Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontroler - karabin na PlayStation 3

27 postów w tym temacie

Łeee... Słabawe...

I tak nic nie załatwi pistoletu z PSX, wtedy to się grało... A nie z takim czymś stać przed telewizorem i strzelać do niego... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ludzie już zapomnieli o pistoletach dołączonych np. do ATARI 2600? Sam taki miałem i była zajebista zabawa z rodziną.

@Harpena nie wiem czy wiesz, ale nikt Ci nie każe biegać z tym karabinem. On nawet nie reaguje na bieg :/

@Adversage a ja mogę się z Ciebie nabijać, że kupisz Move. Bo niby czemu Move ok a to nie? Do tego kupujesz jakaś lamerską nakładkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 09:48, TobiAlex napisał:

@Adversage a ja mogę się z Ciebie nabijać, że kupisz Move. Bo niby czemu Move ok a to
nie? Do tego kupujesz jakaś lamerską nakładkę?

Bo z Move miałoby to sens. Poruszanie karabinem i byłoby to odwzorowane na ekranie. A tu musisz to trzymać w bezruchu, do tego jest ogromnej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale padaka. Spalilbym sie ze wstydu skaczac i machając jajami przed Kinectem nie mowiac juz o tym. Chyba mialbym dozywotnio spalone wejscie na imprezy do znajomych gdybym zaproponowal im cokolwiek co jest zwiazanego z ta cala kontrolerową pseudorewolucją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no to bez sensu jest, przeciez to przyciski ma jak normalny pad, nawet sie tym celowac nie da, heh. 200 zl mial by ktos wydac po to zeby mu sie mniej wygodnie gralo, no to tego to sie po sony niespodziewalem i jeszcze ten gosciu ubrany jak zolnierz, wolne zarty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff nie lepiej kupić Move za 129 zeta? albo grać na DS3? Jeśli by mnie ktoś z tym zobaczył to uznano by że już całkiem zbzikowałem:). Zresztą tym się nie da grać w Demon''s Souls. chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 10:34, TobiAlex napisał:

@Kaucz a tu jak jest? ruszasz karabinem, aby się obracać itp.

Zanim sie wypowiesz lepiej dokładnie przeanalizuj co jest pokazane na filmie. Tutaj nie musisz ruszać karabinem, możesz go trzymac w bezruchu ponieważ pełni on rolę "pada" o karabinowatym wyglądzie. btw. twojej poprzedniej wypowiedzi, wolę move, gdyż jest 100x bardziej zaawansowany razem ze swoją "badziewną nakładką" jak to nazwałeś, od tego "karabinu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik zabił mnie śmiechem, równie dobrze mogliby wyprodukować gumową kaczkę ze spustem już nie powiem gdzie, efekt byłby ten sam bo po cholerę ci karabin którym w ogóle nie możesz celować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować