Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internetowe bzdury growe na weekend #17 - koniec z uzależnieniem

21 postów w tym temacie

WoW = Life? Nie przeraża mnie ten film. Przeraża mnie to, że człowiek nie potrafi rozgraniczyć życia od rozrywki? Co to za problem zagrać ponownie i uciąć sobie kolejne 5 lat życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Tańczący Pyro jest lepszy od tańczącej Beyonce xD
Po 2. Koń wynalazca ma zawsze racje, nie sprzeczajcie się z nim
Po 3. Już nigdy nie spojrzę na Gearsy w ten sam sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się nie potrafi odróżnić real life od no-life no to już trudno :) Czemu ludzie tak chętnie nagrywają te filmiki z kasowaniem postaci? Konto zawsze można komuś oddać ew. odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmiki fajne, ale ten z WOWa mogliscie sobie darowac. Koles nie jest zadnym wielkim addictem jak ma tylko 1 postac na 80. Watpie tez zeby tyle gral jezeli uwaza, ze 4k golda to cos czym sie mozna chwalic na tego typu filmiku. Wszystkie te postacie co usunal mozna bez problemu w 1-2 miesiace miec z powrotem, wiec nie ma co płakać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla szpanu. Jedni szpanują na plaży zerową wiedzą i napakowaną ( sterydami ) klatą a inny usuwaniem konta w wow''ie. Mnie filmik zwisa bo to nie ja grałem. Każdy gra tyle ile chce, jeśli komuś się to znudzi to droga wolna, a konto jest jego własności, zapłacił abonament sam zdobył itemsy i lvl to może z nim zrobić co chce. Inna sprawa że ludzie spędzają przy tym tyle czasu i potem ten czas tak po prostu usuwają. Wychodzi więc na to że po prostu zmarnowali jakiś tam procent swojego życia. On expi, zdobywa itemy itd. a gdy to usunie nic po tym nie zostanie. Jeśli ktoś gra 5 lat w Starcrafta CS''a albo inna grę e sportową zdobywa jakieś umiejętnośi i je posiada, a po grze w wow''a zostaje tylko char i itemy które można usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:37, czapol napisał:

Inna sprawa że ludzie
spędzają przy tym tyle czasu i potem ten czas tak po prostu usuwają. Wychodzi więc na
to że po prostu zmarnowali jakiś tam procent swojego życia. On expi, zdobywa itemy itd.
a gdy to usunie nic po tym nie zostanie.

Na tym generalnie polega rozrywka. To marnowanie czasu podczas którego dobrze się bawisz. Sam grałem w WoWa kiedyś kilka miesięcy i dobrze się bawiłem i prawdopodobnie wrócę do niego przy okazji nowego dodatku na jakieś 2-3 miesiące.

Dnia 10.07.2010 o 17:37, czapol napisał:

Jeśli ktoś gra 5 lat w Starcrafta CS''a albo
inna grę e sportową zdobywa jakieś umiejętnośi i je posiada, a po grze w wow''a zostaje
tylko char i itemy które można usunąć.

Bardzo pożyteczne umiejętności nie powiem. Zresztą formę w takich grach też traci się szybko. Co więcej wszystkie itemy się resetują po wyjściu nowego dodatku, więc wiesz...

A po co gość to zamieścił w internecie? To po prostu forma publicznej obietnicy, że na dobre zerwał z nałogiem. Zapewne zalecona przez specjalistę od uzależnień i jeśli ma mu to pomóc to niech sobie zamieszcza na YT, na tym serwisie i tak jest mnóstwo jeszcze gorszego śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować