Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocje w sklepie gram.pl!

53 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2006 o 15:02, sls333 napisał:

Niestety jest blad:
Generuje go Empire Earth II: Władza Absolutna, wlasnie sprawdzilem, przy samym skladaniu zamowienia
ilosc mozliwych do wykorzystania wPLN zmniejsza sie o 15, czyli tak jakby nie widzial promocji
albo widzial ja blednie.


W koszyku błędnie wyświetlana była ilość możliwych do wykorzystania wPLNów. W przypadku koszystania z tej oferty, kupując EE2 w promocyjnej 29,90 można wykorzystać tylko 15 wPLN, ponieważ promocji nie można łączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić taką akcję z kartami prepaid do WoW''a??:D Byłoby fajnie:) Oby coraz więcej takich promocji jak ta i podobnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 15:05, Venom napisał:

> Niestety jest blad:
> Generuje go Empire Earth II: Władza Absolutna, wlasnie sprawdzilem, przy samym skladaniu
zamowienia
> ilosc mozliwych do wykorzystania wPLN zmniejsza sie o 15, czyli tak jakby nie widzial
promocji
> albo widzial ja blednie.

W koszyku błędnie wyświetlana była ilość możliwych do wykorzystania wPLNów. W przypadku koszystania
z tej oferty, kupując EE2 w promocyjnej 29,90 można wykorzystać tylko 15 wPLN, ponieważ promocji
nie można łączyć.


O, teraz pokazuje juz prawidlowo, to rozumiem blyskawiczna reakcja nie to co w weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie, przepraszam, jeszcze jest blad... Wybralem zestaw EE2, EE2:WA i Fable, do wydania 34 wPLN, wychodzila darmowa wysylka kurierem, juz prawie zaplacilem mTransferem, ale zdziwila mnie cena - wyzsza niz podana - po prostu zostala mi doliczona oplata wysylki kurierem... grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 15:16, sls333 napisał:

A nie, przepraszam, jeszcze jest blad... Wybralem zestaw EE2, EE2:WA i Fable, do wydania 34
wPLN, wychodzila darmowa wysylka kurierem, juz prawie zaplacilem mTransferem, ale zdziwila
mnie cena - wyzsza niz podana - po prostu zostala mi doliczona oplata wysylki kurierem... grrrrr


Patrz wyżej - promocje nie łącza się ze sobą. Venom napominał o tym. Nie wiem czy to się tyczy też wysyłki, ale chyba tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2006 o 15:20, Keroth napisał:

Patrz wyżej - promocje nie łącza się ze sobą. Venom napominał o tym. Nie wiem czy to się tyczy
też wysyłki, ale chyba tak ;)


Ależ łączą się - musisz tylko wydać 150 prawdziwych zł i masz free przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze caly czas mam do wyboru darmowa wysylke, a nie korzystam z wielu promocji - kupuje EE2 normalnie, EE2:WA w promocji i Fable normalnie, deklaruje wydanie 34wPLN - otrzymuje mozliwosc wybrania darmowej wysylki. Akceptuje to i przechodze juz do okna zaplaty w banku i widze ze doliczono mi dodatkowa oplate.
Oczywiscie nie akceptuje kwoty wyzszej niz widzialem jeszcze jeden skrin wczesniej i ktora wziela sie z kosmosu.
Patrze do historii zamowien i widze ze zostala mi doliczona kwota za wysylke...
To jest nie w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 15:23, sls333 napisał:

Chodzi mi o to, ze caly czas mam do wyboru darmowa wysylke, a nie korzystam z wielu promocji
- kupuje EE2 normalnie, EE2:WA w promocji i Fable normalnie, deklaruje wydanie 34wPLN - otrzymuje
mozliwosc wybrania darmowej wysylki. Akceptuje to i przechodze juz do okna zaplaty w banku
i widze ze doliczono mi dodatkowa oplate.
Oczywiscie nie akceptuje kwoty wyzszej niz widzialem jeszcze jeden skrin wczesniej i ktora
wziela sie z kosmosu.
Patrze do historii zamowien i widze ze zostala mi doliczona kwota za wysylke...
To jest nie w porzadku.


Aby przy takim zestawie otrzymać darmową wysyłkę można wykorzystać co najwyżej 29 wPLN. W koszyku błędnia pojawiała się informacja, że można wykorzystać 34 wPLN. Zostało to już poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok to jeszcze pytanie - co ze starym zamowieniem? dostalem info ze do wyjasnienia.
zapomniec i skladac nowe, czy beda jakies zmiany w starym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować