Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

007 minut z nowym Bondem

16 postów w tym temacie

Wygląda całkiem ciekawie. Nie, żeby zapowiadało się rewolucyjnie, ale będę baczniej przyglądał się rozwojowi tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 11:43, karpiu141 napisał:

musze powiedzieć że wkońcu szykuje się nam porzadna produkcja z agentem 007 w roli głównej
:D

Już kiedyś była porządna produkcja z 007 ale to za czasów świetności PS2 gdzie w roli głównej był Sean Connery.
A ten bond no zapowiada się ciekawie ale jeszcze za wcześnie by oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie. Jestem pozytywnie zaskoczony, choć miałem obawy jak BiZZare, które zjadło zęby na grach wyścigowych (m.in. seria PGR) poradzi sobie w grze akcji. Cóż... wygłada na to, że dadzą radę :) Trzymam mocno i kciuki, żeby nie zapeszyć i liczę na drugą w historii UDANĄ grę o przygodach agenta 007 (pierwszą jest niezapomniane Golden Eye, wydane dawno temu na N64).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 11:51, blackdead3 napisał:

> musze powiedzieć że wkońcu szykuje się nam porzadna produkcja z agentem 007 w roli
głównej
> :D
Już kiedyś była porządna produkcja z 007 ale to za czasów świetności PS2 gdzie w roli
głównej był Sean Connery.
A ten bond no zapowiada się ciekawie ale jeszcze za wcześnie by oceniać


Masz pewnie na myśli "From Russia with Love"...A co do tej gry jestem pozytywnie nastawiany jak na razie gra zapowiada się ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 11:43, karpiu141 napisał:

musze powiedzieć że wkońcu szykuje się nam porzadna produkcja z agentem 007 w roli głównej
:D



Póki co trzeba być ostrożnym, bo w zapowiedziach Quantum of Solace też zapowiadało się na porządną produkcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuję się tą serią, ale muszę przyznać, że wygląda to przyzwoicie. Niech tylko poprawią aby samochody nie wybuchały od razu tak jak w 4:39. Tak nie mam zastrzeżeń, poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Już kiedyś była porządna produkcja z 007 ale to za czasów świetności PS2 gdzie w roli głównej był Sean Connery.
A ten bond no zapowiada się ciekawie ale jeszcze za wcześnie by oceniać

zgodzę się z tobą. Co do gry to lepiej niech coś o niej powiedzą bo jeszcze może ulec zmianie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quantum of Solace był dobry więc mam nadzieję, że nowa część będzie miał mniej błędów niż poprzednia część i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekciarsko to wygląda i może nawet się skuszę na wersję PC, ale i tak nie wywołuje takiego wrzenia krwi jak remake GoldenEye, który zadebiutuje pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować