Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2011 o 16:04, Crew_900 napisał:

no nieźle. A już chciałem zamawiać battlefield`a . Ehh co począć ? Nie mam zamiaru instalować
g*wna które będzie obserwowało i wysyłało moje dane innym.

Już masz ze dwa "szpaje" z innych gier, więc nie musisz się aż tak bardzo przejmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się przejmujecie... Macie jakieś ważne dokumenty na dysku lub coś? Nawet jak tak, to oni nie będą tego wykorzystywać...

Ja i tak kupię BF''a nawet jak będą chcieli moje nagie zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "wykradania" naszych danych- według mnie jest to bardzo nie fair w stosunku do graczy. Nie znam się na prawie, ale jak zgadzamy się na umowę to pewnie jest niby wszystko ok. Jednak jest to umowa jakby wymuszona, bo inaczej nie zagrasz. Wydawcy powinni jednak dać nam wybór czy chcemy komuś oddawać spis naszych programów, gier, przeglądanych stron. Jednak w dobie Internetu takie coś jest niemożliwe.
Szkoda, bo przez takie coś jakoś nie dziwię się teoriom powszechnego spisku, bo jak wszędzie jest jakiś haczyk to komu ufać?
Takie refleksje.
@Sericulum- jakoś w to nie wierzę, jakby nie chcieli tego wykorzystać to po co zbierać takie dane? Dla zabawy? Szkoda kasy i wysiłku.
A ważne dokumenty- owszem, wszystko co prywatne powinno być ważne. Szkoda, że "prywatność" zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 17:37, Radekl2 napisał:

Co do "wykradania" naszych danych- według mnie jest to bardzo nie fair w stosunku do
graczy. Nie znam się na prawie, ale jak zgadzamy się na umowę to pewnie jest niby wszystko
ok. Jednak jest to umowa jakby wymuszona, bo inaczej nie zagrasz. Wydawcy powinni jednak

Zdajesz sobie sprawę, że taka umowa to zwykły standardowy bełkot, żeby zabezpieczyć się przed każdym możliwym pozwem.
Np. poznanie spisu programów przez EA. Taki PB musi wiedzieć co jest zainstalowane/działa, aby blokować cheaty. Inaczej się nie da. Origin musi wyszukać czy gra, którą masz na koncie jest zainstalowana itd. itd.

Treść przed zmianą:

You agree that EA may collect, use, store and transmit technical and related information that identifies your computer (including the Internet Protocol Address), operating system, Application usage (including but not limited to successful installation and/or removal), software, software usage and peripheral hardware, that may be gathered periodically to facilitate the provision of software updates, dynamically served content, product support and other services to you, including online services. EA may also use this information combined with personal information for marketing purposes and to improve our products and services. We may also share that data with our third party service providers in a form that does not personally identify you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawniej bez tego wszystko działało, ale prawda- to było dawniej :)
Ja nie mówię, że to nie jest potrzebne, gdyby było to po co takie szopki urządzać?
Po prostu mi się trochę to nie podoba, nie podobają mi się również programy typu np. Origin, Steam (nie kwestionuję ich użyteczności, ale po co tyle tego). Niedługo każdy wydawca będzie miał swój "niezbędny" program do uruchomienia gry. Mogliby tyle dla graczy zrobić i upchać jakoś to w jednym Steamie, czy czymś innym (nie wiem, serwery połączyć, żeby się to nie wieszało).
Nie orientuję się w prawie zbyt dobrze, w metodach działań takich firm, czy programów, dlatego tak tylko sobie piszę.
Kupujcie co chcecie- ja też tak zrobię, a przed tym już się nie uchronimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 20:45, Crew_900 napisał:

Podobno jakiś patch szykuje się do BC2

Tak :D.
Kto by się spodziewał, że DICE mając na karku Battlefield''a 3, zrobi jeszcze jednego patch''a dla Bad Company 2. Co prawda patch jest nieoficjalny oraz w wersji BETA i każdy z nas instaluje go na własną odpowiedzialność, ale zawsze to coś.



Łatka waży 2,6GB i może zainstalować ją każdy z nas, kto posiada BC2 non-steam. Haczyk? Haczyk jest taki, że obecnie tego patch''a wspiera "kilka" serwerów.

A o to jego lista zmian:



- usunięto "wycieki" pamięci RAM

- usunięto zawieszanie się gry, podczas gdy wyświetlało się zbyt wiele obiektów (wysokie detale, większy FOV lub w trybie wielu monitorów)

- okno czatu nie powoduje już laga

- wielkość oraz czas wyświetlania się okna z czatem, można teraz zmienić w pliku settings.ini

- clantag gracza jest teraz zapamiętywany podczas auto-logowania

- limit na baner url został podniesiony do 252 znaków

- SecuROM wrapper został usuniety z wersji non-steam

- dodano drobne usprawnienia wydajności

- zredukowano rubberbanding (lagi) na serwerach z 24 graczami



Daty ukazania się finalnego patch''a, niestety nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 12:35, MiSiU3112 napisał:

Gameplay z Caspian Border:

Łee myślałem, że jakiś nowy gejmplaj. Kilka nowych scen, więcej latania, to właśnie chciałem zobaczyć. Na starcie będę się bawić w pilota, to pewne :). Premiera coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 22:10, filip1-1 napisał:

Panowie/Panie wiadomo coś już o becie Battlefield 3 ? Będzie ona otwarta dla wszystkich
?



chcialem zadac to samo pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 22:10, filip1-1 napisał:

Panowie/Panie wiadomo coś już o becie Battlefield 3 ? Będzie ona otwarta dla wszystkich
?


Otwarta dla wszystkich, ale 2 dni przed premierą tej otwartej bety będzie zamknięta dla posiadaczy MoHa Tier1. Tyle że do premiery open bety (której chyba nie potwierdzono) trzeba doliczyć z 2 dni, bo bydło rzuci się mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Od jakichś... dwóch miesięcy wiadomo że będzie otwarta beta we wrześniu. Ciekawe ile jeszcze razy ktoś zada to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 16:38, Henrar napisał:

Czyli 12h kampanii było czystą bujdą.

Co prawda to trochę cios, ale porównywalny do ugryzienia komara. Dla mnie kampanii dla jednego gracza mogłoby w ogóle nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 17:58, Mr_Void napisał:

Siema mam pytanie czy wejdzie mi battlefield 3?
Procesor:AMD Athlon II X4 640 3.0 Ghz
4GB RAM
ATI Radeon HD6770


Nie da rady, wszystko do wymiany. Procesor zmień na Core i7 2600K i podkręć do przynajmniej 5GHz. Grafikę to Geforce GTX590 musisz mieć przynajmniej, i to w quad SLI. Ramu też zdecydowanie za mało, do tej gry tak z 32GB powinno starczyć, ale nie obiecuję.

I taki zestaw powinien przyjąć BFa 3 na minimalno-średnich, ale nie twierdzę, że nie będzie cięć.

Kiedy się skończą te pytania ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować