Zaloguj się, aby obserwować  
Rag86

Ankieta - pomóżcie, proszę;)

53 postów w tym temacie

Ciekawy temat pracy masz, zwłaszcza, że ostatnio traktuje się gry jako główne źródło przemocy...
Tak czy inaczej ankietę wypełniłem i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie obciach wypełniać ankiety o grach. Potraficie się potem pokazać na dzielnicy, macie szacunek? Czy nie wyszedłem na "nołLAJFA"?

Odpowiedź analogiczna do tematu "Koszulki z gier".

Ankieta wypełniona - dobrze dobrane pytania, ale za dużo "agresji" w odpowiedziach. Stereotyp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, chciałem raz jeszcze przypomnieć moja prośbę;)
Do setki brakuje mi jeszcze kilku sztuk, poświęćcie te kilka minut, proszę, a przestanę was niepokoić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 10:58, Rag86 napisał:

Z góry dziękuję i pozdrawiam:)


Wypełnione, ale mam wątpliwości dotyczące pytania 6 (Określ (w procentach), ile czasu dziennie poświęcasz na:). Nie precyzujesz, czy chodzi o czas wolny, czy ogólnie czas poza spaniem. Jeśli czas wolny, to ok, ale co z pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:15, Ring5 napisał:

Wypełnione, ale mam wątpliwości dotyczące pytania 6 (Określ (w procentach), ile czasu
dziennie poświęcasz na:). Nie precyzujesz, czy chodzi o czas wolny, czy ogólnie czas
poza spaniem. Jeśli czas wolny, to ok, ale co z pracą?


W sumie racja, chodzi jednak ogólnie o to, co robisz w ciągu dnia.
A co z pracą? Dlatego właśnie zaznaczyłem, że w szczególności potrzebuję odpowiedzi od graczy, którzy nie ukończyli jeszcze lat 18, a więc gimnazjalistów, licealistów...
Odpowiedzi starszych graczy najprawdopodobniej posłużą mi za wsparcie merytoryczne i ewentualny komentarz do wyniku, bo niektórzy w odp. "inne'' całkiem ciekawe piszą rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować