Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

KKK-PRECZ!!

73 postów w tym temacie

Przepraszam. Trochę za długie zdanie złożyłem i nie sprawdziłem przed akceptacją. Powinno być następująco:

"...który uśmierca osobnika obarzonego przez Boga/naturę wolną wolą, który (bo mówimy o morderstwie a nie o zabójstwie) ze świadomością konsekwencji swego czynu dla ofiary, jak i samego siebie (zakładając, zę karą za morderstwo jest "czapa") zabił niewinnego człowieka .Aparat ten czyni tym samym sprawiedliwość na mordercy, jak również troszcząc się o bezpieczeństwo społeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW: smutna prawda na temat faszyzmu:
"Dziś faszystą jest każdy, kto nie zgadza się z hasłami głoszonymi przez lewicę i fanatycznych eurodemokratów. Słowo faszyzm tak jak "nietolerancja" stało się pałką, którą bije się przeciwników politycznych. Tymsamym zostało pozbawione wartości semantycznej. Można go używać w jakimkolwiek kontekście - i tak wyjdzie to samo czyli bełkot."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:56, Luke Shadow napisał:

BTW: smutna prawda na temat faszyzmu:
"Dziś faszystą jest każdy, kto nie zgadza się z hasłami głoszonymi przez lewicę i fanatycznych
eurodemokratów. Słowo faszyzm tak jak "nietolerancja" stało się pałką, którą bije się przeciwników
politycznych. Tymsamym zostało pozbawione wartości semantycznej. Można go używać w jakimkolwiek
kontekście - i tak wyjdzie to samo czyli bełkot."


Rzekłbym: Bardzo smutna prawda! Tak samo antysemitą był kiedyś człowiek, który nie lubił Żydów. Teraz antysemitą jest człowiek, którego nie lubią Żydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antysemita to również człowiek, który przedstawia Żydów takimi jakimi są, zamiast takimi jakimi chcą być postrzegani. Poza tym antysemitą jest każdy kto wypowie słowo Żyd na antenie Radia Maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 15:49, Woko11 napisał:

Co sądzicie o ku klux klan (specjalnie z małej litery)? Dla mnie są to zboczeńce, psychole,
sataniści, rasiści i naziści! No i powiedżcie mi czy oni są normalni??!!


Ciekaw jestem jakby oni się poczuli gdyby założono związek przeciwników białych. Nie traktuję ich poważnie, bo trzeba mieć coś nie tak z kręgosłupem moralnym, by oceniać ludzi na podstawie koloru skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:59, Unser Fuhrer napisał:

Powtarzam, nazizm to ideologia! W III Rzeszy panował ustrój zwany "Narodowy socjalizm". Nazizm
do narodowego socjalizmu ma się jak socjalizm do komunizmu!

Czyli co? Nazizm byłby systemem politycznym gdyby w Niemczech powstała Narodowosocjalistyczna Nazistowska Niemiecka Partia Robotnicza, zamiast Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotniczej? Ale niech będzie - tak czy inaczej, co Ku Klux Klan ma wspólnego z faszyzmem? (tym bardziej, że KKK to nie ustrój :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem jak się ta rozmowa o faszyzmie wzięła. A co to tekstu, żebyś był bardziej pewny : ZSRR - związek socjalistycznych republik radzieckich, nie związek komunistycznych republik radzieckich. A mam nadzieję że wiesz że w ZSRR był komunizm (a w nazwie jednak socjalizm)^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:11, Unser Fuhrer napisał:

W sumie nie wiem jak się ta rozmowa o faszyzmie wzięła.

Powiedziałeś, że KKK jest namiastką faszyzmu. Żeby to uporządkować możemy powiedzieć, że faszyzm też był ideologią (podobnie jak nazizm), bo sama partia nazywała się Narodowa Partia Faszystowska. Czyli NPF odwoływała się do założeń faszyzmu, a Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotnicza do założeń nazizmu (pamiętam jeszcze tekst z mojej książki do historii z poprzedniej klasy - "Nazizm - faszyzm po niemiecku").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:00, Mogrim napisał:

Antysemita to również człowiek, który przedstawia Żydów takimi jakimi są, zamiast takimi jakimi
chcą być postrzegani. Poza tym antysemitą jest każdy kto wypowie słowo Żyd na antenie Radia
Maryja.

Nie, ale ten, kto narzeka, że całe zło przez nich, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować