Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs "Obrazy z życia gracza" - głosowanie rozpoczęte!

82 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2010 o 17:06, karolekx23x napisał:

Ja nie lubie takich konkursów


Zgadzam się ja też nie lubię, zaraz znowu się zaczną tworzenie nowych kont itd. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 17:07, Piotrbov napisał:

> Ja nie lubie takich konkursów

Zgadzam się ja też nie lubię, zaraz znowu się zaczną tworzenie nowych kont itd. ...


By mogli pomyslec o konkursie dla urzytkowników forum , nagrodzic tych co rozwijają te forum i są aktywni co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 17:09, karolekx23x napisał:

By mogli pomyslec o konkursie dla urzytkowników forum , nagrodzic tych co rozwijają te
forum i są aktywni co nie ?


Mogliby pomyśleć o konkursie na propagowanie poprawnego pisania w naszym rodzimym języku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 17:12, Jaracz napisał:

Mogliby pomyśleć o konkursie na propagowanie poprawnego pisania w naszym rodzimym języku.
:D


Ooo, jakieś dyktando zrobić, albo wypracowanie, esej do napisania byłoby niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest nas tu i dać nam się zabawić , było by naprawdę fajnie . Niektórzy spędzają na forum dużo czasu i chociaż mielibyśmy jakieś dobre zajęcie :)
Moze ktoś poczyta nasze posty i nas zaskoczy pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 17:09, karolekx23x napisał:

By mogli pomyslec o konkursie dla urzytkowników forum , nagrodzic tych co rozwijają te
forum i są aktywni co nie ?


Po co Ci konkurs, w którym miałbyś zakaz występu? :)
Btw czemu nie lubisz konkursu? Nie polega na wysłaniu sms / zaznaczeniu odpowiedzi a, b lub c i jest za trudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany, ale jestem lekko zaszokowany niskim poziomem i małą wyobraźnią co niektórych. Oczywiście zdarzają się perełki i świetne pomysły, ale takich zdjęć jest kilkanaście... Głównie widzę jakieś dzieci, brzydkie dziewczyny lub alkohol albo rozmazane obrazy. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie już na konkurs. Samo przygotowanie do "cyknięcia" zdjęcia to już wielka frajda. Po zrobieniu tego, co trzeba, moja plaża została do samego wieczora, bo zagrałem się w Heavy Rain. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzal, bul i puacz, że to internauci wybierają najlepszą fotę i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Znalazłem może ze 4 ciekawe zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zamierza sie bawić w multikonta i w ten sposób wygrać, to niech sie puknie w łeb kilka razył. Ja mam na youtube ponad 3 tysiące widzów. Mógłbym zrobić filma pt. "Biorę udział w konkursie, potrzebuję waszej pomocy" i bym spokojnie to wygrał. Ale tego nie zrobie, ponieważ jestem na to zbyt sprawiedliwy i wierzę, że moje zdjęcie może i bez tego coś wygrać. A jak nie to trudno, nie będe żałował tego, że nie oszukiwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia które mi się podobają:
GIRLSBAND Dziewczyny jest dla mnie miejsce? :)
Graczem na całe życie. Od kołyski aż po grób. Gratuluje pomysłu.

Kraju
Spokojnie Mefiperes sobie poradzi. Wszyscy wiemy co działo się podczas wyborów forumowicza roku. :) Ściągnie zaraz małą armię i dadzą 5 hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 18:45, DonSzabla napisał:

Spokojnie Mefiperes sobie poradzi. Wszyscy wiemy co działo się podczas wyborów forumowicza
roku. :) Ściągnie zaraz małą armię i dadzą 5 hehe.


W tym problem że gdyby nie jego sztab (sam w nim byłem), to by tytułu nie zdobył. Chociaż kto wie jakby nakręcił drugą część rozbijania jajka na głowie to może i by ludzie zagłosowali. Myślę że to dobry pomysł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować