Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij SMS i zgarnij kolekcjonerkę StarCraft II: Wings of Liberty!

153 postów w tym temacie

Heh... nie ma to jak konkurs, na którym się jeszcze zarabia :) Ta kolekcjonerka zwróci im się z nawiązką po pierwszym dniu. Nie wiem, czy się już taki urodził, co nie znając pytania, odpowie na nie szybciej, niż ten który za którymś tam razem wysłał odpowiedź równo z czasem otrzymania pytania. Chyba, że pytania są różne. Nie zmienia to faktu, że jak ktoś już weźmie udział i stwierdzi, że jego czas nie był zbyt dobry, zapewne spróbuje ponownie...

Przypomina mi to sytuację z TVP, gdzie obecnie chyba każdego dnia rozdają po kilkanaście samochodów - tylko, że po zapoznaniu się z ich regulaminami okazuje się, że wzięcie udziału nie kończy się na 1,2, czy 5 smsach premium. 1 sms to jedynie przystąpienie do konkursu, w następnym odpowiadasz na pytanie konkursowe, a w kolejnych wybierasz: klasę samochodu, rodzaj silnika, kolor lakieru... zabrakło tylko konieczności określenia ciśnienia w oponach ;)

A... Oni też kiedyś zaczynali od 1-2 smsów :/

Tak więc powodzenia tym, co wierzą we własne szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 17:08, Zubuu napisał:

Zwiększ swoją szanse na wygraną dając nam w łape 1500zł....


Jak dasz mi 1500 PLN to nawet niech strace i 2 kolekcjonerkki StarCraft II ci wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 20:57, Feallan napisał:

> Osoby które wysłały smsy są najzwyklejszymi frajerami. Marnujecie 5 zł żeby wygrać
starcrafta...

A pomyśl o tych, którzy zmarnowali 200/400 zł!


Nie miałem na myśli piractwa tylko marnowanie pieniędzy na smsy.
choć sc2 można już kupić za 150 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10. Po zakończeniu Czasu Trwania Konkursu, spośród wszystkich prawidłowo nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze laureatów w następujący sposób:
A. Prawidłowa odpowiedź, która dotrze do Organizatora w najkrótszym czasie liczonym jako czas pomiędzy wysłaniem przez Organizatora do uczestnika SMSa z pytaniem a momentem otrzymania przez Organizatora SMS-a zwrotnego z poprawną odpowiedzią uprawnia do Nagrody Głównej w postaci egzemplarza kolekcjonerskiego wydania gry StarCraft II: Wings of Liberty
B. Prawidłowa odpowiedź, która dotrze do Organizatora zarejestrowana jako jedna z odpowiedzi z czasem od drugiego do dwudziestego pierwszego najkrótszego czasu odpowiedzi uprawnia do Nagrody Dodatkowej w postaci kuponu rabatowego na grę Starcraft II.

GL & HF wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem 3 smsy, pierwszy(2,44) żeby dostać pytanie i dostałem że mam odpowiedzieć na pytanie... odpowiedziałem(2,44) i dostałem następny żeby zwiększyć swoje szanse wyślij jeszcze raz więc wysłałem(2,44) i te same pytanie dostałem i tutaj się zatrzymałem... wydałem na to 7,32... nie żałuję.

Ale sam konkurs jest do kitu bo wygra ten kto odpowie na pytanie jak najszybciej to teraz wystarczy z drugiego telefonu wysłać i gdy mam już gotową odpowiedź mam większe szanse. Powinno być losowo wybierana osoba a nie która szybciej i uważam konkurs za NIE UCZCIWY albo to specjalnie zrobiliście aby naciągąć na 4 smsy tym sposobem bo innego wyjścia nie widzę i jak nie poprawicie tego więcej nie wezmę w waszych smsywch konkursach udziału tak jak inne osoby ;-)

P.S. A co do zniżki to porażka 10zł?? WTF?? więcej to ja stały rabat mam na ultima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 09:37, PiN1o napisał:

Ale sam konkurs jest do kitu bo wygra ten kto odpowie na pytanie jak najszybciej to teraz
wystarczy z drugiego telefonu wysłać i gdy mam już gotową odpowiedź mam większe szanse.
Powinno być losowo wybierana osoba a nie która szybciej i uważam konkurs za NIE UCZCIWY
albo to specjalnie zrobiliście aby naciągąć na 4 smsy tym sposobem bo innego wyjścia
nie widzę i jak nie poprawicie tego więcej nie wezmę w waszych smsywch konkursach udziału
tak jak inne osoby ;-)


1. Spójrz parę postów wyżej, dlaczego nie jest to konkurs o charakterze losowym.
2. Jak nie chcesz brać udziału, nie podobają ci się nagrody, nie chcesz wydawać kasy, to zwyczajnie udziału nie bierz (wspomniane tu po raz setny), a nie psioczysz tu nam, jaki ten konkurs jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2010 o 10:59, Michlocks napisał:

psioczysz tu nam, jaki ten konkurs jest zły.

Do tego akurat kolega ma prawo, jak i reszta. I tobie nic do tego, kto jaką ma opinię, i czy chce się nią podzielić.

Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:02, Wrukos napisał:

Do tego akurat kolega ma prawo, jak i reszta. I tobie nic do tego, kto jaką ma opinię,
i czy chce się nią podzielić.


Czyli bezpodstawna, nieuzasadniona, głupia wręcz krytyka uzasadniona jest tym, że na forum można mówić wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej beznadziejna forma konkursu na portalu internetowym z jaka sie spotkalem. Nie dosc ze spora czesc z nas kupujac w gram wspiera ta strona tak jak i ogladajac reklamy, to dajecie platny konkurs. Dno. To moje osobiste zdanie, zas rabat 10pln to pozostawie bez komentarza bo nie kopie sie lezacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 egzemplarzy kuponu rabatowego uprawniającego do zakupów w sklepie gram.pl z 10 zł rabatem w stosunku do aktualnej ceny prezentowanej na stronie Organizatora.

10zł ???? sms 2,44.... wiec coś 7,56 zł rabatu.... OMG !!
Gdyby jeszcze tych edycji kolekcjonerskich było z 10x do wygrania to ok, ale tak, to ja odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto spróbować, może się uda, a może nie, tylko szkoda mi trochę kasy (2 razy wysłałem na udział i na odp, razem daje ok. 9 zł, szkoda), ale jak wygram, to będę ogromnie szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 13:51, Michlocks napisał:

bezpodstawna, nieuzasadniona, głupia wręcz krytyka

Ja nic nie powiem, bo przecież twoje zdanie jest prawidłowe. Głupiec ten, kto je neguje, podporządkujmy się !

BloodyHarry
Nawet mniej rabatu :) Bo jeszcze ci przyślą sms z pytaniem, a odpowiedź to kolejne 2,44 zł.. Dostajemy więc 5,12 zł rabatu! Hurra!
Z tego miejsca pozdrawiam tych, którzy wydali ponad 20 zł, a wygrają kupon rabatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszlosc do gramu - zamiast robic zawody na koreanskich klikaczy to postarajcie sie raczej, by to ktoras dopiero z kolei osoba wysylajaca smsa dostawala nagrode. Na przyklad dziesieciotysieczna. Wychodzi na to samo - losowka, ale nie podpada to pod ustawe hazardowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrody w dechę, ale konkurs kijowy ;p I tak nie wygram, więc nie mam co brać udziału. Najszybsze 21 osób coś wygra. Kurde, aż się zdenerwowałem ;p Ostatnio wziąłem udział w takim konkursie i co? A no, sms z odpowiedzią, którą wysłałem doszedł jakoś zadziwiająco późno (chodzi mi o czas w jakim z ekranu telefonu znikła koperta a pojawił się napis wiadomość wysłana...) Po prostu nie mam co próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie biore udziału bo nie wierze w takie rzeczy , juz od jakiegos ładnego czasu biore udział w tych konkursach i nic . Nawet głupiej smyszki nie dostałem ani koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bieda... żenujący ten konkurs po prsotu... czyli trzeba wysłać 2 sms-y za w sumie 5 zeta by mieć szanse na jedną gre za 399 i kilka kuponów po 10 zeta...(żeby nagroda główną był wypasiony mercedes to bym zrozumiał...) Czuje się jakby mi gram.pl napluło w twarz, mając mnie za idiotę. Wstyd mi za was... Co za obciach po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować