Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2011 o 21:55, The_Tau napisał:

Jak grałem w BF2 to nie bardzo mi przeszkadzali...


Ale bardziej niż w BFBC2. W BF2 akurat nie grałem dużo ale wciąż.
Tak jak powiedziałem: trzeba zbalansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

No ładnie się zapowiada. Grafa jest bardzo ładna i wszystko jest ok. Co prawda nie wiem czy zrobi taką furorę jak Bad Company 2 - fani mogą oczekiwać czegoś wielkiego i może się to minąć z ich marzeniami.

Mi tam się osobiście podoba i mam nadzieję, że im wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 18:40, Shinigami napisał:


O, to jest już nowe i całkiem fajne. Można zobaczyć w akcji animację czołgania (całkiem dobrze wykonaną zresztą) i zawalanie budynku (niestety tylko singlowy skrypt). Pod koniec widzimy też widok z czołgu i z kokpitu myśliwca.

Reasumując: DAJCIE MI JUŻ TĘ GRĘ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z obsługą Visty, panowie? Bo doszły mnie słuchy, że gra może jej nie wspierać i trzeba będzie się przesiąść na 7, co nie jest mi na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:30, sylwasss napisał:

Jak z obsługą Visty, panowie? Bo doszły mnie słuchy, że gra może jej nie wspierać i trzeba
będzie się przesiąść na 7, co nie jest mi na rękę.

Pierwsze słyszę. Gra na pewno ma nie wspierać XP, ale na Viscie powinna działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:30, sylwasss napisał:

Jak z obsługą Visty, panowie? Bo doszły mnie słuchy, że gra może jej nie wspierać i trzeba
będzie się przesiąść na 7, co nie jest mi na rękę.


Na pewno zadziała na Viście, 32- i 64-bitowej. Ludzie mówiący, że gra zadziała tylko na Win7 to ci, którzy chcą pokazać swoje oburzenie brakiem wsparcia dla XP przedstawianiem podkoloryzowanych informacji. Już wielu takich czytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 18:40, Shinigami napisał:

Tutaj jest coś nowego

Oo! Dzięki wielkie :), na YT kasują ten materiał. Pomimo bardzo słabej jakości bardzo mi się to podoba, this is win!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 21:17, Damianuss1 napisał:

>


Kasują ten materiał ,bo chcą co pewien czas udostępniać kolejne części z prezentacji. Szkoda, ze od razu całej nie dają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie Vista i 7,a takich kart graficznych obsługujących DX 11 nie ma zbyt wiele graczy, musi działać pod DX 10 ;) Za to 9 nie będzie wspierać,bo to jest system XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 20:02, bobobo napisał:

Skoro będzie Vista i 7,a takich kart graficznych obsługujących DX 11 nie ma zbyt wiele
graczy, musi działać pod DX 10 ;) Za to 9 nie będzie wspierać,bo to jest system XP.


Hmm, ale jak mam zamawiać preordera, to wolę dokładniejszą informację. :(

Nikt z DICE/EA nie wypowiedział się na ten temat? I czy "brak wsparcia" oznacza, że "NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ I JUŻ", czy "może zadziała, może nie, nas to nie interesuje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 21:29, Feallan napisał:

Nikt z DICE/EA nie wypowiedział się na ten temat? I czy "brak wsparcia" oznacza, że "NIE
BĘDZIE DZIAŁAĆ I JUŻ", czy "może zadziała, może nie, nas to nie interesuje"?


Nie będzie działać na DX9 (i co za tym idzie na XP) i już! DICE oficjalnie to potwierdziło i pomimo hejtu ze strony lamu... właścicieli XP-ka (:P) nie zmieniło stanowiska. To oficjalna informacja. Grę uruchomią tylko właściciele systemu z dostępnym DX10 i nie będzie można tego zmienić.

Zresztą masz newsa: http://www.gram.pl/news_8QrrG,i0_Battlefield_3_nie_dla_uzytkownikow_Windows_XP.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 21:53, Feallan napisał:

Czy jeśli mam system 64 bitowy, ale kartę zgodną tylko z DX10, to będzie działać?


"Bitowość" systemu nie ma znaczenia. Gra NIE zadziała na XP 32/64, ale zadziała na Viście 32/64 i W7 32/64. Karta zgodna z DX10 nie użyje go w żadnej wersji XP-ka.

Jeśli nie o to chodziło, to nie rozumiem pytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może tak. Pod jaką wersję DirectX jest robiony BF3? DX 10, czy DX 11? Bo słyszałem, że będzie z DX11 KORZYSTAŁ, ale nie wiem czy będzie go WYMAGAŁ. Moja karta obsługuje tylko DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 10:51, Feallan napisał:

To może tak. Pod jaką wersję DirectX jest robiony BF3? DX 10, czy DX 11? Bo słyszałem,
że będzie z DX11 KORZYSTAŁ, ale nie wiem czy będzie go WYMAGAŁ. Moja karta obsługuje
tylko DX10.


Człowieku, gra nie będzie obsługiwać jedynie DX9, więc możesz być spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować