, Jacobek92 napisał:

W VC chętnie bym znowu pograł :) Tomy Versetti i te misje ;p było trza kucharzy zabic
w gasce :P samolocikiem bomby na budowie podkładac:) ..To była gra:) .Pzdr


Ta pamiętamn ileż to osób się z tą misją z helikopterkiem miało problem, chociaż mi to jakoś łatwo przychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vice City to było najbardziej klimatyczne GTA ever. Muzyka, nastrój, Fernando Martinez :D Dawać dawać, a pre-order robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vice City na swoje czasy było niezłe. Jazda samochodem przy muzie z lat 80 :P Jeśli to prawda, to będzie się działo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:27, Luk04229 napisał:

Ta pamiętamn ileż to osób się z tą misją z helikopterkiem miało problem, chociaż mi
to jakoś łatwo przychodziło


No baa, wystarczyło do misji podejść inaczej niż podpowiadali twórcy (co się praktycznie robiło tak w co drugiej misji w tej zacnej serii ;])

Mój sposób:
- spokojna likwidacja robotników za pomocą śmigiełka (:D)
- ustawianie bomb od najwyższego piętra w dół
Na ostatnią porcję C4 miałem dobre 2,5-3 minuty. A że ostatnie miejsce było na parterze... ;)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejże, Gramie drogi. Kotaku już uzupełniło.

Nie będzie remake''u Vice City na XBLA ani PSN
R* zarejestrowało po prostu od nowa grę w celu wydawania kolejnych reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że jednak nie będzie tej odświeżonej wersji Vice City... :( Byłoby naprawdę wspaniale, Vice City to imo najlepsza gra akcji ever i takie GTA IV może się przy niej co najwyżej schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować