Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Split/Second: Velocity - znamy zwycięzców

60 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2010 o 21:18, papadorson napisał:

Moglibyście chociaż pokazać co było "lepsze" od innych haseł tzn. to co wymyślili zwycięzcy.


Mógłbym ci podać, ale nie pamiętam dokładnie co napisałem i nie chcę czegoś pokręcić... Ale jestem za tym co mówisz bo sam chętnie bym zerknął co ci obywatele napisali... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem rozgoryczenie - ale to, że nie wygrałaś naprawdę nie musi powodować frustracji. Jeśli ktoś nie pisze postów setkami, nie oznacza że jest gorszy... jutro wrzucę trochę haseł :)

generalnie można było wyróżnić trzy typy haseł - złap mnie jeśli potrafisz/catch me if you can, ale urwał i związane z teściowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 20:31, Grinczar napisał:

To jest dyskryminacja białych! Czarni ludzie znów wygrali!

Może czas wprowadzić zasadę, która mówiłaby, że tylko ktoś zarejestrowany przed datą
X może brać udział w konkursie. Widać GRAM.pl ma gdzieś swoich prawdziwych "fanów", tylko
liczy na większy rozgłos, a co za tym idzie większe pieniądze. To smutne.

Gratuluje zwycięzcom, ale tylko tym prawdziwym!


Cóż, ja tutaj siedzę od 3 lat, więc nie wiem, czy jestem według ciebie "czarny"... Ale nie musisz się tak burzyć tylko dlatego, że nie wygrałeś. Próbuj dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Nie, ty nie jesteś "czarny"... Tylko chodzi tutaj o te "czarne" twarze na avkach... ;D

Ja w sumie jestem na gramie... jak dobrze widzę tysiąc siedemdziesiąt coś dni i jakoś też nic przez ten cały czas nie wygrałem i teraz jestem w siódmym niebie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yatta! :D

Jakby ktoś się pytał, moim hasłem było zapytanie "Pan tu przejazdem?"
Chwytliwe, co nie? xD

Nie uwierzycie, ale to hasło napisałem na poczekaniu. Jak widać, czasami warto "najpierw napisać, potem pomyśleć" xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak zwykle to samo - panie Grinczar, gram.pl to portal dla GRACZY. Ja czytam newsy i artykuły na gram.pl codziennie od paru lat, nie od początku byłem zarejestrowany. I nie mogę niby brać udziału w konkursach, bo nie mam avatara i nie prowadzę jakiegoś głupiego bloga? Konkursy są dla GRACZY, a nie dla "wybitnie zasłużonych". Nie każdy ma ochotę udzielać się na forum - ileż można, jestem zarejestrowany na paru innych - albo prowadzić bloga. To oburzanie się jest śmieszne. "Nieprawdziwi zwycięscy", heh... Wystarczy zresztą na niektóre gramsajty spojrzeć, albo na posty - oczywiście "prawdziwi gracze i jedyni, którzy mogą dostąpić zaszczytu wzięcia udziału w konkursach" to nawet ci, z których postów bije analfabetyzm, a z gramsajta idiotyzm, ale są tu od 2006 roku, czy co? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 22:27, Cygi napisał:

Jakby ktoś się pytał, moim hasłem było zapytanie "Pan tu przejazdem?"
Chwytliwe, co nie? xD


Ja to chyba jak dobrze pamiętam to napisałem coś w stylu "Radzę ci patrzeć na boki" lub coś podobnego... Ale nie wiem bo właśnie tak samo jak ty napisałem to na szybko, pod wpływem tego że zobaczyłem taki konkurs... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie leci fala bezsensownych komentarzy związanych z osobami, które wygrały konkurs. Powiedzcie mi - dlaczego ktoś, kto regularnie odwiedza stronę, ale nie ma czasu/ochoty na pisanie na forum lub tylko je przegląda, nie zasługuje na nagrodę? Najśmieszniejsze, że Ci "najwięksi, najwspanialsi i jako jedyni zasługujący na nagrodę fani gram.pl" to osoby niczym się niewyróżniające, niemające żadnego wkładu w rozwój społeczności. No bo co daje to, że napisało się kilka postów w jakiejś forumowej gierce? Sam na forum jestem już troszkę czasu, doczłapałem się do WT i wydaje mi się, że miałem jakiś udział w kształtowaniu społeczności. I uwierzcie, że są tutaj ludzie, którzy zrobili jeszcze więcej, są swoistą elitą mającą swoje początki jeszcze na starym forum CDP. Nie oszukujmy się - osoby, które się teraz najbardziej trzęsą, są dla wielu (w tym mnie) zwykłymi anonimami. Teraz pytanie za 100 punktów - dlaczego, mimo, że regularnie biorę udział w konkursach, nigdy jeszcze nie wygrałem w losowaniu (tam, gdzie trzeba się czymś wykazać, to już inna sprawa)? Dlaczego nie wygrywają takie osoby jak KrzysztofMarek, Budo, czy też ww3pl? Czy nie zasługują na to bardziej niż ktokolwiek? Co pewnie jeszcze bardziej Was zdziwi - dlaczego zarówno ja, jak i co bardziej rozgarnięte osoby nie mają o to żadnych pretensji? Czy tak trudno zrozumieć, że gram.pl to nie tylko forum, ale także dział z newsami i sklep? Co by było, gdyby wygrywała sama "elita"? "Bo pewnie mają wtyki". "Po co będę brał udział, skoro wszystko jest ustawione". "Znowu wygra jakiś Sekretarz...".

Troszkę pomyślunku...

Jakieś błędy i niezrozumiałe zdania wybaczcie. Godzina już nie ta, człowiek wycieńczony upałami, a tutaj łebki po raz kolejny go jeszcze załamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie, że konkursy na gram.pl to spisek masonów a ludzie, którzy w nich wygrywają są krewnymi organizatorów, którzy nie muszą nawet odpowiadać na pytania - to dlatego nie znamy zwycięskich haseł. Po prostu ich nie było!

A tak na poważnie to gratulacje, u mnie znowu nic a myślałem, że fajny tekst wytrzasnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

ww3pl wygrał, jeśli dobrze pamiętam:)

Powiedzmy szczerze konkursy zrobione są po to, aby pojawiły się na forum nowe osoby. Zawsze to statystyki dla partnerów. Nie dziwie się, że osoby, które ciągle zaglądają na forum, piszą po kilkadziesiąt postów dziennie chcą wygrywać. Mnie też trochę rozwala, że 75% osób z listy wygranych nie istnieje dla wyszukiwarki w statystykach. Nie jest to pierwszy taki konkurs gdzie pojawiają się jeźdźcy z nikąd i zgarniają nagrody. To może wkurzać aktywnych członków gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować