Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2012 o 12:09, DarkWolf_PL napisał:

Gdy pojazd jest pusty automatycznie go naprawiasz.

Amtrac jest mobilnym spawnem, który NIGDY nie jest pusty.
Spróbuj wejść do niego, gdy nikogo w nim nie ma Rosjaninem, propsy, jak Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 13:08, sliski_wojtas napisał:

Witam :) Może mi ktoś powiedzieć jakie są baretki za skuteczne wykorzystanie broni, skuteczne
wsparcie, walke pojazdową i jak je zdobyć :D


W Battlelogu włącz sobie swoje statystyki i otwórz zakładkę nagrody. Tam będziesz miał wszystkie baretki jakie możesz zdobyć. Najeżdżając na nie wyświetli Ci się informacja n/t wymaganych czynności które są potrzebne aby je zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 13:24, Sericulum napisał:

> ŻENADA bardzo słaba podróba COD, pieniądze wyrzucone w błoto

Że niby BF 3 podróbą COD''a ?

Cool story bro.

na razie chodzi o singiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt kampania w pewnym stopniu jest podobna do CoDa, chociaż dla mnie ten element gry w CoDzie był najlepszy. Ale multi to co innego, jak zagrasz to zobaczysz, co to znaczy BF :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 13:25, Hartus napisał:

Kiedyś zrobiłem testy w wielu programach podczas gry w BF3: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&pid=59403
Sądząc po tym co wtedy tam napisałem, wydajność miałem znacznie wyższą niż teraz. Czy
w międzyczasie wychodziły jakieś patche?


Sorki za pomyłkę z procesorem, zdawało mi się, że widziałem i5 a tam napisałeś Six Core XD No tak miałeś większa wydajność, ale wtedy nie było jeszcze BF3. Każda gra chodzi inaczej i każda gra jest inaczej napisana. Po grach nie stwierdzisz czy twój komp miał lepszą optymalizację niż teraz. A czy wychodził jakiś patch, który wpływa na jakość gry tego nie wiem. Nie gram w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 14:13, vegost napisał:

XD No tak miałeś większa wydajność, ale wtedy nie było jeszcze BF3.

Jak nie było jak był? :) Testy robiłem grając właśnie w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 14:35, Hartus napisał:

> XD No tak miałeś większa wydajność, ale wtedy nie było jeszcze BF3.
Jak nie było jak był? :) Testy robiłem grając właśnie w BF3.


Hmm posta napisałeś 16.12.2011 a BF3 wyszedł 27 u nas :D Dzień później po premierze światowej. No chyba, że miałeś wcześniej xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 14:05, Sericulum napisał:

To fakt kampania w pewnym stopniu jest podobna do CoDa, chociaż dla mnie ten element
gry w CoDzie był najlepszy. Ale multi to co innego, jak zagrasz to zobaczysz, co to znaczy
BF :]

w pewnym stopniu ? to nieudolna podróba i zdania nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 15:13, Hartus napisał:

27, ale października nie grudnia. :P


oO XD Jezu... chyba brakuje mi snu !! :D No nie ważne :D W każdym razie mówisz, że podczas premiery gry komp ci chodził o wiele lepiej tak ? :P To możliwe jest, że zwyczajnie EA wypuściło jakiegoś patcha na optymalizację gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już sam nie wiem. Ustawiłem opcje na rekomendowane przez komputer (mieszanka high z medium) i jest tak, że przez większość czasu jest, tak na oko, z 35-45 fpsów, ale co jakiś czas się "krztusi" gdy dzieje się dużo na ekranie albo wychodzę na dużą otwartą lokację. Ogólnie można grać bez większych problemów, ale do ideału sporo brakuje. Może jeszcze dzisiaj spróbuję przeczyścić komputer i zobaczę czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 16:06, Hartus napisał:

Teraz już sam nie wiem. Ustawiłem opcje na rekomendowane przez komputer (mieszanka high
z medium) i jest tak, że przez większość czasu jest, tak na oko, z 35-45 fpsów, ale co
jakiś czas się "krztusi" gdy dzieje się dużo na ekranie albo wychodzę na dużą otwartą
lokację. Ogólnie można grać bez większych problemów, ale do ideału sporo brakuje. Może
jeszcze dzisiaj spróbuję przeczyścić komputer i zobaczę czy to coś da.


Ale to tak zawsze będzie, bo im więcej masek jest w grze to i gra się krztusi :P Te wymagania systemowe nie obejmują raczej trybu multiplayer gdzie wtedy skoczą dwukrotnie :P A przy takiej grze jak BF3 to będzie tragedia jak w jednym miejscu wszyscy będą się lać samolotami, czołgami i wszystko będzie wybuchać :) Tak samo było ze Starem 2, singiel ładnie pięknie wszystko na ultra. W Multi to kaszanka spadało do 10 fps haha :) A grały 5 - 6 osób. Tak zrób, przeczyść kompa. Pamiętaj do coolerów weź pędzel i sprężone powietrze jeśli masz. Ładnie usuwa kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z tego co pamiętam to w singlu przez większość czasu można było spokojnie grać na High. A co do czyszczenia to ograniczę się tylko do szmatki i pędzelka (Musi być jakiś specjalny? Czy taki zwykły do malowania może być?) bo sprężonego powietrza nie mam pod ręką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas od premiery nie grałem w BF3 - złożyłem zamówienie pre-order na LE po graniu w bete, bądz co bądz niedorobionej, ale grało się fajnie, staty były zadowalające na plus zabitych. Potem złamałem rękę w śródręczu i teraz jak zacząłem grać (3 miechy minęły - gips/rehabilitacja) to w ogóle ta gra mi nie sprawia frajdy, sprzedać nie mogę, bo konto jest do mojego meila przyporządkowane - tu pytanie da się zmienić meila - pewnie nie :P nie mam na nim więcej gier także samo konto na Orginie mógłbym sprzedać, ale meil dla mnie zbyt wartościowy. Co do grania, nie wiem czy przez to, że mam żołnierza na 7 poziomie i moje zabawki przy innych co grali przez ten cały czas są dużo mocniejsze czy co, ale jest lipa. Strzelam powiedzmy ze snajperki i to co jeszcze w becie wchodziło, teraz nie trafia/albo tylko rani, wtedy ktoś mnie wypatruje i trafia mimo, że go miałem na muszce pierwszy i lipa :P normalnie słaboo, nie wiem może powinienem obniżyć opcje grafiki, bo też się ostatnio zaczęło przycinać i lagi mam, choć w becie tego w ogóle nie było u mnie. Znacie jakieś normalne serwery, a nie takie gdzie ludzie pykają całymi dniami i nic innego nie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 16:21, Hartus napisał:

Faktycznie z tego co pamiętam to w singlu przez większość czasu można było spokojnie
grać na High. A co do czyszczenia to ograniczę się tylko do szmatki i pędzelka (Musi
być jakiś specjalny? Czy taki zwykły do malowania może być?) bo sprężonego powietrza
nie mam pod ręką. ;)


Może być i szmatka taka drażniąca. Lepiej będzie zbierać. Może być pędzelek do malowania, ale żeby był sztywny a nie za miękki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować