Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Na stronie www.fundacja.nautilius.pl czy jakoś tak był pokazany materiał o tym że UFO a się pokazywać w ważnych momentach naszej historii - było tam 15 klatek z niszczenia WTD (World Trade Center) i od 7 do 11 klatki chyba było widać UFO! Jeszcze poszukam może gdzieś będzie z rzucania bombami na Hiroszimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:35, Dann napisał:

> Jak miałem 12 lat wierzyłem w UFO, bo go widziałem chyba z 5 razy... potem dowiedziałem
się
> że to helikopter i zostałem sceptykiem :)

A skąd wiesz, ze to były helikoptery ? ;-P


Kiedy wracałem z mamą wieczorem z zakupów, chciałem pochwalić się swoim odkryciem, zauważając na niebie światełko.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 17:16, Huksi napisał:

Kiedy wracałem z mamą wieczorem z zakupów, chciałem pochwalić się swoim odkryciem, zauważając
na niebie światełko.. :)


A co to kurcze, to już kosmici nie mogą mieć światełek ? ;-P
A może był to talerz latający obcych zamaskowany tak, ze wyglądał jak helikopter ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kolejny stereotyp dotyczący UFO - mają światełka. Powiedzcie mi jeszcze jedno: po co im one? Równie dobrze mogłby miec neonowe "plansze" z napisem (koniecznie po angielsku, jeśli są nad Anglią czy USA, po polsku gdy są nad Polską) "Jesteśmy UFO, siemacie! Poklikamy?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Światełka to raczej nie ale powiedziałbym, że to mogą być odpady z źródła energii. Jak wiadomo nie ma idealnych źródeł energii i jakoś muszą one część energii wyemitować w postaci strat. Często może to powodować świecenie różnych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, niektórzy to wzięli na poważnie... przecież miałem 12 lat i bez przerwy fantazjowałem... to na pewno był helikopter, zaś na serio z UFO to ja już wyrosłem (bez obrazy, co do niektórych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich UFO-logów informuję, że w czwartek na TVP 2, bezpośrednio po kolejnym odcinku Battlestar Galactica, będzie nadany prawie godzinny angielski film dokumentalny zatytułowany "UFO - prawda czy fałsz". Film został zrealizowany w ubiegłym roku a więc wszystkie najświeższe wydarzenia powinny się w nim znaleźć. Ponadto film zrealizował angielski dziennikarz (James Cook) od 20 lat zajmujący się tą tematyką, a zatem nie będzie to punkt widzenia osoby przypadkowej polującej wyłącznie na sensację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: latające talerze to ja widzę w mieszkaniu gdy się rodzice wkurzą że nie posprzątałem w pokoju (talerze się po chwili rozbijają o ściany :P). A tak na poważnie: UFO IMHO nie istnieje. Jak nie ma dowodów na jego istnienie, to to potwierdza moją tezę. :)
Wiara w UFO jest dla mnie równoznaczna z wiarą w magię, reinkarnację i inne bzdurne rzeczy.
Gdy widzę opinie innych co do UFO (te twierdzące że istnieją) to mam wrażenie że nie wiedzą sami co piszą lub fantazjują. No a niektórych to mi po prostu żal... ;)
Ludzie, stąpajmy po ziemi nogami. :P

PS. Uwaga, nie wychodźcie z domów. Wczoraj widziałem światełko na niebie po czym przyleciał jakiś latający talerz i zabrał mojego psa. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ten "fake", z latającym spodkiem wokół WTC nagranym z helikoptera. Tak to byl fake ale dzięki niemu ktoś zamiast patrzeć na same walące sie budynki dojrzał coś obok. Wiecie jakie są prawdziwe cele masonerii? Wiecie czym jest "wszechwidzące oko" i jak bardzo nas ono otacza? Czy oglądaliście Archiwum X? Czy wiecie, ze Archiwum X opowiada o prawdziwych zamiarach najwyżesj postawionej masonerii? Nie?
To looknijcie tutaj
http://video.google.com/videoplay?docid=2357448098911229950&pl=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszłeś o sprawie z atakiem 11 września na Pentagon. Dziura wybita wściane była okrągła. Nie było śladu po tym, że w budynak uderzył samolot. Nigdzie w pobliżu nie znaleziono szczątków samolotu. Film z kamery przemysłowej pokazuje przelatujący szybko mały objekt. Poza ty - w jaki sposób samolot mógłby uderzyć w bok tak niskiego budynku? I to jeszcze z mało doświadczonym pilotem? Więc co to było? Może rakieta? To skąd ją wystrzelono? Przecież teren był strzeżony, dostrzeżono by w okolicy kogoś z wyrzutnią. A może jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś odpowiedziec na swoje pytania: "Wiecie jakie są prawdziwe cele masonerii? Wiecie czym jest "wszechwidzące oko" i jak bardzo nas ono otacza?"
Bo nie znam j. ang. aż tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:58, hans olo napisał:

Ciekawy filmik, nie powiem, ale w nim jest chyba błąd..pojawia się pytanie- coś w stylu : to może w religii znajdziemy spokój z tymi znakami?-odp:nie! i pokazują odwrócony krzyż w watykanie itd. ...chyba nie wiedzą że na takim ukrzyżowano Św. Piotra..co do innych znaków, to widać tam sporo przykładów, ale nie wiem czy to nie kolejny filmik przedstawiający kolejną teorię spiskową. Ale jak mówię niczego nie wykluczam...przyjrzę się dokładniej temu wszystkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:54, konrad16061990 napisał:

> http://video.google.com/videoplay?docid=2357448098911229950&pl=true
Ciekawy filmik, nie powiem, ale w nim jest chyba błąd..pojawia się pytanie- coś w stylu :
to może w religii znajdziemy spokój z tymi znakami?-odp:nie! i pokazują odwrócony krzyż w
watykanie itd. ...chyba nie wiedzą że na takim ukrzyżowano Św. Piotra..co do innych znaków,
to widać tam sporo przykładów, ale nie wiem czy to nie kolejny filmik przedstawiający kolejną
teorię spiskową. Ale jak mówię niczego nie wykluczam...przyjrzę się dokładniej temu wszystkiemu.

Generalnie jest tu pare błedów. Ale głównie chodzi o spostrzeżenia. Bardzo trafne jest spostrzeżenie dotyczące piramidy i wszechwidzącego oka. Wg masonów jest to tzw. zwieńczenie piramidy Cheopsa. Poza tym błędem jest utożsamianie masonów z Iluminati. Masoni owszem czasami wstępowali do Illuminati ale automatycznie opuszczali w ten sposób masonerię. Illuminati jest konkurencyjne i ja bym raczej ich utożsamiał z tymi złymi. Masoni choć wpływowi nie to maja na celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:27, Piotrek B. napisał:

Mógłbyś odpowiedziec na swoje pytania: "Wiecie jakie są prawdziwe cele masonerii? Wiecie czym
jest "wszechwidzące oko" i jak bardzo nas ono otacza?"
Bo nie znam j. ang. aż tak dobrze.

To bardzo długa historia. W grę wchodzi New Age i mit o Nibiru, legenda Wielkiego Labiryntu u stóp Wiuelkiej Piramidy oraz rzekomo otacząjące Ziemię pole ochronne. Widniejaca na studolarówce piramida z okiem to tzw. "zwieńczenie piramidy", które ma mieć z tm polem coś wspólnego. Masoni twierdzą, że chcą nas przed czyms uchronić i ja nawet bardziej wierzę w to, że oni są tymi lepszymi niż w to, ze masoneria=Illuminati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 18:21, Piotrek B. napisał:

Mógłbys nieco jaśniej.

Poszukaj sobie w necie. Wielki geometr, Nibiru itd. Ale generalnie nie da się tego objaśnić wprost, bo masoni są technokratami. Uważają, że lepiej nie mówić na mwszystkiego zbyt szybko, twierdza, że wiedzą wiecej ale nie chcą się tym podzielić. Polecam stronę polskiego projektu cheops. Jednak i to z przymrużeniem oka, bo choć sama idea badania mitu labiryntu i zwieńczenia piramidy jest iście ciekawa tak te całe sesje chanellingowe czy jak oni to zwą to już z lekka cyrk się zrobił.
http://www.projekt-cheops.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:21, Barklu napisał:

Nie wiem czy słyszłeś o sprawie z atakiem 11 września na Pentagon. Dziura wybita wściane była
okrągła. Nie było śladu po tym, że w budynak uderzył samolot. Nigdzie w pobliżu nie
znaleziono szczątków samolotu. Film z kamery przemysłowej pokazuje przelatujący szybko mały
objekt. Poza ty - w jaki sposób samolot mógłby uderzyć w bok tak niskiego budynku? I to jeszcze
z mało doświadczonym pilotem? Więc co to było? Może rakieta? To skąd ją wystrzelono? Przecież
teren był strzeżony, dostrzeżono by w okolicy kogoś z wyrzutnią. A może jeszcze coś innego?


Już widzę, jak Amerykańce coś powiedzą o tej sprawie. Nie zdziwiłbym się, gdyby Al-Kaida przypisała sobie te ataki tylko dlatego, że skorzystała z okazji, a tak naprawdę ktoś inny jest za to odpowiedzialny. Zresztą, kto tam wie? Może atak na WTC miał odciągnąć wzrok od Pentagonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować