Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might & Magic VI - trailer i screeny z rozgrywki

66 postów w tym temacie

Adam Berlik

Już jutro firma Ubisoft zapowie Heroes of Might & Magic VI, ale już teraz możemy zobaczyć teaser tej produkcji oraz pięć screenshotów prosto z rozgrywki. Do zapoznania się z tymi materiałami zachęcać raczej nie trzeba.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might & Magic VI - trailer i screeny z rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okolice 35 sekundy trailera - tylko czekałem, kiedy zakrzyknie "YOU SHALL NOT PASS!" Czy naprawdę nie można wymyślić już nic nowego? Do trójki bawiłem się świetnie, czwórka była w porządku, piątkę przeszedłem w połowie i sobie odpuściłem, bo najzwyczajniej w świecie mnie znudziła. Po szóstkę nawet nie sięgnę. Ile można wałkować dokładnie to samo, zmieniając tylko oprawę graficzną?

Schemat Hirołsów:

Królestwo -> atak demonów -> śmierć władcy -> zemsta żony/córki/syna władcy -> musi do siebie przekonać całe królestwo -> "nieoczekiwany" zwrot akcji -> wyjście obronną ręką -> ostateczne zwycięstwo -> dodatek -> kolejna część w nowym świecie. Spłukać, czynność powtórzyć.

Naprawdę szkoda, że czasy, kiedy gry robiono nie tylko dla samej kasy, ale i dla przyjemności z nich czerpanej, dawno minęły. Zagrałbym w jakiegoś złożonego cRPGa w stylu Might and Magic 3, Wizardry VII, ostatecznie mógłby być nawet World of Xeen... Ale nie. Coś takiego nie przejdzie. Lepiej zrobić Heroes 13. W końcu wiadomo - to marka się sprzedaje, nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no bez jaj - jak beda 3 typy surowców to ja tej gry nie tkne (a mam wszystkie czesci oryginalne od pierwszej) ...
wszystkie dobre gry strategiczne dziadzieją ... nadzieje jest, że Civ5 nadal trzyma poziom (przez graczy dla graczy robione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 typy surówki... Aj... nie dobrze... nie dobrze... Naprawdę Ubi idzie w stronę "casualizjacji" gier... :/

Ale HoMM to HoMM... zagrać można... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem, zbytnio przypomina piątą część z lekko zmienioną grafiką (choć ta na polach bitewnych mogła by być lepsza, szczególnie płaskie podłoże). Wygląd okolicy jakiś egzotyczny, czyżby inspiracja King''s Bounty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 20:29, Kirabaxior napisał:

Ach, premierówka stoi na półce od dawna, nigdy jej nie przeszedłem(tylko kampanię królestwa).
Trzeba spróbować.

pamiętajmy że heroesów się jednak nie dla kampanii kupuje... choć właśnie brak dobrego generatora map loswych i czytelnego edytora w V dyskredytuje trochę multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiadomo czy te 3 surowce to, że tak napiszę ''max'' (może coś dodadzą ?), niestety póki co screeny więcej nie pokazują, graficznie wygląda ładnie, a trailer ? może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa... ktoś gdzieś pisał że bohaterowie nie biorą czynnego udziału w bitwie... to że ich nie widać na pasku stworzeń nie znaczy że ich tam w ogóle nie ma... mi się to akurat w V podobało... choć zapewne jednak nie każdemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 20:55, Grey_Wolf napisał:

Ubisoft jest jak cmentarzysko słoni. Dla serii gier.

eee... mi się wydaje że piątka była i tak mocnym zwrotem w tył po czwórce... i nie była taka zła... choć trzeba przyznać że po szóstce oczekiwaliśmy(chyba wszyscy) powrotu do klimatu trójki i poprawienia niedoróbek z piątki... klimatu nie będzie... może chociaż te niedoróbki zlikwidują...
(całkiem wrócić nie mogą... jak chcesz czegoś bardziej do trójki podobnego... to ją odpal i graj...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To szybko nowe informacje płyną. Trailer całkiem fajny. Screeny pokazują, że gra będzie podobna do piątki, ale jak wiemy, to wszystko moze się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika może leciutko podrasowana ale to chyba dyskusyjne. Interface podretuszowany na siłę - dla zasady. No i skąd VI w nazwie? To wygląda na kolejny dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będę inny i powiem, że mi się grafika podoba, o!
Najbardziej szkoda, że chyba będą tylko trzy surowce i bohater znów nie będzie brał udziału w bitwie tak jak w IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować