Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Split/Second: Velocity - znamy zwycięzców

60 postów w tym temacie

>>>............

Kiedyś publikowaliście zwycięskie prace, teraz nawet tego wam się nie chce. Czyżby poziom był żenująco niski a może akurat chrześniak prezesa potrzebował kierownicę ale żal pokazywać jakie hasło wydumał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 01:03, Citkowsky napisał:

Kiedyś publikowaliście zwycięskie prace, teraz nawet tego wam się nie chce. Czyżby poziom
był żenująco niski a może akurat chrześniak prezesa potrzebował kierownicę ale żal pokazywać
jakie hasło wydumał?


Jezeli - tym razem na stale - chcesz sie pozegnac z tym serwisem to proponuje dalej rzucac bezpodstawne oskarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 01:08, Wojman napisał:

>>>............


To nie oskarżenia a pytanie, dlatego też umieściłem znak zapytania na końcu zdania.
Nie rozumiem co jest trudnego w opublikowaniu zwycięskich haseł tak jak robiono to jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie burzę się (bo wygrałem już bardzo, bardzo dużo), że nie wygrałem, tylko o to, że wygrywają w konkursach multi-konta - rozumiesz Laid_back?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 01:25, Citkowsky napisał:

To nie oskarżenia a pytanie, dlatego też umieściłem znak zapytania na końcu zdania.


Raczej nie bylbys zadowolony, gdyby ktos zadal ci pytanie w stylu np. czy nadal bedziesz sprzedawal nieletnie dziewczyny do burdelu? Bo znak zapytania jest umieszczony na koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej już zakończyć tą kłótnie na temat "wygrały znowu konta fikcyjne"... Po prostu, zwycięzcom gratulujemy i tyle (a jak ktoś sobie okazyjnie kupi CD-A i wyśle na konkurs to nie może dostać nagrody bo nie czyta od początku istnienia czasopisma???)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem: zamieściłem informację, że dzisiaj podam hasła - pierwsze jest zwycięskie:

SPLIT ME
Podium moje-jakie z tyłu nastroje?
UWAGA! Agresja na drodze powoduje wielkie zniszczenia otoczenia!
Nie żałuj gazu, unikaj urazu
Uwaga ! Niespodzianka za rogiem !
Co jest? Spaliłeś sprzęgło?
Pan tu przejazdem...?
Jestem wybuchowy!
Jedną nogą jestem na złomie.
Split/Second: Nigdy mnie nie pukniesz!
Nie patrz na moją tablicę, lecz na ulicę!!!

Grinczar--> a ja Ci mówię, że się mylisz.
Jako że jesteś na forum od dawna to uznałem, że przeczytałeś chociaż raz z kilkudziesięciu razy gdy tłumaczyłem, że brak awatarka przy ksywce nie oznacza od razu, że to konto zostało założone przez innego użytkownika specjalnie do konkursu. Ja wiem, że wśród forumowiczów zdarza się silnie zakorzeniony egocentryzm, ale naprawdę gram.pl to dużo więcej niż forum. Bardzo wielu użytkowników nigdy nic nie napisało na forum, ba, nawet na nie nie wchodzi. Nie mają pojęcia, że jest ktoś taki jak Grinczar i chce zakazać im brania udziału w konkursach. Ci ludzie mogą być od początku istnienia serwisu, czytać newsy i artykuły, robić zakupy w sklepie - część szuka informacji w naszej encyklopedii, gra w gierki online i przegląda gramsajty. I chcą wysłać zgłoszenie w konkursie. I pewnie bardzo by się zdziwili, że ktoś chce im to zabrać, bo nie mają posta na forum albo dlatego, że założyli sobie konto miesiąc temu.

Nie mówię, że nie ma cwaniaków, którzy sobie zakładają dodatkowe konta - oczywiście się zdarzają i wiem nawet, że wśród nich są osoby, które same ileś razy burzyły się o multikonta na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko po za tematem jak mam np. 2 konta o wysyłam zgłoszenie do konkursu tylko z 1 konta to zgłoszenie jest brane pod uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po kilku latach robienia konkursów na gram.pl wreszcie się udało :D

dzięki chłopaki ^^

Laid_back mogłeś dorzucić jeszcze wytłumaczenie mojego hasła, bo nie każdy może jego sens od tak zrozumieć ;)

i widzę, że jako jedyne mieści się na regulaminowej tablicy rejestracyjnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 11:24, dianek napisał:

Laid_back mogłeś dorzucić jeszcze wytłumaczenie mojego hasła, bo nie każdy może jego
sens od tak zrozumieć ;)


a niech będzie ;>

nawiązując do tytułu - split me - rozłup mnie, rozdziel mnie, w sensie rozgromienia, czy podziału cząstek przy dużych prędkościach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 11:30, Laid_back napisał:

> Laid_back mogłeś dorzucić jeszcze wytłumaczenie mojego hasła, bo nie każdy może
jego
> sens od tak zrozumieć ;)

a niech będzie ;>

nawiązując do tytułu - split me - rozłup mnie, rozdziel mnie, w sensie rozgromienia,
czy podziału cząstek przy dużych prędkościach)


dziękuję bardzo :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 09:57, Laid_back napisał:

SPLIT ME
Podium moje-jakie z tyłu nastroje?
UWAGA! Agresja na drodze powoduje wielkie zniszczenia otoczenia!
Nie żałuj gazu, unikaj urazu
Uwaga ! Niespodzianka za rogiem !
Co jest? Spaliłeś sprzęgło?
Pan tu przejazdem...?
Jestem wybuchowy!
Jedną nogą jestem na złomie.
Split/Second: Nigdy mnie nie pukniesz!
Nie patrz na moją tablicę, lecz na ulicę!!!


Zdecydowanie najlepsze to pierwsze i ostatnie. Reszta fajna, ale spodziewałem się lepszych. A moje wam się nie podobało: "Wal śmiało, zbieram na nowy"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2010 o 21:01, Laid_back napisał:

Proponuję za X wstawić 1 sierpnia 2008 :>


[joke mode on]
co tak niedawno :), ja proponuje coś z 07 :), albo najlepiej 05 :P, wtedy to mało osób byłoby zdolnych do odpalenia konkursu :), ale jeszcze lepiej sprawdźmy kto miał konto na "starym" CDP i niech to zależy jeszcze od wpisanych postów minimum 1000 :), a co!, i niech każdy ma podane wszelkie dane osobowe i zaświadczenie o niekaralności z KRK :) [off]

ale jednak przydałoby sie wprowadzenie blokady udziału w konkursach dla kont nowych założonych bezpośrednio po ogłoszeniu konkursu, aby nie było problemu multikont, tylko czy w obecnych realiach jest to możliwe ? cóż, i tak ten kto ma wygrać wygra a szczęściu trzeba pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom :D

Mógłby ktoś z osób, które wygrały podać hasła jakie podali? Tak żebym wiedział jak małe szanse miałem na wygraną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 13:07, kotlecik5 napisał:

Gratuluję zwycięzcom :D

Mógłby ktoś z osób, które wygrały podać hasła jakie podali? Tak żebym wiedział jak małe
szanse miałem na wygraną :P


no przeciez sa w poscie 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow! koszulke zgarnalem! szczerze mowiac nawet nie pamietam, jakie haslo podalem;)

@Grinczar, ciekawe zarzuty... sprawdz moze od kiedy np. moje konto funkcjonuje na gram.pl i potem sie wypowiadaj. ale ze nie wiem, czy da sie zobaczyc date rejestracji, to podpowiem - od momentu uruchomienia serwisu (przeniesione z cdprojektu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mult-kont: to wyzywanie na ich temat już się zrobiło denerwujące ;p. Najbardziej mnie to śmieszy w tego typu konkursach, gdzie trzeba wykazać się inwencją twórczą, więc posty Grinczara mnie śmieszą :P. Bo nawet jeśli byłyby multikonta, to co z tego, skoro tutaj liczy się pomysł?

A samym zwycięzcom gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować