Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze zadecydują o fabule Gears of War 3

18 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2010 o 17:08, Amadeusz047 napisał:

"Twórcy wspomnianego FPS-a ..."
Coś mnie ominęło? Nie przypominam sobie żeby trójka była zapowiadana jako FPS.

FPS jest już umowną nazwą na wszelkie shootery. Nie czepiaj się.

Jestem dumny, że na moją konsolę wyjdzie gra takich twórców. Naprawdę świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te t-shirty to tylko dla Avatarów, jakby były prawdziwe to pewnie bym kupił z przyjemnością. A tak zobaczę, w końcu to szczytny cel.

A co do Carmine'a - aż się łezka w oku kręciła w jedynce i w dwójce jak ginęli przedstawiciele tejże rodziny, dlatego fajnie by było, jakby chociaż w trójce Carmine dotrwał do końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carmine nie jest taką nową postacią. I w jedynce i w dwójce jakiś Carmine z rodu Carmine kitę w imię wyższej sprawy odwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szkoda mi było Carmine''ów. Zwłaszcza tego z dwójki - taki entuzjastyczny, sympatyczny gamoń, który bądź co bądź, miał w sobie coś z bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 17:14, Kretoszczur napisał:

FPS jest już umowną nazwą na wszelkie shootery. Nie czepiaj się.

Girsy to TPS. Co do tematu, "Carmine must die", jak już wszyscy, to wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak facet ma ginąć a nie laska to ja jestem aby zginął :P, jak to mój kumpel mówił gdy chciał pobić swoich wrogów na śmierć w realu "przynajmniej mniej wacków będzie na tym świecie..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~Sniech1

Szkoda, że te t-shirty to tylko dla Avatarów, jakby były prawdziwe to pewnie bym kupił z przyjemnością. A tak zobaczę, w końcu to szczytny cel.

A co do Carmine''a - aż się łezka w oku kręciła w jedynce i w dwójce jak ginęli przedstawiciele tejże rodziny, dlatego fajnie by było, jakby chociaż w trójce Carmine dotrwał do końca. :)

Braci jest łącznie czterech, więc jeden zawsze jest w zapasie ;)

Jakby nie było, ja jestem za tym aby przeżył, najlepiej w jakiś spektakularny sposób ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej postawić wszystkich pod ścianą przed jednoosobowym plutonem egzekucyjnym w postaci gracza?

A może ktoś w M$ rzuci monetą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...]która zapewnia ciężko chorym dzieciom przebywającym w szpitalach zabawki, gry i konsole." To rzeczywiście szczytny cel zamiast zapewnić takim dziecią leczenie, leki itp. to oni im gry kupują nic tylko pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może fajna akcja ale decydowanie o losie bohatera bez zarysu fabuły itp. jest trochę dziwne. Już mogliby dać wybór w samej grze. Poza tym akcja z koszulkami też mogłaby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Carmine w GoW mięśnie stanowiły tylko 40% masy ciała, to oczywiste że musiał umrzeć.
W Gears of War przeżywają tylko pakerzy z Białowieży, a nowy Carmine na takiego wygląda więc niech chłop żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 13:10, Mroczny_Joga napisał:

To rzeczywiście szczytny cel zamiast zapewnić takim dziecią leczenie, leki
itp. to oni im gry kupują nic tylko pogratulować :)


Ale jeśli już są w szpitalu to przecież mają zapewnione leczenie, problem mogą mieć z zabiciem nudy, jeśli nie mogą nic robić prócz leżenia.

Carmine MUSI przeżyć, bo kto będzie opłakiwał 4 Carmine, jak nie on ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż koszulek itp. a zysk na cele charytatywne- wspaniały pomysł aczkolwiek co do decydowania o fabule to do tej koncepcji mam mieszane uczucia gdyż podczas rozgrywki zabraknie tego "elementu zaskoczenia", to trochę tak jak by gracze od początku wiedzieli czy w drugiej części Dom odnajdzie ukochaną żywą czy martwą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować