Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czego pragnie "panna gracz"?

25 postów w tym temacie

"Co ciekawe, grające panie lubią... wykonywać poboczne questy w grach. Jedno zadanie zbytnio je ogranicza. Wolą mieć do wyboru kilka questów i same decydować, które chcą wykonać i w jakiej kolejności. Inne interesujące je elementy to swoboda poruszania się oraz bogate i kolorowe otoczenia."

Cholera, jestem kobietą ;|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 16:09, golic napisał:

News zbedny dla gramowiczów. Zeby bylo B musi byc tez A. A tu ni ma. :D

Przepraszam, ale nie zrozumiałem twojego toku myślowego. Możesz go nam przybliżyć?

@kodi24, o ile wiem nie przeciążamy serwerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff. Jeszcze trochę i odkryją multiplatformowe serwisy internetowe dysponujące forum tak proszącym się o zapchanie megatonami rozmów z sensem....

O WAIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko ja tu jestem prawdziwym facetem? Bo ja wolę jak mam jeden cel: idź, rozwal i idź dalej, a większość sandboxów mnie nudzi. Hehe ;-]. Irony mode off. Raczej każdy lubi jak w grze jest coś do roboty.
A tak BTW to nie wiem, ale ja jak znam jakąś "panią gracz" to pocina ona w "Kanter Strajka", a nie w My little Pony - Mechaunicorn''s Destiny, albo w Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrzut z "Czego pragną kobiety"? Bo film był sympatyczny, ale nie jestem pewien, czy tak się nazywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię sobie powykonywać poboczne questy i nie jestem kobietą xD chyba ...
A tak na serio to moja siostra gra w Cs-a lubi sobie pocinać w CoD4 multi i ogólnie same MMOFPS-y. Ale grała i gra tez w MMORPG-i takie jak Last Chaos czy MU-online a i w simsy tez gra ale jej sie szybko nudzą wiec mi sie wydaje że kobiety chcą gier online żeby mogly sobie pogadać z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować