Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Takie małe pytanko :) Wie ktoś może jak zniszczyć antenę na mapie Kaspijska Granica ? :) Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Wkurzający snajperzy tam siedzą, a chciałbym im sprawić taką niespodziankę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 21:55, Ashmir napisał:

> Antenki się nie zniszczy, ona sama się wali pod koniec mapy.

Jesteś pewien ?


Potwierdzam, 100% pewności. Przy 10 albo kilkunastu ticketach się rozpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś ogarnięty, chętny do komunikatywnej i kooperacyjnej gry? Nie w sensie trybu co-op, ale po prostu na serwerach rush/conquest large?
Przestało mnie już bawić bieganie w tłumie samotników i pograłbym nieco ambitniej.
Na PeCetowym battlelogu jestem jako Tarades.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 01:43, Snake08 napisał:

Jest tu ktoś ogarnięty, chętny do komunikatywnej i kooperacyjnej gry? Nie w sensie trybu
co-op, ale po prostu na serwerach rush/conquest large?
Przestało mnie już bawić bieganie w tłumie samotników i pograłbym nieco ambitniej.
Na PeCetowym battlelogu jestem jako Tarades.

Moje gg masz w gramsajcie, mamy kilkuosobową ekipę z serwerem TS. Grywamy nie tylko w BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś do kurwy nędzy wytłumaczyć, jak to sie dzieje, że jade sobie czołgiem i bam nagle ginę. Dla pojazdu zero obrażeń, tylko ja tracę całę. Po czym nagle wyskakuje z krzaków cieć co niby mnie zabił i podpierdala czołg. Dla mnie śmierdzi to hackiem na kilometr. Wkurwiło mnie parę takich akcji dziś i stwierdziłem, że **** mam na dziś dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Rozumiem zdenerwowanie, ale trochę opanowania by się przydało jednak, przynajmniej na forum. Co to tematu to najprawdopodobniej trafiłeś na cheatera z wallhackiem, przez co trafiał Ciebie, a nie czołg. Na 100% pewny nie jestem, bo mam niski level w grze i mało sprzętu, ale wątpię by była jakaś broń umożliwiająca zabicie pasażera bez uszkadzania pojazdu (czołgu), nigdy czegoś takiego na serwerze nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 16:56, Wszystkozajete napisał:

Rozumiem zdenerwowanie, ale trochę opanowania by się przydało jednak, przynajmniej na
forum. Co to tematu to najprawdopodobniej trafiłeś na cheatera z wallhackiem, przez co
trafiał Ciebie, a nie czołg. Na 100% pewny nie jestem, bo mam niski level w grze i mało
sprzętu, ale wątpię by była jakaś broń umożliwiająca zabicie pasażera bez uszkadzania
pojazdu (czołgu), nigdy czegoś takiego na serwerze nie spotkałem.


Sry, ale troszkę zly dzień + miast odprężenie przy BF3 musiałem się wpierw użerać na paru serwach z noobami w teamie (pół teamu stoi w bazie i strzela do siebie czekając na samolot, a przeciwnik też sie nudzi, nie ma sensu w tym wypadku gra po żadnej stronie, pozostaje tylko zmiana serwa, a to trwa), a na dobitkę jeszcze trafił się mi gościu od zabijania kierowcy czołgu, rzekomo z karabinu... Już pomijam, że po drodze ktoś mnie zabił strzelając przez płot i mur (przynajmniej tak wskazywał killcam), ot jednorazowy incydent i kolejny bug (dotknął mnie drugi raz), który wystąpi, gdy w tej samej chwili jesteś revived i dostajesz spawna - gracz żyje, ale nie może nic robić, menu od spawnów nie da się znieść, a pozostaje tylko wyjście z serwa i znów marnotrwastwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwy posiadacz BF3. Tylko, że... Battlelog in Progress. Znowu jakiś update?! Jak często takie coś jest? Pograłem sobie z 2h- nieźle się gra. Tylko się zastanawiam, czy kupić Back to Karkand jak będę miał wyższy lvl, czy zakupić teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 16:31, vonArnold napisał:

Może mi ktoś do kurwy nędzy wytłumaczyć, jak to sie dzieje, że jade sobie czołgiem i
bam nagle ginę. Dla pojazdu zero obrażeń, tylko ja tracę całę. Po czym nagle wyskakuje
z krzaków cieć co niby mnie zabił i podpierdala czołg. Dla mnie śmierdzi to hackiem na
kilometr. Wkurwiło mnie parę takich akcji dziś i stwierdziłem, że **** mam na dziś dosyć...

cheat o nazwie instant kill, w skrócie kula która trafi zawsze zabija, moja rada wyjdź i zaraportuj.

@up
Ba update, mega update dużo zmian. http://www.youtube.com/watch?v=ifY_54K20WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku że admini serwerów na BF3 to jakieś niedorobione i niedorozwinięta dzieciarnia, któa dostała kieszonkowe od tatusia bądź mamusi i kupiła sobie serwer. Wywalili mnie z 3 serwerów za rzekomy SK choć byłem na środku mapki. Nosz kurde szlag by trafił, takie ładne staty miałem i wszystko poszło się "smażyć"
Pewnie dlatego zostałem wywalony bo zabiłem biednego adminka któremu to przeszkodziłem w nabiciu rekordu ze sniperki jeśli chodzi o killa. Koleś na FireStormie siedział na polach naftowych w samym rogu przy końcu mapki ze spawndikonem no i miał pecha bo ktoś go zaznaczył a ja go sobie dobiłem "czołgiem no i sobie biedaczysko nie postrzelało :)
Utwierdzam się w przekonaniu że połowa bydła która gra w tą gre to nie weterani BFa tylko chamstwo które napłyneło jak żywe G**** z COD.
Do tego na każdym serwie wyzwiska w stylu "NOOB(i tu rodzaj broni z któreej zabiłeś) zdażało się że kolesie wyzwywali od KNIFE NOOB bo zabiłem go z kosy, dotego dochodzi M9 NooB, i każda broń która według gawędzi jest noobska. Utarło się że tylko pół autoamty$autoamyty to nie noobkska broń i jak ktoś używa coś innego to zaraz płakanie na ogólnym NOOOOOOOOOOOOOOOB
Nie daj boże jak grasz na polskich serwerach albo jak trafisz na polaczka...matko święta co to się azaczyna dziać, bo biednego dzieciaka bądź przysłowiowego PROSKILLOWCA których to w każdej grze typu FPS jest od GROMA, którzy to ustalają zasady czym, jak, i gdzie powinieneś grać zaczynie sypać kur*** to wtedy nie wiem czy jestem w grze czy na jakimś spędzie bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
niedawno skusiłem się na zakup BF, ale teraz napotykam jakieś dziwne problemy. Otóż zainstalowałem sobie grę, pologowałem się na wszystkich śmisznych battlelogach, orginach i innych gadżetach EA, wszystko ładnie pięknie, więc gdzie problem? Otóż dajmy na to, że chcę sobie zagrać w kampanie, klikam ikonkę włącza się strona z battlelogiem (jakby normalne menu nie mogło) i klikam w widoczny żółty przycisk "Kampania". Wyskakuje komunikat z orgina że gra się uruchamia, w battlelogu pokazuje się menadżer jednak informacja tam pokazuje wciąż informacje "Initializing"..

I tu moje pytanko.. Co z tym można zrobić? Bo wychodzi na to że gra się zwyczajnie nie chce włączyć.

P.S. Raz się włączyła, zaraz po reinstalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo problem rozwiązał się gdy zainstalowałem najnowsze sterowniki pod BF3. Jeżeli nie inst.też ci radze powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 01:48, hans_olo napisał:

> Jest tu ktoś ogarnięty, chętny do komunikatywnej i kooperacyjnej gry? Nie w sensie
trybu
> co-op, ale po prostu na serwerach rush/conquest large?
> Przestało mnie już bawić bieganie w tłumie samotników i pograłbym nieco ambitniej.

> Na PeCetowym battlelogu jestem jako Tarades.
Moje gg masz w gramsajcie, mamy kilkuosobową ekipę z serwerem TS. Grywamy nie tylko w
BF.

Też jestem chętny razem z bralo mój nr gg 2755554 luk_18pl mój nik na battlelogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 13:00, Bralo napisał:

Miałem to samo problem rozwiązał się gdy zainstalowałem najnowsze sterowniki pod BF3.
Jeżeli nie inst.też ci radze powinno pomóc.



Sterowniki tj. grafika itd. głównie? czy też z strony coś trzeba dociągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 15:36, namiary_znane napisał:

> Miałem to samo problem rozwiązał się gdy zainstalowałem najnowsze sterowniki pod
BF3.
> Jeżeli nie inst.też ci radze powinno pomóc.
>


Sterowniki tj. grafika itd. głównie? czy też z strony coś trzeba dociągnąć?

Tylko sterowniki do karty graf. Najlepiej ściągnij ze strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio niegrałem w BF3 i jeszcze niepobierałem aktualizacji z DLC (mam edycję limitowaną). Czy jeśli przerwę pobieranie patcha np. w 1/3 to utracę te dane i będę je musiał pobierać od nowa? Mam (żeby nie mówić brzydko) bardzo kiepskiego neta.

@Kamilson914 być może BF3 jest zablokowany przez zaporę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować