Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Toy Story 3 pokonało StarCraft II

55 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2010 o 12:48, Bumblejazz napisał:

> Bo Toy Story 3 tanio kosztuje gra niż Starcraft 2

Boże, kto Cie Polskiego uczył ? xD


Cie -> Cię
Polskiego -> polskiego

Jak już komuś wytykamy, to nie bądźmy przy tym hipokrytami. ;)

ToyStory3? Łał o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:11, Henrar napisał:

> Hhahahb czwrate miejsce dla starcrafta 2 ,nudnej gry.Zresztą dobry ranking widac
ze
> na zachodzie znaja się lepiej na grach niż u nas.
Stary, poprawiłeś mi humor :)
Zamiast pieprzyć - pozbieraj kasę i zagraj. Ups, chyba twój Radek 4850 nie uciągnie tej
gry, hahaha.
@Bumblejazz: też jestem zaskoczony, widać teraz crpgfan już nie ogłasza każdej gry jako
GOTY, killer, itp. - teraz tylko atakuje każdą, na którą go nie stać/nie pójdzie mu na
radku 4850/nie wyjdzie na Xboxa360.


E, jeszcze w becie grałem na radku 4850 i S2 śmigał jak szalony ;p Ultra nie, ale High tak.

Abstrahując od tego, S2 jest świetne, ale ciężko mu się utrzymać na szczycie w GB w starciu z multiplatformowymi tytułami...Cóż, ranking mógłby wyglądać inaczej gdyby był z USA, ale u nas... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

> > Hhahahb czwrate miejsce dla starcrafta 2 ,nudnej gry.Zresztą dobry ranking
widac
> ze
> > na zachodzie znaja się lepiej na grach niż u nas.
> Stary, poprawiłeś mi humor :)
> Zamiast pieprzyć - pozbieraj kasę i zagraj. Ups, chyba twój Radek 4850 nie uciągnie
tej
> gry, hahaha.
> @Bumblejazz: też jestem zaskoczony, widać teraz crpgfan już nie ogłasza każdej gry
jako
> GOTY, killer, itp. - teraz tylko atakuje każdą, na którą go nie stać/nie pójdzie
mu na
> radku 4850/nie wyjdzie na Xboxa360.


Nie tyle atakuje tą gre ile tą beznadzejną firmę która go wydaje.Bo ta firma od czasów
Starcrafta 1 nie poczyniła kroku do przodu ,tylko wydaje ciagle to samo iżeruje na pieniądzach
graczy.

a) A Bioware pod względem fabuły nie stworzyła nic nowego od czasów BG.
b) od czasów SC1 nic nowego nie stworzyła? Khem, WoW (który rewolucyjny sam w sobie nie jest), khem, który zdominował rynek MMO - teraz każdy na nim się wzoruje.
c) każda firma "leci" na kasę - prawa rynku (patrz na Acti), tak, M$, Bioware też.

Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

Zresztą nawet starcraft 1 nie był innowcyjny w porównaiu do takiego np. red alerta czy
Age of empires (od mistrzów gatunku czy ensemble studios).

Ehehe, ale to SC1 jest popularny w multi. I daj spokój z mistrzami gatunku, bo to już się robi nudne

Spoiler

mistrzem w RTS-ach to był Westwood

Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

A RTSy jakbys nie wiedział na konsolach są choćby wspanialy i bardzo niedoceniony Halo
Wars(w tej chiwli mój ulubiony RTS),czy Battle of middle earth 2.

I RA3, i CnC3 i parę innych - ale jakoś popularności nie zdobyły - a Halo Wars jest po prostu średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

Nie tyle atakuje tą gre ile tą beznadzejną firmę która go wydaje.Bo ta firma od czasów
Starcrafta 1 nie poczyniła kroku do przodu ,tylko wydaje ciagle to samo iżeruje na pieniądzach
graczy.


Mhm, oczywiście inne firmy tego nie robią, wcale a wcale. Spójrz na swoich idoli z Bioware choćby: od lat jadą na jednym schemacie fabularnym, tylko sceneria i postacie zmieniają.

Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

Zresztą nawet starcraft 1 nie był innowcyjny w porównaiu do takiego np. red alerta czy
Age of empires (od mistrzów gatunku czy ensemble studios).


Oczywiście, że był. 3 różne rasy, zbalansowane, z odmienną mechaniką vs walka mirrorów.

Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

A RTSy jakbys nie wiedział na konsolach są choćby wspanialy i bardzo niedoceniony Halo
Wars(w tej chiwli mój ulubiony RTS),czy Battle of middle earth 2.


Niedoceniony? LOL, o ile pamiętam to słabych ocen nie zbierał, a i sprzedaż miał dobrą. Nawet jeśli gros z tego było efektem Halo w tytule. Jednak do wspaniałego to mu wiele brakowało. Chociaż w sumie szkoda czasu - dla Ciebie wszystko, co jest tylko na X0 jest wspaniałe i boskie. A BfME 2 to szajs, zresztą jedynka tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 12:32, Dared00 napisał:

Nie widzę w tym nic dziwnego, kto miał SC2 kupić, już kupił. Natomiast rynek gier dla
dzieci rządzi się swoimi prawami.



Co do 1 zdania zgadzam się z Tobą, i drugim problem tej że gry jest nie mała cena. Myślę sobie że byłaby inna sytuacja gdyby cenna sięgała góra 120zł za podstawowe wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW był rewolucją, bo zrobili MMO przystępne dla casuali, a jednocześnie hardkorowców. Miałem nadzieję, że SC2 będzie takim właśnie WoWem dla RTSów, widać przeliczyłem się. WC3 też sporo wniósł do RTSów, po tej grze zaczęły się te wszystkie pokręcone hybrydy typu Spellforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:35, Gniewny1j napisał:

> Nie widzę w tym nic dziwnego, kto miał SC2 kupić, już kupił. Natomiast rynek gier
dla
> dzieci rządzi się swoimi prawami.


Co do 1 zdania zgadzam się z Tobą, i drugim problem tej że gry jest nie mała cena. Myślę
sobie że byłaby inna sytuacja gdyby cenna sięgała góra 120zł za podstawowe wydanie.

To UK - tam cena gier PC jest taka sama jak konsolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:39, Konrad512 napisał:

WoW był rewolucją, bo zrobili MMO przystępne dla casuali, a jednocześnie hardkorowców.
Miałem nadzieję, że SC2 będzie takim właśnie WoWem dla RTSów, widać przeliczyłem się.


Dlaczego? Według mnie właśnie tak jest. Zresztą WoW był początkowo dla hardcorowców, casualizacja nastąpiła dopiero jakiś czas temu.

Dnia 09.08.2010 o 13:39, Konrad512 napisał:

WC3 też sporo wniósł do RTSów, po tej grze zaczęły się te wszystkie pokręcone hybrydy
typu Spellforce.


No właśnie nie wniósł. Spellforce to inna gra, W3 miał taki być według pierwszych zapowiedzi. Nikt trzeciego WarCrafta nie naśladował, nawet jego najbliższy klon w postaci Armies of Exigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 14:03, Bumblejazz napisał:

@ crpgfan no tak lubisz halo wars bo jest na X-a tak jak i BfMe 2 xD


Ale BfME 2 jest cienkie. crpgfan chyba mało w RTSy gra, bo inaczej by nie wyciągał tego tytułu w dyskusji. Gra, która nie ma nic: ani ciekawych misji, ani fajnej fabuły, ani dobrej mechaniki. W jedynce chociaż kombinowali w kwestii rozbudowy bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

Nie tyle atakuje tą gre ile tą beznadzejną firmę która go wydaje.Bo ta firma od czasów
Starcrafta 1 nie poczyniła kroku do przodu ,tylko wydaje ciagle to samo iżeruje na pieniądzach
graczy.

Oczywiście, że poczyniła zarówno w zakresie interfejsu jak i inżynierii rozgrywki, ale żeby to ocenić trzeba w grę zagrać. Żadnych rewolucji nie ma, ale za to jest świetna kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

Nie tyle atakuje tą gre ile tą beznadzejną firmę która go wydaje.Bo ta firma od czasów
Starcrafta 1 nie poczyniła kroku do przodu ,tylko wydaje ciagle to samo iżeruje na pieniądzach
graczy.


Coś jak BioWare - każda ich gra jest w gruncie rzeczy o tym samym...

Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

Zresztą nawet starcraft 1 nie był innowcyjny w porównaiu do takiego np. red alerta czy
Age of empires (od mistrzów gatunku czy ensemble studios).


Jak to nie? Wprowadził kilka zupełnie innych od siebie ras, co go różniło od Red Alerta i AoE, nie wspominając o tym, że rozpoczął nowy trend w gatunku. Zresztą - Total Annihilation >>>>> Red Alert i wszystko od Westwooda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:32, Henrar napisał:

Spoiler

mistrzem w RTS-ach to był Westwood



Nie powiedziałbym. To już faktycznie zgodzę się, że Ensemble. A jeśli o Westwooda chodzi, powstałe na jego gruzach Petroglyph jakoś sobie już z RTSami nie radzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft II: Cena: £44.99 Po obniżce: £34.91
Toy Story 3 (X360): Cena: £49.99 Po obniżce: £34.68
Toy Story 3 (PS3): Cena: £49.99 Po obniżce: £32.49
Toy Story 3 (Wii): Cena: £39.99 Po obniżce: £25.99
Toy Story 3 (PSP): Cena: £39.99 Po obniżce: £22.49
Toy Story 3 (DS): Cena: £34.99 Po obniżce: £22.70

Cena = cena oficjalna, Po obniżce = cena w brytyjskim (UK) sklepie Amazon.
Stan na dzień 9 sierpnia.

[sarkazm]Jak widać StarCraft II jest bardzo drogą grą...[/sarkazm]
/sigh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

Nie tyle atakuje tą gre ile tą beznadzejną firmę która go wydaje.Bo ta firma od czasów
Starcrafta 1 nie poczyniła kroku do przodu ,tylko wydaje ciagle to samo iżeruje na pieniądzach
graczy.


Po co zmieniać coś, co jest sprawdzone i dobre (żeby nie powiedzieć "wybitne")? Innowacje w gatunku to nie zawsze dobry krok, czego najlepszym dowodem Bioware i ich Mass Effect.

Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

Zresztą nawet starcraft 1 nie był innowcyjny w porównaiu do takiego np. red alerta czy
Age of empires (od mistrzów gatunku czy ensemble studios).


Czego tylko studia bratające się z Microsoftem są mistrzami gatunku?:x

Dnia 09.08.2010 o 13:25, crpgfan napisał:

A RTSy jakbys nie wiedział na konsolach są choćby wspanialy i bardzo niedoceniony Halo
Wars(w tej chiwli mój ulubiony RTS),czy Battle of middle earth 2.


Sugoi monogatari, aniki.

Jeśli chodzi o newsa, to dobitnie pokazuje on degenerację rynku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu dyskutujecie z trollem. Dobrze wiecie, kim on jest. Szkoda prądu na rozmowę z kimś, który za wszelką cenę chce wywołać flamewar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 14:21, Bambusek napisał:

Dlaczego? Według mnie właśnie tak jest. Zresztą WoW był początkowo dla hardcorowców,
casualizacja nastąpiła dopiero jakiś czas temu.


Jedno błędne kliknięcie oznacza koniec gry w SC2, nie nazywałbym takiej gry "przystępnej". WarCraft 3 przynajmniej COŚ wniósł do gatunku, czym wzbudzał kontrowersje, ale jak widać gra dalej jest popularna w esporcie, oczywiście nie ma mowy o popularności SC1, ale jednak gra się wciąć w TFT na WCG i BlizzConach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować