Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III już w marcu 2011?!

85 postów w tym temacie

Jak dla mnie to Blizzard za wysoko sobie cenią swoje nowsze tytuły. Rozumiem, że gry może i są przednie, ale to nie znaczy, że mają kosztować o wile więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam cię za bardzo kiepskiego moderatora [moje subiektywne zdanie, mogę powiedzieć tak samo, że innego moda uważam z kolei za bardzo dobrego, mam takie jak zauważyłeś prawo]
Nie atakuję cie jako moderatora - oceniam twoje zachowanie jakie widziałem na forum kilkukrotnie, tez mam takie prawo.

Twierdząc, że płace w Polsce idą w górę bo dostajemy od czasu do czasu podwyżkę w wysokości w porywach 0.75 do 1zł na godzinę imho piszesz bzdury bo nasze płace stoją w miejscu od ładnych kilku lat, a ostatnimi czasy to lecą nawet w dół.

I tak kwalifikacji w swoim zakładzie podnieść już sobie nie mogę, bo czego bym nie zrobił więcej nie zarobie [chyba, że jak napisałem zostanę kierownikiem tudzież dyrektorem tego bajzlu - co nomen omen było ironią], no chyba, że masz na myśli zrobienie sobie nie wiem kursu zarządzania tudzież jakowychś uprawnień - nie mniej ma to tyle co piernik do wiatraka bo na co np mechanikowi kurs strzyżenia kwiatów - czy zarobi on więcej w swoim zakładzie bo "podniósł sobie kwalifikacje" o jakowyś kurs ?
Zawsze mogę iść na kurs czy studia piszesz - no nie wiem czy każdy może coś "zawsze" zrobić bo do tego i czasu i środków potrzeba, tym tokiem myślenia mogę powiedzieć proste "impossible is nothing" co, życie bardzo szybko potrafi skorygować.

Poza tym pójście na studia po "papierek do kwalifikacji" to imho kompletna pomyłka. Jeśli już miał bym się zdecydować na kolejny kierunek to po to, żeby się czegoś tam nauczyć, wynieść z tego jakąś wiedzę a nie wstąpić do grona "kretynów ze świstkiem" a tak niestety kończy większość naszych studentów, idą po papier, wynoszą ze studiów kompletne zero wiedzy a potem mamy burdel na kółkach jaki mamy np w przychodniach zdrowia/szpitalach/urzędach - jeśli chwytasz mój punkt widzenia, zrozumiesz o czym mówię.

Piszesz też, nie odpowiada mi to mogę zmienić pracę hmm nie pisałem, że mi nie odpowiada moja praca, nie odpowiadają mi warunki finansowe które są u nas w 80-90% zawodów nota bene nie adekwatne do wykonywanych czynności. A czy pracę można zmienić kiedy się chce - no gratuluję jeśli ty sobie możesz pozwalać na taki luksus, nie każdy może sobie dowolnie żonglować posadami bo latka do emerytury lecą.

Z resztą w ogóle podnoszenie kwalifikacji zawodowych i płynące z tego profity w Polsce mają tyle wspólnego z owym zjawiskiem za granicą co wspomniany piernik z wiatrakiem.

Słowami zakończenia - mam prawo cię krytykować jako moderatora jak każdy użytkownik forum, nie obraziłem cię [obrażać nie zamierzam bo to bezsensowne i nie widzę takowego powodu, podczas dyskusji z osobami prezentującymi pewien poziom wypowiedzi], nie oceniam cię też jako osoby - bo cie nie znam i tyle, a krytykować twoją pracę po tym co zaobserwowałem tu i ówdzie mogę, swoje powiedziałem wcześniej [fakt może w pewnym punkcie trochę przesadzone były te słowa] i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 21:44, Pietro87 napisał:

Słowami zakończenia - mam prawo cię krytykować jako moderatora jak każdy użytkownik forum,
nie obraziłem cię


A czy ja zarzucam ci to, ze w jakis sposob mnie obraziles? Nie. Masz prawo mnie krytykowac, ale ta krytyka nie jest argumentem w dyskusji na temat Diablo III czy w tym, ze mozna pracowac w takim czy innym zakladzie. W watku o Moderatorach to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 20:37, Pietro87 napisał:

Co do nie-kończenia gier - ja tu mam swoją teorię, bo generalnie gier nie kończą głównie
piraci [bo ściągają 10-20 tytułów na raz a w każdy grają 30min w porywach do godziny
i ściągają kolejną 10tkę] albo lenie =)

Ależ ja nie mówię o piratach. Ja mówię o danych dostępnych na Steam (osiągnięcia), które pokazują jak wiele osób dostaje osiągnięcie za ukończenie gry. Tu nie ma mowy o żadnych piratach. Śmiem twierdzić, że podobnie jest na LIVE, choć te dane nie są ogólnie dostępne - czasem tylko jakiś developer napomknie (chyba ostatnio dotyczyło to jakiejś gry na Xbox Piotruśia Pana), że chyba było coś z grą nie tak, bo tylko połowa ludzi ją ukończyła.

Co ciekawe - megakrótkie Modern Warfare 2 ma taka samo - 58% posiadaczy oryginalnej wersji ukończyło grę na PC-Steam!

A co dla "latek lecących do emerytury" - na emeryturę to nie licz. Do 80 lat nie będziesz w stanie pracować - wcześniej kopniesz w kalendarz. Jeśli nie podniosą tak drastycznie wieku emerytalnego to system się załamie dzięki genialnej polityce prorodzinnej naszego kraju. Tu nie ma przyszłości na starość, ale zawsze pocieszam się tym, że ja swojej starości nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2010 o 23:25, hallas napisał:

A co dla "latek lecących do emerytury" - na emeryturę to nie licz.


Wiesz jak by nie patrzeć, to generalnie dobór stanowiska i miejsca pracy należy warunkować mocno pod kątem odprowadzanych składek rentowo-emerytalnych, a 20-30 nawet 40 lat wiecznie mieć nikt nie będzie, trzeba jakoś względnie o tą starość dbać, tudzież żyć ułudą, że się o nią dba.

Ok bo offtop się zrobił straszny.


On the topic - był bym mile zaskoczony gdyby D3 ukazało się wcześniej i ciągle było dopracowanym, godnym następcą dwójeczki. Wierzę, że blizz nie wypuści gniota na rynek, więc jeśli uwiną się szybciej niż przypuszczano tym lepiej dla graczy oczekujących na powrót diablo w next-genowym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować