Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II - premiera (+ zdjęcia!)

41 postów w tym temacie

Wbrew swoim oczekiwanią, zamówiłem w empiku swój egzemplarz, lecz niestety mimo starań gra gości już we wspomnianym sklepie na półkach a raczej jego ksero kopia, to ja swojego jeszcze nie otrzymałem. Odpowiedz pana z punkt info było najlepsza: "StarCrafta 2 powinien dotrzeć do pana pod koniec tygodnia" Kpina ? Chyba czas złożyc skarge do Blizzarda i do szefostwa empiku. Jeden dzień można przeboleć ale nie 5 dni. Polska - kraj nieróbstwa :)

Co do newa, gratuluje wszystkim tym którzy mają w łapkach swoje kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ta gra, co kosztuje 230zł na PC? Buahaha.. tępaki... ciekawe kto to kupi. Nawet dla zasady nie powinno się tego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że u nas w Polsce coś z tą premierą kiepsko... byłem po 12 w Sferisie w galerii mokotów - a pan za kasą rozłożył ręce - kolekcjonerskie jeszcze nie dotarły - podał mi numer do Gram.pl, dzwonię, i nikt nie odbiera...
Nieładnie panowie, nieładnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 13:55, Sponsi napisał:

To ta gra, co kosztuje 230zł na PC? Buahaha.. tępaki... ciekawe kto to kupi. Nawet dla
zasady nie powinno się tego kupić.

A niby czemu? Gry na konsole też sotją 200zł i nikt nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 13:55, Sponsi napisał:

To ta gra, co kosztuje 230zł na PC? Buahaha.. tępaki... ciekawe kto to kupi. Nawet dla
zasady nie powinno się tego kupić.


Tylko wypada powiedzieć no comment... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 13:55, Sponsi napisał:

To ta gra, co kosztuje 230zł na PC? Buahaha..


klucze na allegro sa po 149, sciagasz gre od blizzarda i podajesz klucz na koncie - masz pelna gre. Przestan bredzic z 230 pln...

Dnia 27.07.2010 o 13:55, Sponsi napisał:

tępaki...


mowisz o sobie ? czy poprostu obrazasz wszystkich ktorzy kupili ? No tak, kazdy kto wydaje pieniadze inaczej niz Ty to tepak - zapomnialem.

Dnia 27.07.2010 o 13:55, Sponsi napisał:

ciekawe kto to kupi.


stawiam, ze fani klasycznych rtsow no i maniacy multi sc1 (kupuja gre na setki godzin zabawy)

Dnia 27.07.2010 o 13:55, Sponsi napisał:

Nawet dla
zasady nie powinno się tego kupić.


dla zasady nie powinno sie czytac Twojego belkotu, zazdrosc nie pozwala Ci logicznie myslec i bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 13:55, Sponsi napisał:

To ta gra, co kosztuje 230zł na PC?


Nie 230 tylko 199, a w wielu miejscach mozna znalezc promocje, dzieki ktorym cena jest jeszcze nizsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 13:56, hunter353 napisał:

Szkoda tylko, że u nas w Polsce coś z tą premierą kiepsko... byłem po 12 w Sferisie w
galerii mokotów - a pan za kasą rozłożył ręce - kolekcjonerskie jeszcze nie dotarły -
podał mi numer do Gram.pl, dzwonię, i nikt nie odbiera...


U mnie to samo - salon sferis na Dolnej, do tej pory nic nie dotarło. Po to płacę z góry, żeby móc sobie spokojnie pograć w dniu premiery. W komputroniku kopie gry już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś najważniejsza growa premiera roku, bez głośnych imprez o północy nie mogło się obyć. Szkoda, że w Polsce było dość kiepsko pod tym względem. Natomiast bardzo dobrze tak Amerykanom, że otrzymali grę jako jedni z ostatnich, zawsze i wszystko powinni dostawać jako ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że przeszedłem na ciemną, konsolowa stronę i wymagam teraz, aby gry tworzyć pod mój sprzęt ;).
Gdyby nie to, grałbym już w SC2, zapomniawszy o całym świecie :). Wielka szkoda, ale i w sumie mała strata, bo gra nie ucieknie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie ma chyba gracza, który nie zdawałby sobie sprawy, że dziś jest Ten Dzień."........ ??? Jak to nie ma? Ja jestem. I lata mi ta gierka. Lata mi też business Blizzarda. Prawie 2 stówy wydać za gierczydło to trzeba mieć coś nie po kolei. Bo ktoś ma też chyba nie po kolei ustalając TAKĄ idiotyczną cenę. Przeczekać kilka miesięcy i będzie za mniej niż 50 zł. Bo wyjdzie na to, że to żadna rewelacja a za nazwę Blizzard nie warto przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stek głupot... kupować nie musisz, ale wypisywać takich farmazonów też nie. Betatesty trwają już długo i jednak ludzie stwierdzili, że to jest rewelacja. Wyniki sprzedaży to poprą, Polska jest biedna, w bogatszych krajach cena gry wcale nie szokuje, a i u nas ta gra znajdzie wielu odbiorców.
A cena nie będzie szybko spadała, powinieneś to wiedzieć skoro tak zdecydowanie się wypowiadasz o Blizzardzie. Oni mają taką politykę cenową.

ps. jednak zdajesz sobie sprawę, skoro tu piszesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się tak nie chciało stać i czekać...
26 lipca zamówiłem w keye.pl sam klucz (147PLN) spora oszczędność na fizycznej kopi, przez noc ściągnąłem klienta a 27 o 11 miałem już klucz zarejestrowany i logowałem się do Starcraft''a 2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować