Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

Dobra, koniec focha, daję listę znowu jako podsumowanie stcznia i lutego, kolejna bedzie w marcu. Pewnie wyłamłem się wcześniej niż wdowiakm, ale ile można się boczyć ... ;)

Wersja 2.02

Miejsce pierwsze:
1. wdowiakm - ciężko mi było przyznac pierwsze miejsce, bo znam wielu forumowiczów również poza gram.pl. Dlaczego Marcin? Bo uważam że mam z nim najlepszy kontakt, jest fanem Gothica, ale również Civilization. Znam go od bardzo długiego czasu, i muszę przyznać że na własnie takie miejsce zasługuje, zrzucając zeń Adham`a. :-)

Miejsca 2-5:
2. WorldWar3PL - za poczucie humoru, oraz rozmowu na Gadu. Nie posób go znać i nie lubić. Ja poznałem o blisko moich początków na forum i dość szybko się zakumplowaliśmy. Jeden z najlepszych!
3. Adham - kiedyś rozmwialiśmy bardzo duzo, chyba był nawet pierwszym z którym nawiązałem kontakt poza gram.pl. Rozmawialiśmy długo i często. Niestety ostatnio coś się stało i zaprzestaliśmy. Dlatego ten bolesny spadek z pierwszego miejsca na trzecie. Ale ja nie zapominam, miałes mnie w Wormsy rozwalić kiedyś :P
4. Adam k. - no z tym gościem bardzo duzo rozmawiam na Gadu. A to coś w Travianie nowego, a to help w OGame. Ale nie tylko czesto poGGadujemy o innych tematach co dość rzadko się zdarza ale się zdarza. :)
5. Speedraid/MARCOS - zdecydowanie za rozmowy na GG. Czasem zaskakuje mnie odpowiedziami z tzw. "ni z gruch ni z pietruchy" ale jest miły i sympatyczny.

Miejsca 6-10:
6. mtobi - jest miły i sympatyczny, lubie z nim rozmwiać na GG. Nie narzuca się, mozna się z nim dogadać. Gra w OGame :-)
7. deih - bo znam go dobrze, na forum często go widuję moich ulubionych tematach, często nań dyskutujemy, no i oczywiście za Gadulca ;)
8. Krakers15 - głównie za rozmowy na Gadulcu, choć ostatnio wcale.
9. skaybay - forumowicz, który lubi mi zwracać uwagę, ale lubię go, oraz za rozmowy na Gadu.
10. tykus - ostatnio trochę z nim poGGadałem wydaje się być miły, no i jest z WLKP :-) poza tym fan Gothica :P

Do tego chciałbym wyróżnić:
A-cis, Azrathel, Baal Namib, Bartek Dudek, Carl92, cinus`, Cossack777, Don Lizak, el-coyote, Fumiko, gloody, ko?nik, lis889, Luke Shadow, lurynowicz, Markus89, Noxbi, pan m., paweusz, Probos, PsychoMan, rolek85, Ryan Kam, Saref, Sephirath, Vasilli, Vaxinar, Velociraptor, Vormulac, walgierz, Wasizi.

Nie znaleźli się na głównej liście, bo mam z nimi gorszy kontaky niż z tymi co są nań, ale ich też lubię ;) (mam nadzieję, że i oni mnie :))

Następny Update listy pod koniec marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na mnie :

1.Luke Shadow
2.szerszeń45
3.wdowiakm
4.deih
5.ko?nik
6.Dead-pl
7.TYHE
8.Kurammi
9.Unreal11
10.YahooPL

Reszta osób :
Bumber, Niger,Adham,Stwór,micaa,Sth`Devilish,Jarys,Soleila.

Kto się nie znalazł na liście niech się nie przejmuje , bo go też lubie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem postanowiłem zrobić cos zupełnie nowego i ‘poodświeżać’ listę. Niektórych usunąłem z listy, a kilku dodałem ) Oto ona:

Najlepszy:

1. Markus89 – najlepszy z najlepszych. Kiedyś rozmawialiśmy non-stop, lecz uległo to zmianie. Mimo to dalej znajduje się on na szczycie listy, gdyż dobrze się z nim rozmawia na gg i jest zdolny :) Dał on początek moim rozmowom na gg :D Coraz rzadziej rozmawiamy, wiec prawdopodobnie straci pozycje lidera w marcu. Ostatnio często istnieją między nami sprzeczki, niestety.

Najlepsza 15 (2-15):

2. Vormulac – bardzo fajny forumowicz. Dobrze się z nim dyskutuje i jest naprawdę super. Można podyskutować na każdy temat :)
3. PAPISHON – ostatnio w ogóle go nie widuję. Jest bardzo fajny, chociaż po pierwszej rozmowie nie miałem nadziei po jego wypowiedzi. Na szczęście się zgadaliśmy. Pisze ciekawe posty.
4. wdowiakm – super gość. Fajnie się z nim rozmawia, ostatnio przeprowadziłem z nim ciekawą rozmowę. Podziwiam jego działalność okazany szacunek zarówno młodszym użytkownikom. Kto wie, może on będzie następnym z najlepszych…
5. Syriusz.b - za rozmowy na gg, za ciekawe dyskusje :) Dzięki niemu na jego ‘’stronce’’ wygrałem koszulkę THE SIMS 2 (<Lol>), smycz THE SIMS 2, grę POP oraz smycz FIFA 07. Jest bardzo fajny, dobrze się z nim rozmawia.
6. ProChaoS – twórca klanu TDU. Jest adminem nad pewna stronką, ale to tajemnica. Fajnie się z nim gada, mimo, że jest starszy uważa, ze dobrze się ze Mną rozmawia ;) Jest z pewnościa jednym z najlepszych forumowiczów.
7. NyGgA MiLy – młody, ale fajny. Jest w moim wieku, więc można się dogadać. Niestety ciągle zrzędzi i się chwali, a ja mu zazdroszczę :P
8. Mr.Broom – bardzo fajna postać. Mieszka w Niemczech, jest fanem serii NFS i ogólnie gier wyścigowych, chociaż to ostatnie rzadziej. Jest miły i sympatyczny, lecz nie mam go na gg :)
9. Michał Raven – fan piłki nożnej. Niestety nie trafił do bramki z 5 metrów i zaczęto go wygwizdywać. Aby nie umrzeć ze wstydu przybrał postać Jeremiego Clarksona :P Z tą osobą rozmawiam najwięcej, można pożartować, chociaż czasami myśli, że ja ‘’na serio’’ :D
10. QbA-No1 - Bardzo uprzejmy forumowicz. Dobrze pisał o moich działaniach na forum
11. Robek 009 – na forum siedzi bardzo długo, ostatnio się z nim zgadałem, można porozmawiać o ciekawych rzeczach. Jest fanem footbolu.
12. Lis899 - bardzo fajny forumowicz. Po tym jak do niego zagadałem, rzadko rozmawiamy, ale widocznie wystarczająco patrząc na to, ze znalazł się na mojej liście :D
13. Ciaputek – fajny forumowicz. Często zakłada nowe tematy o grach jak np. ''''Need for Speed Carbon – temat ogólny''''. Rzadko go widuję, ale jest miły…
14. YahooPL – fajny gość. Razem z nim i ProChaoS’em tworzymy Wielka Trójkę. Jest fanem TDU jak ja. Fajnie się z nim rozmawia na gg mimo, że jest starszy. Obecnie współpracujemy nad stronką, lecz to niech zostanie tajemnicą :)
15. Szerszeń45 - za udziały na forum, które mi się podobają. Ostatnio troszkę go poobserwowałem wątku ''''Opisz poprzednika – zabawa''''. Jest miły, ale nie podaje numeru gg :/ Lubi zgapiać, zbyt głośno bzyka, więc ląduje tu…

Osoby wyróżnione (16-20):

16. Dante Dy`nei - prowadzący konkursy ‘’ Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto’’ oraz ’’Need For Speed: Carbon - Best Car Contest’’ I właśnie za to trafia na listę. Dużo czasu spędzam przy jego konkursach :)
17. MastAlol – ostatnio tak jakby uważał się za króla. Wszystkim dookoła rozkazuje, lecz tego nie okazuje w sposób widoczny poprzez ‘’gały’’ tylko umysł :P Mimo to jest to ciekawa postać, która lubi żarty.
18. mtobi – zabawny, obecnie rzadko z nim rozmawiam lecz można pożartować i pośmiać się. Lubi chodzić na dyskoteki, pisze na GA.
19. Zaix[b/] – razem współpracujemy. Założył stronkę, gdzie jestem recenzentem :) Jest fajnym, choć czasami mówi rzeczy, o których nie wie za dużo. Krótko mówiąc ‘’Ma za długi język’’.
20. RX-8 – pierwszy forumowicz, którego już po ksywce poznałem ze strony maniaka samochodów. Jest fanem serii NFS jak ja, ma wszystkie akcesoria do komputera i konsoli z Logitech jak ja i ma myszkę MX 1000 – jak ja :P


Pozostali (21-46):

21. Slave - dzięki niemu odkryłem nowe konto, a raczej stare, o którym zapomniałem, a tam 115wPLN. Co prawda poza tym nic o nim nie wiem, ale ten uczynek zapamiętam do końca…pobytu na forum gram.pl :)
22. Black Bomb - lubi Need for Speed czyli jest maniakiem gier wyścigowych.
23. Domczak - kolega ze szkoły, a jeszcze rok temu z klasy.
24. Olcia13 - fajna dziewczyna. Nic więcej nie trzeba mówić.
25. Olki77 - antyspamer. Pisze mądre posty...
26. Delis - dobry forumowicz o dobrych zamiarach ;]
27. el-coyote - za popularność i ...
28. fanfilmu.pl - dał mnie na listę ulubionych forumowiczów, choć nie wiem za co.
4. Adam K. – bardzo dawno go znam, gdyż to drugi forumowicz, który znalazł miejsce na moim komunikatorze. Jest miły i żartobliwy. Ostatnio rzadko się zgadujemy, ale mimo to chce zrobić cos dobrego na forum, aby go zapamiętano jako dobrego, a nie tego spamującego jakim był <Lol> Niestety ostatnio rzadko z nim rozmawiam, więc ląduje tak nisko.
30. Kepny - miłośnik motoryzacji, pisze na temat. Antyspamer, choć tego nie widać :P
31. Kuko07 - spoko forumowicz. Interesują go gry wyścigowe, co zmusza mnie do umieszczenia go na mojej liście:P
32. Vaxinar - spostrzegawczy forumowicz o ciekawym ''''głosie''''. Zajrzy wszędzie utrzymując porządek na forum, a przy tym nie spamuje.
33. Azrathel - żeby nie czuł się poniżony :P Spamuje, ale ma poczucie humoru..
34. k0rnas - Miły forumowicz, mało znam.
35. Ko?nik - za to, że mam go na gg :D
36. Black Dog - mieszka w mieście Bielsko-Biała, czyli tam gdzie ja.
39. Artur von Fornal - najlepszy z najlepszych w konkursie na najlepszy samochód z Need for Speed Most Wanted.
40. PolishWerwolf - Podoba mi się jego pogląd na ludzi.
41. WIkitory - fajny gostek. Mało go znam, ale zobaczymy jak sobie będzie radził :)
42. Zauri - spoko forumowicz. Nic złego nie mogę o nim powiedzieć.
43. Wojtas94 - od czasu do czasu rozmawiam z nim na gg. Jest miły i inteligentny, lecz załamał się degradem, obecnie go nie widuję.
44. Budo - za budowę czystego forum (!!) :D Chyba każdy wie, za co, a jak nie to mogę wyjaśnić...później :P
45. Kukowsky - a mi się zdaje, albo to właśnie ten osobnik pouczał mnie a to lubię <lol>
46. Erwin160 – kiedyś ‘gadu-gadu’ non-stop. Obecnie rzadziej, byś może, dlatego iż mam 32 forumowiczów na gg <lol> Jest super, bo można sobie z nim dobrze pożartować :P
47. Noxbi – fajny i odlotowy forumowicz. Niestety nie kontaktuję się z nim przez żaden komunikator, wiec ląduje tutaj :)
48. DemonCleaner - mądry i zdolny maniak gier wyścigowych. Za pracę poświęconą nad wątkami o konkursach.
49. Mikim - fajny i nerwowy ziomal. Ukrywa swój wiek przed innymi...czyli tajemniczy. Ostatnio w ogóle go nie widać, jestem ciekaw co się stało. Mimo wszystko jest bardzo fajny.
19. Blade2 - miłośnik tuningu i za to, że pisze mało, ale na temat :) Rzadko z nim rozmawiam, więc nie ląduje nisko.


+ wszyscy moderatorzy i pracownicy CD Projekt.

Legenda:
Najlepszy – osoba, z którą porozumiewam się za pomocą komunikatora. Wskazania  częste rozmowy, pomoc, dyskusje na różne tematy,
Najlepsza 15 – osoby, z którymi utrzymuję stały kontakt. Wskazania  częste rozmowy, pomoc, dyskusje na różne tematy,
Osoby wyróżnione – postacie, z którymi nie utrzymuję stałego kontaktu, lecz od czasu do czasu znajdzie się czas na ‘’pogawędkę’’
Pozostali – osoby, z którymi nie utrzymuję kontaktu lub przeszłe kontakty. Rzadko je widuję, lecz podoba mi się ich styl wypowiedzi na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tu się jeszcze nie dopisywałem, najwyższa pora, więc:
-Humanghost, Treant i Budo za przyjemnie spędzone chwile przy E2 , za ogólną wiedzę na każdy prawie temat i aktywny udział w życiu forum.
-DR.Siurak za texty jakimi potrafi rzucić w trakcie rozgrywki w "jotr" i podejście dożycia, na liście moich ulubionych forumowiczów nie może zabraknąć barteg''a i kupczyk11 też z jotr
-Dead-pl i Radzisz za aktywność w interesujących mnie wątkach o sprzęcie
Sory jeśli o kimś zapomniałem, ogólnie lubię tych z którymi się zgadzam, mogę się od nich czegoś nauczyć lub oni odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 20:20, speedraid napisał:

15. Szerszeń45 - za udziały na forum, które mi się podobają. Ostatnio troszkę go poobserwowałem
wątku ''''Opisz poprzednika – zabawa''''. Jest miły, ale nie podaje numeru gg :/ Lubi
zgapiać, zbyt głośno bzyka, więc ląduje tu…

Mhm ... Rozwaliła mnie końcówka "zbyt głośno bzyka". :) Pamiętaj ze na forum są również osoby nieletnie :P

A już poważnie:
No faktycznie się na mnie zdenerwowałeś, ale czy ja jestem aż takim "zgapiaczem" ? Nie wydaję mi się, za to wydaję mi się że mocno tu przesadzasz. :) Nie ważny jest schemat listy (autor jej, nie ukrywam że jesteś własnie ty), ważne kto i za co na niej się znajduje... Na marginesie, zrezygnowałem z częsci "wcalę się nie podlizuję moderatorom i CDP" :)

Tak BTW. Nie zmieniasz opsiów dalczego trafiamy na twoja listę, a więc niektóre dane sa nieaktualne. Na moim przykładzie np. podaję swoje GG - na gramsajcie.

Tyle mojego
Pozdrawiam

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz naprawdę lista będzie bardziej zaostrzona i wymienie/wyróźnie osoby które naprawde lubie ;).

Top 5 ( ? ) uporządkowane raczej/albo i nie/sam nie wiem :D według najbardziej ulubionego.

1. Sephirath - Wielki zasłużony przyjaciel mój ;). Często rozmawiam z Nim na GG a ostatnio jeśli ktoś z Was jest spostrzegawczy to prowadzimy razem show.
2. Szerszeń45 - Pierwsze zdanie tak jak powyżej ;). Miły i zabawny chociaż ostatnio rozmawiamy coraz mniej.
3. ko?nik - z pierwszej trójki to właśnie z nim rozmawiam najcześciej no przynajmniej ostatnio... O dziwo nie ma mnie jeszcze dość ani ja Jego ;).
4. Soleila - I po raz pierwszy chyba umieszczam tą Panią tutaj nie dlatego żeby się podlizać :). Bardzo miła osóbka , choć nie zawsze dużo mówi. Nawet ostatnio zaczeliśmy między sobą "rozmawiać" ale to w sprawach"służbowych" wiecie jak to wygląda.
5. Fumiko - ostatnio zaczeliśmy pogadywać na GG ale i tak wcześniej Ją lubiłem. Miła i mądra osoba , obecnie studiująca . I tu miałem największy dylemat....muszę wybrać pomiędzy 3 osobami...No ale coż .... Teraz kolejna piątka osób.

6-10 miejsca....

6. Phelela - niedawno zaczęła się nasza przyjaźń ale jakoś ten forumowicz przypadł mi do gustu.
7. gothicsheep - tak samo jak z Jego poprzednikiem poznaliśmy się dosyć niedawno... Piszę coraz dłuższe i mądrzejsze posty....Więc za to duży plus.
8. Imortal1 - Tak jak wcześniej czyli niedługa przyjaźń wyniosła tego forumowcza na tak zacne miejsce a to wszystko przez GG.
9. Cossack777 - jedna z dwóch pierwszych osób z którymi rozmawiałem na GG....Rozmawiamy teraz naprawdę rzadko ale nadal Go lubię.
10. Walgierz - tak jak w przypadku Sol pierwszy raz zamieszczam Walgierza z przyjaźni do niego a nie do podlizywania się. Widać , że mimo jest moderatorem to miły z niego człek ;)

A teraz wyróżnienia :
Avalon67 , michu96 , Kukowscy , Adamido , Adham , Azrathel , Bartek Dudek , dna16 , mroczny mrok , Tajemnic , wdowiakm , Wiadroman , YahooPL , HumanGhost , KrzysztofMarek , Vilmar i olkit.

Tak jak wspomniałem lista jest bardziej "zaostrzona" co do wcześniejszych moich list... Więc się nie martwcie... Tych którym nie umieściłem a chciałem to serdecznie przepraszam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.wdowiakm - codzienne rozmowy na gg, wspolne gry....
2.szerszen- rozmowy na gg pomoc a travianie ogame:D
2.Lak5- rozmowy na gg
3.Markus89-jw.
3.speedraid-jw.
3.walgierz- dobry moderator, czasami rozmwiam z nim na gg
3.rolek85- rozmowy na gg pomoc w travianie
3.Sony ericson-rozmowy na gg
3.monastor-jw.

Jesli kogos pominolem prosze pisac na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc nadszedł już ten czas. Trzeba stworzyć listę, która podsumuje moje 425 dni na gram.pl. Wspaniały serwis, fajni, mili ludzie :D A ja tutaj piszę jak uzależniony cały czas...ehh...fajne to :) Przy tworzeniu listy miałem dużo
dylematów, a pewnie połowę ludzi, których miałem zamieścić i tak zapomniałem. Z góry przepraszam. Ale cóż poradzić. Takie życie, a raczej forum...Ale przejdę może do listy w końcu, bo się tak rozpisałem na wstępie, że może mi nie starczyć weny na koniec. Jeszcze jedno: naprawdę to wszystko okroiłem, bo stwierdziłem, że trzeba silną ręką wybrać. Taka męska decyzja. Ot co. Dobra już zaczynam bo będę tak pisał w nieskończoność. Jeszcze może jedno. W obrębie grup kolejność nie ma znaczenia :D

A więc start!
TOP 6
-Deih --->> Bardzo bliski znajomy z forum. Chyba najlepszy mam z nim kontakt. Takiego znajomego trzeba traktować jak skarb...najlepiej od razu zakopać go w ogródku :D Nie no żart (Deih dzisiaj bardzo żartobliwy był). Bardzo często gadamy o wszystkim i o niczym...O dziwo nie ma mnie jeszcze dość ani ja Jego ;)
-Ponury Żniwiarz --->> To też mój znajomy, z którym gadam na gg. On mnie uświadamiał w wielu sprawach związanych z gram.pl i nie tylko :). Bardzo fajnie się gada z nim. Denerwuje mnie tylko to, że mówi na mnie KOTNIK, ale może dla tego go lubię? W każdym razie zasłużył sobie żeby się znaleźć na tej liście.
-Speedraid (MARCOS) --->> Dobry znajomy, gadamy na gg. Fajnie pisze w tematach o samochodach i grach samochodowych. Można z nim na luzie porozmawiać. Ogólnie bardzo fajny i miły forumowicz. No cóż jeszcze mogę o nim napisać? Dostał awans na przewodniczącego, ale co najważniejsze ta ranga go nie zmieniła, a ja takich ludzi bardzo cenię.
- Phelela --->> Z nim znam się stosunkowo krótko, ale już zdążyłem się z nim zapoznać i zakolegować. Lubimy taką samą muzykę, gadamy na gg. Dzisiaj bardzo ciekawa rozmowa na IRCu (a raczej wymiana rymów...chyba to jakoś opatentować musimy :D) Mimo, że jest starszy jest na prawdę równym gościem i za to go lubię. A! Jeszcze wspólne ulubione tematy :D
-Sephirath --->> Hmmm...tutaj sprawa jest troszkę bardziej skomplikowana. Jeszcze kilka miesięcy temu dałbym mu na mojej liście pierwsze, bezdyskusyjne miejsce i nara. Ale teraz sytuacja jest troszkę inna. Dlatego zamieszczam go na równi z innymi forumowiczami, pamiętając dawne czasy, w których byliśmy na prawdę przyjaciółmi jeżeli tak to można nazwać...
Robek 009 --->> Tego gościa darzę wielką sympatią m.in. za grę forumową Football Manager, która niestety upadła. Ale mam go na gg i fajnie się nam gada :)

No i teraz Dalsza część mojej lisy :) Czyli kolejne 6 miejsc

Cossack777 --->> fajny forumowicz, podobne tematy
Szerszeń45 --->>Bardzo miły forumowicz
Michu96 --->> za całokształt :)
wdowiakm --->> Spoko forumowicz
Varras --->> Fajnie pisze...nie zawsze zgodnie z regulaminem :(
LuQeMaStEr --->> tematy o piłce nożnej
A-Cis --->> Za tematy o innych sportach niż piłka nożna. Np: F1, czy Skoki Narciarskie.

No i uzupełnienie --->>

Noxbi, rick90, paweusz, Jarys, spider88, kowboj3, patrYX93, gaax, PolishWerewolf, Luke Shadow, YahooPL, Ryan Kam.

I to chyba na tyle. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę ich jest :
1. Darth 16 - jest fajny a wogóle chodzimy do tej samej klasy .
2. Shadow1994 - To samo co Darth 16 .
3. Simfury - bardzo pomaga na temacie o Fable .
4. Unreal11 - fajny gośc , pomaga w ciężkich sytuacjach .
5. JakiGhan1 - To samo co Unrela11 .
6. Fumiko - bardzo dba o porządek .
7. No i oczywiście sam HumanGhost - czekam na jego nową rangę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to , że człowiek posiedzi 6 miesięcy i już nie musi nażekać o to iż nikt go nie umieszcza w swoich ankietach :). Zyskałem tu naprawde wielu przyjaciół i z tego się chyba najbardziej cieszę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 23:19, deih napisał:

Ciekawe jest to , że człowiek posiedzi 6 miesięcy i już nie musi nażekać o to iż nikt go nie
umieszcza w swoich ankietach :). Zyskałem tu naprawde wielu przyjaciół i z tego się chyba najbardziej
cieszę ;).

Tak już jest skonstruowany też świat... Na początku Cię nie lubią, bo Cię nie znają, potem jak Cię zaczynają poznawać to grono przyjaciół się zwiększa, jednak potem jak Cię już zbyt dobrze poznają to Cię przestają lubić. ;) Jestem żywym przykładem dla tej teorii. :P Jak zacząłem forumową karierę to nikt mnie nie dodawał, potem zaczęli dodawać, jednak teraz wszyscy się na mnie poznali i lista z moją facjatą to rzadkość. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nulinka – za rozmowy na gg i za to że jest ;))
2. TYHE – za to że jest dobrym moderatorem a raczej moderatorką ;))
3. Soleila – za to że jest sympatyczna ;))
4. RobeN – jest w porządku ;))
5. ciaputek – fajna ksywka, ogólnie ok. ;))
6. WorldWar3PL – za rozmowy na gg, w ogóle spoko ;))
7. paweusz – w porządku forumowicz i nie wchodzimy sobie w drogę ;))
8. Stwór – fajna ksywka (ciekawe czy jest straszny?), ogólnie w porządku ;))
9. flowerania – w porządku forumowiczka i miła ;))
10. Vaxinar – w porządku forumowicz, i raz ze mną rozmawiał ;))
11. lis899 – lubię go, nie mam przeciwwskazań by się nie znalazł na mojej liście ;))
12. Milteen – fajna ksywka, która przypomina mi pewnego maga ;))
13. Vidmal – nie pamiętam ale zapewne zasłużył ;))
14. verbum – również nie pamiętam ale chyba też zasłużył nie chyba lecz na pewno
15. glizda101 – fajna ksywka, rozmowy w kilku wątkach ;))
16. Łukol – prawde mówiąc nie pamiętam ;))
17. walgierz – dobry moderator i uczciwy ;))
18. rolek85 – w porządku forumowicz, lubię go ;))
19. spider88 – nie wchodzimy sobie w drogę ogólnie ok. ;))
20. cinus'' – ogólnie spoko jako użytkownik i jako moderator ;))
21. olcia13 – ogólnie fajna i lubi zwierzęta ;))
22. nadol91 – za rozmowy na gg, ogólnie spoko koleś ;))
23. Prażyna – ogólnie w porządku forumowiczka lubię ją ;))
24. ko?nik – fajna ksywka, w porządku forumowicz ;))
25. gieroj – nie pamiętam ale musiał zasłużyć ;))
26. turpis – nie pamiętam za co ale jest ok. ;))
27. Kukowsky – ogólnie ok., ale czasem a raczej często się nie zgadzamy ;))
28. Wasizi – w porządku forumowicz, lubię go ;))
29. szerszeń45 – rozmowy na gg, pomoc w jednej grze ogólnie ok. ;))
30. Darkstar181 – ogólnie ok., rozmowy w temacie o Gothic III (jaki będzie), rozmowy na gg ;))
31. GohaneX – nie pamiętam za co ale na pewno zasłuzył ;))
32. SD4HJ – ogólnie ok., rozmowy na gg ;))
33. RX-8 – fajna ksywka, w porządku forumowicz, lubię go ;))
34. mikim w porządku forumowicz, nie wchodzimy sobie w drogę ;))
35. olki77 – ogólnie spoko koleś, udziela się w niektórych tematach co ja ;))
36. Banny – Musi być powód lecz nie pamiętam go ;))
37. Blondi – nie pamiętam ale za pewne dlatego, że jest ok. ;))
38. minimysz – w porządku, fajna ksywka, po prostu lubię ;))
39. Podpułkownik – nie wchodzimy sobie w drogę po prostu jest ok. ;))
40. Ponury Żniwiarz – w porządku nie wchodzimy sobie w drogę ;))
41. Yarr – ogólnie ok. jeśli się tu znalazł to zasłużył ;))
42. kepny – skoro tu jest to zasłużył na ten zaszczyt ;))
43. BlackBomb – za organizacje konkursu na najlepszy avatar ;))
44. Monastor – ogólnie w porządku, mimo wszystko rzadko rozmawiamy ;))
45. marlin15 – ogólnie ok. rozmowy w temacie bodajże Gothic III (jaki będzie) ;))
46. Niclas – jeśli się tu znalazł to jest w porządku i na pewno zasłużył ;))
47. Mediv – nie pamiętam za co ale jest w porządku skoro się tu znalazł ;))
48. barteg – rozmowy na gg, ogólnie ok. ;))
49. Bajuj – tak bez powodu ;)) W porządku forumowicz ;))
50. Brad – po prostu lubię a co musi być powód?? ;))
51. Moras1990 – ogólnie ok. ;))
52. Adam k. – codzienne rozmowy na gg, wspólna gra, ogólnie ok. ;))
53. Filip92 – ogólnie ok., rozmowy w różnych tematach ;))
54. pawlo131 – ogólnie w porządku ;))
55. exilem – rozmowy na gg, forumowa gra, ogólnie ok. ;))
56. Vormulac – rozmowy na gg, forumowa gra, ogólnie ok. ;))
57. Bagieta – forumowa gra, ogólnie ok. ;))
58. bezimienny130 – rozmowy na gg, ogólnie ok. ;))
59. sony ericsson – ogólnie ok., rozmowy w kilku tematach ;))
60. ...TrzCIna... – Ogólnie ok., rozmowy szczególnie w wątku Gothic III (Jaki będzie)
61. Olamagato – Ogólnie ok., dobry moderator ;))
62. gmichal – rozmowy w paru tematach o ile pamiętam w Gothic III (jaki będzie) ;))
63. mallard – w porządku forumowicz ;))
64. Paluch 222 – ogólnie ok., rozmowy w tych samych tematach ;))
65. Vytrix – po prostu go lubię, za rozmowy na gg rzadkie bo rzadkie ale zawsze ;))
66. OLKA1992 – fajna forumowiczka, ogólnie w porządku ;))
67. lukmistrz – ogólnie ok. ;))
68. Mac Cry – mamy inne zdania ale to nie znaczy, że nie jest ok. ;))
69. Magwisienka – historyjaka - Gothic 2, ogólnie ok., fanka Gothica ;))
70. fanfilmu.pl – ogólnie ok., udział w konkursie na najlepszy avatar ;))
71. Piotrek K. – fajny forumowicz, ogólnie ok. ;))
72. Marcinos07 – nie pamiętam za co ale jest spoko ;))
73. Carl92 – ogólnie ok., rozmowy na forum ;PP
74. Volvox – ogólnie ok., dobry moderator ;))
75. Black Dog – forumowa gra, ogólnie ok. ;))
76. Matizk12 – forumowa gra, ogólnie ok. ;))
77. mike91 – w porządku wobec mnie, ogólnie spoko ;))
78. Noxbi – spoko koleś ;))
79. Bartek Dudek – udzielanie się w tych samych tematach ogólnie ok. ;))
80. Paladynka – historyjka – Gothic 2, ogólnie ok. ;))
81. citekmaniak – jest w porządku, lubię go ;))
82. Siepus – Za rozmowy na gg, ogólnie w porządku ;))
83. Lak5 – jest w porządku, lubię go i udziela się tam gdzie ja. ;))
84. skubsa – jest ok. po prostu go lubię ;))
85. tykus – jest ok. nie przeszkadza mi a tak poważnie lubię go;))
86. Widek – jest ok. lubię go ;))
87. Probos - tak po prostu lubię go ;))
88. pan m. – po prostu lubię tego człowieka, za rozmowy na gg ;))
89. Mary Magdalene – za rozmowy na gg, jest super dziewczyną świetnie się rozumiemy ;* jeśli chcesz wiedzieć więcej spójrz na mój opis:)
90. Speedraid – rozmowy na gg ogólnie w porządku ;))
91. Varras – forumowa gra, ogólnie w porządku ;))
92. boduczek – za rozmowy na gg, fan Gothica, ogólnie ok. ;))
93. michu96 – umiescił mnie na swojej liscie, za rozmowy na gg, jest dobrym kolegą ;))
94. Budo – fajny moderator, lubię go mimo, że od jakiegoś czasu mu podpadam ;))
95. boogie85 - dobry moderator, ogólnie ok. ;))
96. hunter22 – w porządku forumowicz ;))
97. Master J – miły, ogólnie w porządku ;))
98. freja – lubi historię tak jak ja, jest świetną kumpelą jednym słowem bardzo ją lubię;))
99. olga2468 – Fajna forumowiczka, lubię ją ;)
100. deih – w porządku forumowicz ;)
101. reaven1 – w porządku forumowicz, pomoc z baldur’s Gate, oraz wspólna gra ;)
102. dusia8 – fajna forumowiczka, znajduje się na mojej liście znajomych na gramsajcie, lubię ją ;)
103. Deejay – w porządku forumowicz, komentarze na gramsajcie i nie tylko....
104. Fokusia – jest w porządku, i znajduje się na mojej liście znajomych wiadomo gdzie ;))
105. Adidas66 – w porządku forumowicz, fajnie mnie opisał w temacie opisz poprzednika ;))
106. Unreal11 – fajny forumowicz i nie da się go nie lubić ;))
107. YOUlia – fajna forumowiczka, ma śliczne imię do którego mam słabość ;))
108. Artystka – fajna i ładna forumowiczka, jest w porządku i lubię ja ;))
109. olcia.111 – fajna forumowiczka, ogólnie ok. ;)
110. dna16 – czasami rozmawiamy na gg, jest w porządku ;))
111. YahooPL – w porządku forumowicz, udziela się mniej więcej w tych samych tematach ;))
112. Blondi-Kambodza – fajna koleżanka, rozmowy na gg, jest w porządku ;)

Osoby pogrubione to są osoby wyróżnione ;)

Wreszcie zaktualizowałem swoją listę dodając opisy oczywiście nie pamiętam wszystkich za co umieściłem na swojej liście to napisałem: ogólnie w porządku lub inne sformułowanie mam nadzieję, że te osoby jak i inne się nie obrażą ;))
Każdy na mojej liście jest przeze mnie lubiany, inaczej by się nie znalazł, mimo, że czasami bywają spory to nic nie jest w stanie zmienić mojego nastawienia do danych ludzi tak więc wszystkich na mojej liście pozdrawiam i przepraszam za to jak byłem dla nich nie miły lub za coś im podpadłem przepraszam mam nadzieję, że mi to wybaczycie w końcu jesteśmy tylko ludźmi, którzy popełniają błędy ;))

Oczywiście Każda osoba zamieszczona na liście jest tak samo lubiana i każda jest na pierwszym miejscu te liczby to tylko liczby porządkowe ułatwiające policzenie wszystkich na liście. Pamiętajcie każdego tak samo lubię ;))

Pozdrawiam wszystkich na liście i poza nią ;))

Ps. Wiem, że miałem nie zamieszczać ale przełamałem się ;)) szerszeń45 wybacz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę... wyleciałem z list wiellu osób :P Ale wdzięczny jestem paru tym którzy mnie jeszcze nie skreślili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze moja lista:D

WorldWar3PL - znajduje się na mojej liście, pisze ciekawe i przemyślane posty
Wasizi - znajduje się na mojej liście, mądrze pisze
JaMES'' - kumpel z klasy:D dużo wie, zna się na wszystkim:P też mądrze pisze
Probos - na liście go nie mam:) ale jego posty też są przemyślane
CH1CKEN - pisze ciekawe i "inteligentne" posty
lurynowicz - mam go na liście:P pisze mądrze posty i widac, że dużo wie:) Zresztą stronkę też ma ciekawą:P
arthas40 - mam go na gramsajcie:P Oj zresztą jak kilka innych osób(nawet te z tego posta) ale widzę, że nie pisze na forum byle pisac tylko stara się coś powiedziec mądrego.
Kukowsky - pisze ciekawe i "inteligentne" posty
wdowiakm - pisze ciekawe i "inteligentne" posty

LEGENDA:
- kiedy pisze o mądrych, ciekawych, inteligentnych... postach to znaczy, że przeglądając różne tematy natknąłem się na te osoby i ich wypowiedzi nie były zwykłym spamem tylko przemyślanym wyrażeniem opinii lub faktem.
- kiedy pisze, że ktoś znajduje się na mojej liście to znaczy, że mam go na gg:D Może w tej chwili nie utrzymuje żadnych większych kontaktów przez gg, bo żadko mi się chce wejśc na nie, ale to nie oznacza, że o tych ludziach zapomniałem:P

Ogólnie mówiąc dodałbym tu jeszcze wielu użytkowników forum, którzy nie spamują a ich posty wnoszą coś do tematu lub po prostu wyrażają swoją opinie ale razem z pewnym uzasadnieniem. Osoby które wymieniłem spotykam po prostu dośc często:) Może to tylko zbieg okoliczności ale ich jakoś zapamiętałem. A i żebym nie zapomniał to kolejnośc jest przypadkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 10:07, wdowiakm napisał:

101. reaven1 – w porządku forumowicz, pomoc z baldur’s Gate, oraz wspólna gra


wielkie dzięki za uwzględnienie mojej skromnej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować