Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 11:28, spider88 napisał:

To ja dam też bardzo wyraźne nagranie, wiem że może nie na temat ale jeśli wierzysz w tamto
to jestem ciekaw jak wytłumaczysz to ;))

http://www.youtube.com/watch?v=rgEUOWuCAdE


Proponowałbym mu powiedzieć:
"To byli na pewno kosmici!"
Wyszedłby przynajmniej z twarzą z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 11:23, Mogrim napisał:

To ma być dowód? Kręgami w zbożu też próbowano udowadniać różne rzeczy, potem odkryto jak sprytnie
można je wykonać. Nie wiem czy TO da sie sfingować w prosty czy trudny sposób, ale na pewno
da się.

Argumenty proszę. Ja dałem dowód, Ty nie dałeś ani jednego argumentu. Jak się nie znasz, to nie wypowiadaj się na en temat. Nagranie badało wielu specjalistów. Nikt nie znalazł żadnych śladów obróbki. Idealnie zgadza się perspektywa, nie brakuje żadnych klatek, nie ma nic co mogłoby wskazywać na obróbkę obrazu. Zbyt długo siedzę w tym temacie by popełnić taki błąd. Nikt jeszcze tego obiektu nie zidentyfikował.

Dnia 26.12.2006 o 11:23, Mogrim napisał:

Tu akurat mam dowody. Nie wierzysz? Poszukaj w temacie o którym wspomniałem.

Poszukam. Żebyś wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zbyt długo siedzę w tym temacie by popełnić taki błąd.

Dnia 26.12.2006 o 13:05, hans olo napisał:

Nikt jeszcze tego obiektu nie zidentyfikował.


Widzę, że ekspert nam się trafił. Ja jednak obstaję przy tym, że to pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś to wszystko napisać w jednym poście.
Ten filmik ma tak beznadziejną jakość, że nagranie tego w studio to pestka. Na nim nic nie widac tak naprawdę, a każde zbliżenie jest niewyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 23:51, hehe napisał:

Mogłeś to wszystko napisać w jednym poście.
Ten filmik ma tak beznadziejną jakość, że nagranie tego w studio to pestka. Na nim nic nie
widac tak naprawdę, a każde zbliżenie jest niewyraźne.

Niee no przecierz to prawdziwy Film jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spamowanie na tym forum nie jest mile widziane, więc zanim dodasz post, zastanów się czy nie chcesz czegoś dodać do swojej wypowiedzi. Wypowiedzi, które zamieściłeś mogłeś ująć w jednym poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 23:54, boogie85 napisał:

Spamowanie na tym forum nie jest mile widziane, więc zanim dodasz post, zastanów się czy nie
chcesz czegoś dodać do swojej wypowiedzi. Wypowiedzi, które zamieściłeś mogłeś ująć w jednym
poście...

No mogłem ale zapomniałem za bardzo się pośpieszyłem pierwszy raz mi się zdarzyło sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem napewno nie jesteśmy jedyną cywilizacją we wszechświecie, ale sądzę że "ufo" to jedna wielka bujda.
Może wielu ludzi nie zgodzi się ze mną ale trzeba spojrzeć na to logicznie, po co jakaś wysoce rozwinięta cywilizacja miała by przylatywać na naszą planetę, po to by zbadać kilku ludzi bądź porwać ich? Sądzę że lepiej by zrobili dając nam wskazówki dotyczące zwalczania chobób itp. zresztą jak by chcieli nas zniszczyć to już dawno byli byśmy kosmicznym pyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 00:07, Kakiekk napisał:

Może wielu ludzi nie zgodzi się ze mną ale trzeba spojrzeć na to logicznie, po co jakaś wysoce
rozwinięta cywilizacja miała by przylatywać na naszą planetę, po to by zbadać kilku ludzi bądź
porwać ich?

Zadam analogiczne pytanie, które może ci nieco dać do myślenia. Po co My Zaawansowana technologicznie i rozwinięta intelektualnie rasa wybieramy się do głębokich dżungli, albo na dna oceanów by badać jakieś proste nieskomplikowane żyjątka, które na dobrą sprawę są nawet nie bardzo świadome czym my jesteśmy. Kiedy znajdziesz odpowiedź na to pytanie może wpadniesz również na to po co UFO do nas przylatuje. Nie twierdzę że wszystkie te porwania i spotkania to prawda, większość to zapewne bujda na resorach, ale... jak mawiają "W każdej bajce jest ziarno prawdy" czy jakoś tak :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe>>>>Aaaa! UFO!! :D
Nie wiadomo czy UFO istnieje, czy też nie. Ja jednak sądze, że gdzieś tam jest jakieś życie. Jednak czy dociera ono do naszej planety? To byłoby chyba niemożliwe. :/ Może mają jakiegoś teleporta? :)
Może nawet mieszkają w naszej galaktyce? Nic nie wiadomo...
Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na Discovery.
O UFO można pisać w nieskończoność. :) Zapewne każfy z nas zna jakieś historyjki itp. dot. UFO. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem na tvp2 drugi odcinek dokumentu o ufo.Szczególnie koniec dokumentu był ciekawy.Wspomniano o tajnym projekcie USA o kryptonimie Aurora.Nie ma żadnych oficjalnych dowodów,ale zostalo pokazane zdjęcie przedstawiające ogromną linię nad powierzchnią Ziemi, niestety nie pamietam dokładne z czego(hm..coś o elektromagnetyzmie?..chyba nie.)wracając do linii, ciągnie się od strefy 51, przez całe USA,Europę i konczy w Chinach.Podobno ten statek osiąga zawrotną prędkość 13.000 mil na godzinę. To porażająco szybko.Może kosmici prowadzą negocjację z rządem amerykańskim?Bo nie sądze ze to był statek USA.Może to jedynie takie przystosowane lotnisko do lądowań ufo.Ciekawy był też ten pojazd latający jaki wymyślił jeden z Amerykanów...czyli każdy może mieć takie "praufo" w garażu..super. Liczę na komentarze szczególnie dotyczące tego zdjecia i tej linni co była tam przedstawiona, bo sam tego już dokładnie nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 00:23, mefiperes napisał:

hehe>>>>Aaaa! UFO!! :D
Nie wiadomo czy UFO istnieje, czy też nie. Ja jednak sądze, że gdzieś tam jest jakieś życie.
Jednak czy dociera ono do naszej planety? To byłoby chyba niemożliwe. :/ Może mają jakiegoś
teleporta? :)
Może nawet mieszkają w naszej galaktyce? Nic nie wiadomo...
Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na Discovery.
O UFO można pisać w nieskończoność. :) Zapewne każfy z nas zna jakieś historyjki itp. dot.
UFO. :P


Galaktyka jest tak wielka że tam musi coś żyć. Poza tym i tu na Ziemi są istoty, których nie znamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po oglądnieciu tych wszysttkich filmów coraz bardziej przekonuję się do istnienia obcej cywilizacji. My, nasza planeta możemy być tylko taka małą kropką, a poza nami est 100 innych. Jesteśmy tak mali, że nei zdajemy sobie z tego sprawy. Heh, nie wiem co pisać...więc kończe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 11:04, speedraid napisał:

Po oglądnieciu tych wszysttkich filmów coraz bardziej przekonuję się do istnienia obcej cywilizacji.
My, nasza planeta możemy być tylko taka małą kropką, a poza nami est 100 innych. Jesteśmy tak
mali, że nei zdajemy sobie z tego sprawy. Heh, nie wiem co pisać...więc kończe :(


Naoglądałeś sie MIB ;)
Faktycznie jesteśmy tylko małą kropeczką w e wszechświecie, ale i tak niektórzy twierdzą, że są pępkiem świata :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować