Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Blur 2! Będzie?

20 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2010 o 12:18, Jedimax napisał:

@Lucek faktycznie zachęcająca reklama do zakupu tego produktu w waszym sklepie Oo


A co miał napisać? "Zachęcamy do kupna tej genialnej i niesamowitej gry wyścigowej, której udało się swoją wysoką sprzedażą podbić cały świat". Coś by tutaj raczej nie pasowało o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w dwie gry tą i Split Second i powiem że ta druga jest lepsza w Blur jedynie co jest fajne to chyba tylko markowe auta, a w S/S jest dużo eksplozji, szczerze mówiąc to zdecydowanie wolał bym S/S 2.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO gra jest niesamowita, grywalna jak legendarne Death Rally z AMIGI. BLUR był wypuszczony na rynek w fatalnym okresie... oby nadrobił! Grałem w S/S - fatalny model jazdy i arcy-nudna już po godzinie...Oczywiście moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, czekam zatem z niecierpliwością na Blur 2, jako że jedynka jest najlepsza arcadówką ostatnich czasów, bo niestety S/S (Same/Skrypty) jest mocno przereklamowane i nie daje tyle funu co Blur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie grałem w Blur''a bo mam już poukładaną kolejkę jeżeli chodzi o przechodzenie gier...

Ale co jak co... Robicie dobrą reklamę dla nich i w sumie to dobrze, bo jednak została trochę niedoceniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że stracili czas na tego gównianego blura zamiast zając się na tworzeniu project gotham racing 5 to jeszcze będą pracowac nad 2 częscia tego nudnego gówna ze szklistą grafiką rece opadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zarówno SS jak i Blur są średnie. Niczym mnie te gry nie zachwyciły. Nie wiem czy w ogóle jest sens śledzić informacje na temat drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem Blura był taki iż ludzie po prostu nie byli do niego przekonani. Dopiero teraz z chwilą wypuszczenia dema wielu przekonało się ze popełniło błąd - Gra jest naprawdę świetna (multi !! ta ciągła rywalizacja !) i S/S może buty mu czyścić, a Mod nation to taka troche kreskówkowa pierdółka w stylistyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 12:30, MisioKGB napisał:

A co miał napisać? "Zachęcamy do kupna tej genialnej i niesamowitej gry wyścigowej, której
udało się swoją wysoką sprzedażą podbić cały świat". Coś by tutaj raczej nie pasowało
o.O


Mi bardziej chodziło o to, żeby nic nie pisał i by było git. Nie miałbym się czego czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 15:37, Jedimax napisał:

> A co miał napisać? "Zachęcamy do kupna tej genialnej i niesamowitej gry wyścigowej,
której
> udało się swoją wysoką sprzedażą podbić cały świat". Coś by tutaj raczej nie pasowało

> o.O

Mi bardziej chodziło o to, żeby nic nie pisał i by było git. Nie miałbym się czego czepiać.


Wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blur 2?! Yatta! :D
Że tak powiem - najlepszy duchowy spadkobierca serii Rollcage (IMO)
Kto uważa, że gra jest "be", ten trąbka. xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dobra wiadomość, mam Blura i od czasu do czasu zagram sobie w niego dla relaksu, i jako taka gra spisuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Blur i S/S. Obie gry są świetne! Ukończyłem S/S i było napisane "ciąg dalszy nastąpi", a skoro będzie też kontynuacja Blura, to już wiem na jakie gry czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować