Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2012 o 22:31, Bralo napisał:

Ogólnie w tej grze przygwożdżanie jest bez sensu , do tego nagradzane baretką za niecelne
strzelanie :P.

Polemizowałbym mocno. Przede wszystkim ma większe znaczenie, niż "marksman" u camp. "marksman" - to jest prawdziwie bezużyteczny bonus. Przygwożdżenie powinno być tylko zlimitowane do supporta. Wtedy byłby powód do użycia RKMów tak, jak jest im przeznaczone.

Dnia 15.11.2012 o 22:31, Bralo napisał:

Jeśli walę serię i dostaje przygwożdżenie , to przestaje strzelać na dosłownie 1 sec
i zaraz wznawiam strzelanie i naboje lecą celnie.

Nie dostajesz przygwożdzenie, tylko 3-4 kulki z as val-a, i drugie tyle obok siebie. To chyba powinno robić różnicę? Przy szybkostrzelności as-val-a w 1 sec to bym i 2 magi pełne wpakował, niech nawet 50% trafi - pacjent schodzi. Nie ma czasu na czekanie :)

Dnia 15.11.2012 o 22:31, Bralo napisał:

Na bliską odległość przygożdżanie praktycznie nie działa , jeśli jestem sam na sam w
typkiem.

10-15m to nie "sam na sam" :)

Dnia 15.11.2012 o 22:31, Bralo napisał:

Ogień z biodra jest dużo skuteczniejszy niż celowanie :).

Zależy od sytuacji ;) Tak też potrafię, gdy trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 22:40, Llordus napisał:

10-15m to nie "sam na sam" :)


Moim zdaniem , to jest mało , i żadko kiedy jestem przgwożdżony.
Tak jak mówie , to działa na dalekie odległości ( tak mi się wydaję :D :).
Stoisz przy ścianie + leci seria=przygwożdżenie.
Stojąc np: na środku mapy nie odczuwam przygwożdżenia , gdy strzela ktoś do mnie z np: AEK , M16A3 , ale odczywam , gdy przeleci mi kula obok głowy , ale z broni snajperskiej.

A może coś się zmieniło w ostatnim czasie w BF3 , dlatego mamy inne zdanie :) , bo nie gram jakies 3tyg. od kąd wyszedł nowy Medal Of Honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik obejrzę później (gram właśnie).
Bugi jednak powinny być randomowe. Tutaj w ciągu gry permanentnie występowały na 2-3 graczach. Nie wierzę w takie przypadki :)
Teraz gram podobny mecz - i nie mam takich problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 23:23, Llordus napisał:

Filmik obejrzę później (gram właśnie).
Bugi jednak powinny być randomowe. Tutaj w ciągu gry permanentnie występowały na 2-3
graczach. Nie wierzę w takie przypadki :)
Teraz gram podobny mecz - i nie mam takich problemów :)

Z tym że te bugi nie są randomowe. Jak wiesz jak go zrobić, to bez problemu za każdym razem Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11. Rules of Conduct

You may violate the Terms of Service if, as determined by EA in its sole discretion, you:

- Post, transmit, promote, or distribute Content that is illegal.
- Harass, threaten, embarrass, spam or do anything else to another player that is unwanted, such as repeatedly sending unwanted messages or making personal attacks or statements about race, sexual orientation, religion, heritage, etc.
[...]
- Abuse or exploit bugs, undocumented features, design errors or problems in the game.
[...]

Za takie coś, ban. Bo z przypadkami jest jak z jednorożcami. Wszyscy wiedzą, że są, ale nikt w nie nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie BF3. Od dawna miałem tą grę na Xboxa (z dodatkiem Back to Karkand), niedawno kupiłem nowego peceta i żeby przetestować go, nabyłem również wersję cyfrową na komputer.

Ku mojemu zdziwieniu po włączeniu battleloga zobaczyłem, że mam dodatek Back to Karkand również w wersji PC mimo, że nie powinno go być. I teraz zastanawiam się, czy to jakiś bug czy po prostu szczodrość Electronic Arts? Wie ktoś może coś, na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 14:48, Lisun napisał:

Jak limitowana to B2K był w zestawie :P.


Szczerze mówiąc dodatku się nie spodziewałem mimo wszystko ;P B2K to był bonus do preorderów, a jakby nie patrzeć to gra na rynku już z ponad rok jest :P

Grafika na PC robi kolosalne wrażenie w porównaniu do konsoli, trochę póki co nie ogarniam map, bo na większośći jest więcej flag do przejęcia, a strzały padają ze wszystkich stron i non stop ginę ;/

Teraz się zastanawiam czy kupować te dodatki osobno czy Premium wykupić? Może lepiej poczekać na jakąś promocję na originie i wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była promocja i można było Premium kupić za połowę normalnej ceny :) Możesz też zawsze wykupić klucz, tak też będzie taniej. Ja wykupiłem Premium szybko po zakupie podstawki i nie żałuję. Praktycznie cały czas gram na mapach z CQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:40, Smooqu napisał:

Teraz się zastanawiam czy kupować te dodatki osobno czy Premium wykupić?
Może lepiej poczekać na jakąś promocję na originie i wtedy?

Lepiej "Premium" na Keye.pl lub Gamecodes.pl za trochę ponad 100 zł. Lub poczekaj do gwiazdkowej wyprzedaży na Origin - może powtórzą akcję z Halloween, gdzie "Premium" było 89,50 zł... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:40, Smooqu napisał:

Teraz się zastanawiam czy kupować te dodatki osobno czy Premium wykupić? Może lepiej
poczekać na jakąś promocję na originie i wtedy?

Właściwie, to zależy od tego ile zamierzasz w grę grać. Podstawka i B2K to sporo contentu, a płacenie dodatkowych dwóch stów zaokrąglając mi by się nie widziało :P Mój brat cioteczny ma premium, ja kupiłem tylko B2K i Close Quarters, on ma jeszcze dostęp do Armored Kill. I szczerze, poza tym nowym trybem z czołgami w roli głównej i (moim zdaniem)jednej fajnej mapy dodatek nie jest warty ceny. Za to dwa powyżej wymienione już owszem, kiedy nie mam ochoty bawić się zespołowo to po prostu włączam Close Quarters - a tam mogę spokojnie pograć w mniej drużynowe tryby rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Na razie pogram trochę na tych mapach co mam i zobaczę jak mi będzie szło, bo trochę się od myszki odzwyczaiłem ;) Może po drodze, się jakaś promocja trafi, a jak nie to kupię CQ bo podoba mi się TDM w Battlefieldzie 3. Armored Kill też wygląda obiecująco, ale że nie mam nic w czołgach i samolotach odblokowane to nie chcę być mięsem armatnim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak odblokowanych gadżetów nie jest problemem w AK. Czołgów i tak jest tam dość mało i są dość mało skuteczne. Tam jeździ się niszczycielami. Szybkie, lekko opancerzone i z działkiem prawie jak czołgowe (lepsze).

CQ nie kupuje się natomiast dla TDM, tylko dla DCQ. Taki DM połączony z CQ, utworzony Domination Conquest. Ląduje się w okolicach 40-50 zabójstw i ok 10k punktów na meczach 500 ticketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:08, Sigu napisał:

CQ nie kupuje się natomiast dla TDM, tylko dla DCQ. Taki DM połączony z CQ, utworzony Domination Conquest.


Pewnie zdecyduję się na to Premium jednak ;) Zbyt fajne są te dodatki do Bfa żeby sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:15, Smooqu napisał:

Pewnie zdecyduję się na to Premium jednak ;) Zbyt fajne są te dodatki do Bfa żeby sobie
odpuścić.

Podaj jeszcze nick na Origin, może da się w weekend umówić na jakieś wspólne gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:17, Lisun napisał:

Podaj jeszcze nick na Origin, może da się w weekend umówić na jakieś wspólne gry :).


randalldisher

Tylko ostrzegam, że póki co to mój skill jest raczej żałosny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować