Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2011 o 18:33, Hell_Knight napisał:

No wiem, tylko że w BC2 jest to różnica 8 graczy a w BF3 będzie to 40.

Niestety, trzeba poczekać na kolejną generację konsol, która udźwignie tyle luda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:39, Damianuss1 napisał:

> No wiem, tylko że w BC2 jest to różnica 8 graczy a w BF3 będzie to 40.
Niestety, trzeba poczekać na kolejną generację konsol, która udźwignie tyle luda :).


Ehh, szkoda trochę. No ale wolę X360 niż wypasionego kompa za którego muszę dać 3-4 razy tyle co za konsole.
Ciekawi mnie jak będzie wyglądała sprawa z jetami. Nie grałem w BF2 ale wydaje mi się że to trochę przesada wprowadzać je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:42, Hell_Knight napisał:

Ehh, szkoda trochę. No ale wolę X360 niż wypasionego kompa za którego muszę dać 3-4 razy
tyle co za konsole.

Też się już o tym przekonałem :P. Na konsoli gra mi się lepiej.

Dnia 17.03.2011 o 18:42, Hell_Knight napisał:

Ciekawi mnie jak będzie wyglądała sprawa z jetami. Nie grałem w BF2 ale wydaje mi się
że to trochę przesada wprowadzać je.

Hmm, a co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2011 o 18:46, Damianuss1 napisał:

Też się już o tym przekonałem :P. Na konsoli gra mi się lepiej.


PS3 czy klocek?

Dnia 17.03.2011 o 18:46, Damianuss1 napisał:

Hmm, a co to takiego?


Jety to są odrzutowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:47, Hell_Knight napisał:

PS3 czy klocek?

Klocek :), Damiano131.

Dnia 17.03.2011 o 18:47, Hell_Knight napisał:

Jety to są odrzutowce :)

Ahh, no tak. Czy ja wiem przesada. Im więcej tym lepiej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2011 o 18:49, Damianuss1 napisał:

Klocek :), Damiano131.


oMghAx404 :D

Dnia 17.03.2011 o 18:49, Damianuss1 napisał:

Ahh, no tak. Czy ja wiem przesada. Im więcej tym lepiej :D.


Na filmikach z BF2 widziałem że zestrzelenie jeta z ziemi jest prawie nie możliwe, równą walkę może z nim drugi jet nawiązać. Może być ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:51, Hell_Knight napisał:

Na filmikach z BF2 widziałem że zestrzelenie jeta z ziemi jest prawie nie możliwe, równą
walkę może z nim drugi jet nawiązać. Może być ciekawie


Jest możliwe, ale trzeba wyczekać na odpowiedni moment. Poza tym w BF2 "specjaliści" od samolotów wykręcili już taki poziom, że początkujący nie ma z nimi praktycznie szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:50, Hell_Knight napisał:

Mówisz o poziomie latania czy niszczenia samolotów z ziemi?


O poziomie latania. Jak nie masz joysticka, to nawet nie ma sensu pchać się do samolotów. Dodatkowo, jeśli nie potrafisz latać, to momentalnie zostajesz wyszydzony, bo czasami od sprawnego pilota zależy zwycięstwo całej drużyny. To samo tyczy się helikopterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą tylko myśliwce - jednoosobowe czy też "wsparcia naziemnego"- dwuosobowe. Bo ten drugi był od uzbrojenia przeciwnaziemnego i miałem wielki fan siedzieć na jego miejscu z dobrym pilotem w BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze zostawia zaje***** model latania z BC2 ale co prawda przydalo by sie wzmocnic troche ptaszki np lepszym pancerzem,lot powyzej 3 minut w bc2 jest praktycznie niemozliwy.Najlepszym wyjsciem byłby powrot do rakiet ziemia-powietrze i wabikow,a nie porozrzucanie "minigunow" po mapie ktore poprostu dziurawia heli w kilka sekund i praktycznie jedynym sposobem zachowania zycia w takiej sytuacji jest krzykniecie geronimooooo i nadzieja ze nie spadnie sie na lufe czolgu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 17:21, szaryczlowiek napisał:

Mam nadzieje ze zostawia zaje***** model latania z BC2 ale co prawda przydalo by sie
wzmocnic troche ptaszki np lepszym pancerzem,lot powyzej 3 minut w bc2 jest praktycznie
niemozliwy.Najlepszym wyjsciem byłby powrot do rakiet ziemia-powietrze i wabikow,a nie
porozrzucanie "minigunow" po mapie ktore poprostu dziurawia heli w kilka sekund i praktycznie
jedynym sposobem zachowania zycia w takiej sytuacji jest krzykniecie geronimooooo i nadzieja
ze nie spadnie sie na lufe czolgu;)


Ale pomyśl jak w BC2 silne są śmigłowce. Nieraz nie daję już rady jak taki Apache czy inny Havoc rape''uje bazę tak że nie można się odrodzić spokojnie. Poza tym trochę przesadzasz, heli nie jest taki łatwy do zniszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 17:55, Hell_Knight napisał:

Ale pomyśl jak w BC2 silne są śmigłowce. Nieraz nie daję już rady jak taki Apache czy
inny Havoc rape''uje bazę tak że nie można się odrodzić spokojnie. Poza tym trochę przesadzasz,
heli nie jest taki łatwy do zniszczenia ;)



Zalezy na jakiej mapie,np na port valdez w goraczce dobry pilot+strzelec sieja spustoszenie ale juz np na heavy metal malo kto w ogole mysli o tym zeby wsiasc do heli bo wie jak to sie konczy.W ogole to przydalo by sie automatyczne naprawianie przy miejscu startowym jak to bylo w BF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 17:21, szaryczlowiek napisał:

Mam nadzieje ze zostawia zaje***** model latania z BC2 ale co prawda przydalo by sie
wzmocnic troche ptaszki np lepszym pancerzem,lot powyzej 3 minut w bc2 jest praktycznie
niemozliwy.Najlepszym wyjsciem byłby powrot do rakiet ziemia-powietrze i wabikow,a nie
porozrzucanie "minigunow" po mapie ktore poprostu dziurawia heli w kilka sekund i praktycznie
jedynym sposobem zachowania zycia w takiej sytuacji jest krzykniecie geronimooooo i nadzieja
ze nie spadnie sie na lufe czolgu;)


Model latania, jak i jazdy w grach z tej serii zawsze był na poziomie, więc nie ma się raczej o co martwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:42, Hell_Knight napisał:

> > No wiem, tylko że w BC2 jest to różnica 8 graczy a w BF3 będzie to 40.
> Niestety, trzeba poczekać na kolejną generację konsol, która udźwignie tyle luda
:).

Ehh, szkoda trochę. No ale wolę X360 niż wypasionego kompa za którego muszę dać 3-4 razy
tyle co za konsole.
Ciekawi mnie jak będzie wyglądała sprawa z jetami. Nie grałem w BF2 ale wydaje mi się
że to trochę przesada wprowadzać je.

Bron boze sszytkie rodzaje pojazdow a zwlaszca samoloty powinne powrocic ktos kto nie gral w bf2 nie wie o czym mowie to wielka sila ognia ale nie jest nie zniszczalna -praktyka, pozwala dac wsparcie silnym ogniem i do tego w szybki sposob, a to prawda ze do samolotu trzeba bylo miec joya bo inaczej nie pograles.
duze mapy duzo pojazdow super rozgrywka. Juz sie nie moge doczekac. :) mogli by dac jakies EK wreszcie tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:14, Hell_Knight napisał:

> W nowym cdaction jest opisany pieknie i wiadomo napewno ze lezenie i czolganie wraca.
Jak dla mnie to mogło by go nie być. Może nie jest to realistyczne ale przynajmniej snajperzy
nie mają takiej przewagi i nie muszę strzelać do trupów "na wszelki wypadek"

Nie było mi dane zagrać w pierwszą część battlefield bad company, ale po samej drugiej części tej gry na PC odniosłem wrażenie, że seria "bad company" jest serią skonsolowaną i to właśnie przez konsole usunięto w niej funkcje czołgania, którą np. w Battlefield 2 bardzo fajnie zrobili, grałem w bf2+js ponad dziewięćset godzin i nawet przez myśl mi nie przeszło strzelać do trupów "na wszelki wypadek", tak dobrze tą funkcję zrobili. Ogółem to cieszy mnie fakt, że BF3 zapowiada się bardziej jak na symulator pola walki niż na arcade''y shooter. Grę na pewno kupię, ale interesuje mnie jeszcze jedna informacja na temat tej części, czy będzie filtr serwerów z wyborem map bez pojazdów? byłoby fajnie, jakby w tej części nie okroili tej funkcji tak jak to zrobili w BFBC2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 08:13, doflamingo napisał:

>


Tylko, że w BC2 to od trybu, nie od mapy zależy czy pojazdy są. Więc wystarczy wybrać tryb bez pojazdów jak ci one przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 08:41, Ecko09 napisał:

Tylko, że w BC2 to od trybu, nie od mapy zależy czy pojazdy są. Więc wystarczy wybrać
tryb bez pojazdów jak ci one przeszkadzają.



A nie prawda,sa rozne mapy i tryby specjalnie zrobione tylko dla piechoty i wcale nie trzeba grac w goraczke druzynowa czy team deatchmatch zeby grac bez pojazdow.A samego filtru do wylaczenia pojazdow w jakim kolwiek trybie i na jakiej kolwiek mapie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, mam pytanko. Otóż zamierzam zakupić plastation 3 i mam pytanie.
Czy na ps3 da się grać(znaczy wiem że się da, ale czy gra się równie przyjemnie co na kompie) w strzelanki czy raczej na pc??? No bo nie jestem pewny co do tego czy Battlefield 3 kopśnie na moim kompie. A więc czy nastawić się na battlefield 3 na ps3 czy na pc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować