Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 21:45, ProHacker napisał:

> No ja Ci wierze. Pewnie jest więcej ludzi, którzy ich widzieli. A co myślisz o znakach
na polach?
> Wierze w UFO, ale w te znaki jakos nie chce mi się wierzyć. No jakoś nie do końca ...

A ja mam na ten temat własną teorję. Kosmici mogą zrzucać ze swoich statków jakieś opyłki magnetyczne
czy coś na które odziałowałoby przyciąganie ziemskie powiedzmy 10x więcej.


No Ty!! Nigdy tak nie myślałam. To nawet ma swój sens ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:52, aneCzkaa napisał:

No Ty!! Nigdy tak nie myślałam. To nawet ma swój sens ...

A możliwe że i statki mają jakieś silniki (plazmowe magnetyczne) i latają po tym zbożu ukosem... Ale i tak do mnie lepiej przemawia ta pierwsza teoria. Bo to jest nawet możliwe. Z naszego obecnego technicznego punktu widzenia żaden człowiek tak nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:48, Grzema napisał:

Według mnie UFO może istnieć ale nie mamy na to wystarczających dowodów


Ha... na pewno istnieje...ale pewnie są za daleko od nas żeby mogli przylecieć:P najbliższa gwiazda jest od nas oddalona o 4,5 lat świetlnych....to jeśli światło tak leci to oni musieli by lecieć 36000 lat... o ile gdzieś blisko tej gwiazdy jest życie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:58, ProHacker napisał:

> No Ty!! Nigdy tak nie myślałam. To nawet ma swój sens ...
A możliwe że i statki mają jakieś silniki (plazmowe magnetyczne) i latają po tym zbożu ukosem...
Ale i tak do mnie lepiej przemawia ta pierwsza teoria. Bo to jest nawet możliwe. Z naszego
obecnego technicznego punktu widzenia żaden człowiek tak nie zrobi.


Musze przzynać, że masz wyobraźnie, co nie znaczy, że nie masz racji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:02, aneCzkaa napisał:

> > No Ty!! Nigdy tak nie myślałam. To nawet ma swój sens ...
> A możliwe że i statki mają jakieś silniki (plazmowe magnetyczne) i latają po tym zbożu
ukosem...
> Ale i tak do mnie lepiej przemawia ta pierwsza teoria. Bo to jest nawet możliwe. Z naszego

> obecnego technicznego punktu widzenia żaden człowiek tak nie zrobi.

Musze przzynać, że masz wyobraźnie, co nie znaczy, że nie masz racji!!

Tak nigdy nic nie wiadomo możliwe że przylecą... i nie zdążymy powiedzieć: "Jeszcze nie zacząłem walczyć!" XXX XXX Nie wiem kogo to cytat... Ale możliwe że przybędą w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:05, ProHacker napisał:

> > > No Ty!! Nigdy tak nie myślałam. To nawet ma swój sens ...
> > A możliwe że i statki mają jakieś silniki (plazmowe magnetyczne) i latają po tym
zbożu
> ukosem...
> > Ale i tak do mnie lepiej przemawia ta pierwsza teoria. Bo to jest nawet możliwe.
Z naszego
>
> > obecnego technicznego punktu widzenia żaden człowiek tak nie zrobi.
>
> Musze przzynać, że masz wyobraźnie, co nie znaczy, że nie masz racji!!
Tak nigdy nic nie wiadomo możliwe że przylecą... i nie zdążymy powiedzieć: "Jeszcze nie zacząłem
walczyć!" XXX XXX Nie wiem kogo to cytat... Ale możliwe że przybędą w pokoju.


No tak, możliwe też, że nie przybędą w pokoju i od wielu lat przygotowują się do tego, aby nas zgładzić. Pewnego dnia się obudzimy, a oni już tu będą i raczej nie bedzie wesoło :PP a może być też, żę przylecą w pokoju i bedzie super, albo w ogóle nie przylecą ... Albo obserwóją nas z daleka ... I się śmieją, bo oni są dużo bardziej rozinięci niz nasza ziemia. Wszystko jest możliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:10, aneCzkaa napisał:

No tak, możliwe też, że nie przybędą w pokoju i od wielu lat przygotowują się do tego, aby
nas zgładzić. Pewnego dnia się obudzimy, a oni już tu będą i raczej nie bedzie wesoło :PP a
może być też, żę przylecą w pokoju i bedzie super, albo w ogóle nie przylecą ... Albo obserwóją
nas z daleka ... I się śmieją, bo oni są dużo bardziej rozinięci niz nasza ziemia. Wszystko
jest możliwe!!

A może skoro mają tak rozwiniętą technikę to po prostu zbudują koło naszej planety czarna dziurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by wyglądaly ?
Może jak Obcy albo Predator albo byłyby zielone ?
niewiadomo czy wogóle istnieją a jak istnieją ( co jest prawdopodobne ) to miejmy nadzieje że nie będą mieli zamiaru zaatakować ziemi :/
Żebyśmy tylko nie wykrakali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:26, albinskia napisał:

> > ja w jakieś ufoludki nie wierze to jest nielogiczne ,żeby były w kosmosie są jakieś
inne
> formy
> > życia.ale pan bóg też nie jest logiczny ale w niego wierzę :D
> dlaczego to nie jest logiczne że kosmici żyją?? JEśli tak to nasze istnienie też nie jest
logiczne.
> (my też jesteśmy kosmitami):P:D

nom masz racje!

wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:55, Jojti napisał:

> > > ja w jakieś ufoludki nie wierze to jest nielogiczne ,żeby były w kosmosie są
jakieś
> inne
> > formy
> > > życia.ale pan bóg też nie jest logiczny ale w niego wierzę :D
> > dlaczego to nie jest logiczne że kosmici żyją?? JEśli tak to nasze istnienie też
nie jest
> logiczne.
> > (my też jesteśmy kosmitami):P:D
>
> nom masz racje!
wiem :P


Dla nich napewno jesteśmy kosmitami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kregi w zbozu nie wierzcie, ogladalem program w tv jak typ za pomoca deski i kilku narzedzi potrafil wykonac takie kregi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 13:17, mick... napisał:

W kregi w zbozu nie wierzcie, ogladalem program w tv jak typ za pomoca deski i kilku narzedzi
potrafil wykonac takie kregi...


No ja niby też. Chcociaż ProHacker przedstawił mi kilka wersji wyjaśniających to zjawisko. Ale i tak nie wierze, że żadnego z nich nie zrobi.ł człowiek. Trochę to żałosne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy istnieją jakieś formy życia w kosmosie poza ludźmi. Szczerze mówiąc mam cichą nadzieję, że tak jest. Jeżeli to oni przylecieliby na Ziemię, to mieliby zdecydowanie o wiele lepszą technologię. W końcu to oni potrafiliby zbudować statek,który byłby w stanie poruszać się między galaktykami, a nie my, ziemianie. Natomiast ktoś mądry powiedział kiedyś "Najlepszym dowodem na istnienie innych istot inteligentnych w kosmosie jest to, że nie chcą mieć z nami nic wspólnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:17, ProHacker napisał:

> No tak, możliwe też, że nie przybędą w pokoju i od wielu lat przygotowują się do tego,
aby
> nas zgładzić. Pewnego dnia się obudzimy, a oni już tu będą i raczej nie bedzie wesoło
:PP a
> może być też, żę przylecą w pokoju i bedzie super, albo w ogóle nie przylecą ... Albo
obserwóją
> nas z daleka ... I się śmieją, bo oni są dużo bardziej rozinięci niz nasza ziemia. Wszystko

> jest możliwe!!
A może skoro mają tak rozwiniętą technikę to po prostu zbudują koło naszej planety czarna dziurę.



Czarnej dziury nie da sie zbudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 13:32, mick... napisał:

Czarnej dziury nie da sie zbudowac.

Może się da. Z obecnego technicznego położenia ludzi się nie da. Ale oni mogą wywalić w kosmos jakąś bąbę zakrzywiającą czasoprzestrzeń która tą czarną dziurę zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 13:48, Adamzzz napisał:

Jak dla mnie UFO to jedna wielka bujda. Wymyślili to scenarzyści Archiwum X. :-)



lol za duzo dowodow jest -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować