Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE pomaga Criterion w tworzeniu Need for Speed: Hot Pursuit

18 postów w tym temacie

Zapowiada się świetna wyścigówka. A tak przy okazji to na stronie Star Wars The Old Republic pojawiły się nowe informacje dotyczące Rycerza Jedi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że będzie z tego dobry NFS, bo jak na razie to się na to zanosi... Jak nie to chyba już będę grał tylko w Shitfa i Most Wanted... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA juz przegina.... niedlugo DICE bedzie robil juz wszystko sam... Chopaki powinni się zająć battlefieldem 3 a mają na glowie nfs,moh,bc2 vietnam,1943 PC,
EA dajcie im spokój... a jak malo rąk do pracy to kupcie jakies studio a nie wykorzystujecie jedno z lepszych do odwalania roboty za inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym Need for Speed-em jaki był dobry i grało sie fajnie był Carbona od tamtego momentu zadna czesc nie dorównuje i jest bardzo slaba.
Ostatnio grywam w GRID i jestem gra zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że DICE w chwili obecnej to najlepsze studio deweloperskie. Wszystkim pomaga robić gry, zamiast tego mogliby się zająć Battlefieldem 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dice to moje drugie, po Valve ulubione studio. Nawet cztery lata po premierze paczowali swojego Battlefielda 2, tak samo paczują na bieżąco BC2, nie olewają swoich gier. Tak jak Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować