Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nawet 5 milionów graczy gotowych płacić za sieciowe Call of Duty?

43 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Ponieważ weekend nie może się zacząć zbyt pięknie, mamy coś na podwyższenie ciśnienia. Analityk Mike Hickey twierdzi, że sieciowe płatne Call of Duty może przyciągnąć sporą grupę odbiorców.

Przeczytaj cały tekst "Nawet 5 milionów graczy gotowych płacić za sieciowe Call of Duty?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra... A krowy są różowe...

Jak ktoś będzie płacił wielkie sumy za to żeby pograć w CoD''a to dziękuję... Idę grać w jedynkę... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"koronnych shooterach." wtedy już takie koronne nie będą....:p
jeżeli to wprowadzą to możemy się spodziewać że gracze na wschód od Niemiec nie będą w stanie kupić Kart pre-paid bądź innego syfu przedłużającego abonament....:D
Ba nie jestem analitykiem a mimo to wiem że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie takie newsy, tylko podburzają i tak złą atmosfere z CoDem. Gram szedł troche na brukowe rewiry. Wałkowane to było już z milion razy i będzie tak jak zawsze czyli bez abo wstecz. Co do nowych produkcji raczej też w to wątpie, a opłaceni analitycy z Acivision wszystko powiedzą tylko kiedy zamasz brudną forsą przed ich skąpym nosem. Specjalnie jest podburzany ten temat tylko nad publiczke, żeby ludzie "obdarzeni mniejszym umysłem" mogli się na ten teatrzyk złapać. Równie dobrze dotyczy to uzależnionych od gier. Żal i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jak oni to sobie wyobrażają na konsolach. Na takim X-ie nie dość, że trzeba płacić za Golda to jeszcze osobno trzeba będzie płacić dla Acti? Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w życiu bym nie płacił za grę miesięcznie, nie jestem maniakiem (Totalnym).
Kompletna lekko mylność ze strony graczy, a cwaniactwo ze strony producenta.
Stanowczo NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 00:05, vegost napisał:

Wkurzają mnie takie newsy, tylko podburzają i tak złą atmosfere z CoDem. Gram szedł troche
na brukowe rewiry. Wałkowane to było już z milion razy i będzie tak jak zawsze czyli
bez abo wstecz. Co do nowych produkcji raczej też w to wątpie, a opłaceni analitycy z
Acivision wszystko powiedzą tylko kiedy zamasz brudną forsą przed ich skąpym nosem. Specjalnie
jest podburzany ten temat tylko nad publiczke, żeby ludzie "obdarzeni mniejszym umysłem"
mogli się na ten teatrzyk złapać. Równie dobrze dotyczy to uzależnionych od gier. Żal
i nic wiecej.


Hyhy, exactly

A tak btw, kogo to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 00:25, Nerus87 napisał:

A w życiu bym nie płacił za grę miesięcznie, nie jestem maniakiem (Totalnym).
Kompletna lekko mylność ze strony graczy, a cwaniactwo ze strony producenta.
Stanowczo NIE.


Jaka lekkomyślność ,przecież haracz zawsze w fps istniał ,płacenie za postawienie serwera w cs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby gracze nie płacili za takie rzeczy jak tu czy inne dlc to takie rzeczy byłyby za darmo lub nie byłoby ich proste. To są ludzie których celem jest zarabianie pieniędzy, a nie sprawianie przyjemności graczom. Sprawianie przyjemności to tylko jeden ze sposóbów na robienie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 01:36, AciD_SPUF napisał:

Hmmm!
Praca na stanowisku zawodowego trolla nie brzmi dobrze.
Własnie dla tego takich ludzi nazywa się analitykami.


Dokładnie, nie trzeba być gościem po szkole żeby pracować dla Activision na stanowisku analityka. Wystarczy troche kasy i zero mózgu w głowie :) Aha zapomniałem dodać ze brak wyobrażni w CV to zdecydowany atut w takiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem swego czasu za wowa czy nawet Aiona :)

Ale COD ? Dziekuje postoje, zostaje przy BF w sumie COD tak naprawde skonczył sie na 4 części reszta to tylko marketingowy bullshit i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbyt prymitywna gra (seria stoi w miejscu) by za nia placic regularnie jak za mmo. Kiedys nowe przedmioty (np: miny do cod2 i inne bronie) i mapy robili moderzy za frajer, a teraz na abonament... no coz takie czas. Boje sie ze Hickey moze miec racje i bedzie to niestety rzutowac na inne shootery (ktore tez sie zaczna interesowac abonamentami i przez to szybko poupadaja). No nic, czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować